Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се катери почти отвес - видео

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Как се катери почти отвес - видео

    КТМ-а е с предно предване ... немой иначе ... нечовек Сигурен съм, вижте как надоле го пуска на ръце ... щото с предното му е много зор

    Коментар


    • #32
      До: Как се катери почти отвес - видео

      Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
      КТМ-а е с предно предване ... немой иначе ... нечовек Сигурен съм, вижте как надоле го пуска на ръце ... щото с предното му е много зор
      Шефа е виновен, накара ме да сложа по-малък преден пиньон и да дигна иглата на карбуратора с едно нагоре. После включвам предното и на втора че на първа само се окопва.
      Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

      Коментар


      • #33
        До: Как се катери почти отвес - видео

        Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
        Шефа е виновен, накара ме да сложа по-малък преден пиньон и да дигна иглата на карбуратора с едно нагоре. После включвам предното и на втора че на първа само се окопва.

        Да, ама сега е по лесно нали? Иначе, много съм доволвн!

        Коментар


        • #34
          До: Как се катери почти отвес - видео

          http://www.youtube.com/watch?v=MGLRZAwamcI

          Коментар


          • #35
            До: Как се катери почти отвес - видео

            Пламен отново изненада всички с преодоляването на последния си "Почти отвес".Браво Пацо много ни кефиш! Баща ми въодошевен от твоите приключения се хвърли и той в атака. Направи доста сериозни отъркалвания но всичко се размина без травми.Чакаме те в Русе с АТV-то, да предадеш малко безплатни уроци
            sigpic

            Коментар


            • #36
              До: Как се катери почти отвес - видео

              Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
              Пламен отново изненада всички с преодоляването на последния си "Почти отвес".Браво Пацо много ни кефиш! Баща ми въодошевен от твоите приключения се хвърли и той в атака. Направи доста сериозни отъркалвания но всичко се размина без травми.Чакаме те в Русе с АТV-то, да предадеш малко безплатни уроци

              Еййй пази бащата, че няма който да ме вади после от деретата по състезанията бре .

              Коментар


              • #37
                До: Как се катери почти отвес - видео

                Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
                Еййй пази бащата, че няма който да ме вади после от деретата по състезанията бре .
                Споко, тука ролите са разменени. Бащата го друса пубертета, а Сина е разумния.
                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                Коментар


                • #38
                  До: Как се катери почти отвес - видео

                  Де да го тресеше само него

                  Между другото аз правя сухи тренировки с основна цел - за 1 ден да покорим (наум) всички байрчета Трипер1 до Трипер Х ! Погледни тука кво става и се замисли
                  http://www.youtube.com/watch?v=j2E3DBwomfU

                  Кой каза че големите немогат да се катерят - особенно най-големите. Може да не гледаш целото филмче щото няма нищо интерсно след първите 60 сек.
                  Последно редактирано от kmeta; 28-07-09, 23:24.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Как се катери почти отвес - видео

                    Те само големите могат да се катерят....Обърни внимание на дървото в началото на клипа и ще разбереш какъв майстор на измамите е оператора
                    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                    0894328706

                    Коментар


                    • #40
                      До: Как се катери почти отвес - видео

                      Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                      Те само големите могат да се катерят....Обърни внимание на дървото в началото на клипа и ще разбереш какъв майстор на измамите е оператора

                      Кое дръвце бре ? Според мене си е ок, а като го гледам как се е опнал назад човечеца хич не му е лесно!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Как се катери почти отвес - видео

                        Верно е тарикат Върти камерата на страни...и следващото което е снимано отдоло е същия байр според мен.Даже дървото се вижда

                        Коментар


                        • #42
                          До: Как се катери почти отвес - видео

                          Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
                          Обърни внимание на дървото в началото на клипа и ще разбереш какъв майстор на измамите е оператора
                          Не си прав, обърни внимание на 52-56 секунда и ще разбереш защо

                          Коментар


                          • #43
                            До: Как се катери почти отвес - видео

                            Тука пък оператора е калпав и изглежда като превземане на мравуняк, но истината е друга, питайте някой от мотори експерт, на Казанлък 2009, за 2-ра контрола! И това е първата машина която се качва там, след тава реших и със спортното да пробвам, ама таман ми беше позаздравяла клиючицата, та ме дошубя

                            http://www.youtube.com/watch?v=XpfeAaaeFVw
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Как се катери почти отвес - видео

                              Първоначално публикуван от dand79 Преглед на мнение
                              Не си прав, обърни внимание на 52-56 секунда и ще разбереш защо
                              Точно от тук се вижда действителния наклон
                              Виж една реална снимка-
                              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                              0894328706

                              Коментар


                              • #45
                                До: Как се катери почти отвес - видео

                                Пък нашия оператор само снима скришно за да не го караме да се катери, ама нали вече е с нова машина така че мислим вече аз да го снимам ако ли не сметката в кръчмата е негова.

                                Ей много пием напоследък така че убаво си помисли, и си викни едни 13 зъба за КТМ-о.
                                Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X