Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Париж с Кола и хубава компания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: До Париж с Кола и хубава компания

    Първоначално публикуван от Пламен Петров Преглед на мнение
    Все се чудя, кога ще дойде времето Алекс да ни откаже да пишем и да публикуваме снимки - май е все по-близо
    Браво Алекс! Много хубаво!
    Ми аз какво ще чета
    Благодаря на всички за добрите думи.
    Някой изгледа ли филма - шедьовър на МИшо? Интересно ми е.

    Коментар


    • #32
      До: До Париж с Кола и хубава компания

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      ... Някой изгледа ли филма - шедьовър на МИшо? Интересно ми е.
      Мдам, пълната версия при това. Направо да полудееш от яд, че не си го видял на живо.
      Зима иде

      Коментар


      • #33
        До: До Париж с Кола и хубава компания

        След като видях снимките не можах да се сдържа да не се похваля, че февруари месец си направих подобна разходка и малко по работа деи да си разходя новия джип по ЕВРО пътищата за които е произведен а не като нашите ......
        Последно редактирано от cveti; 14-04-09, 20:34. Причина: Моля, не замествайте буквите с цифри!
        Can-AM ,Renegad 800 X
        ,Mercedes ML320 CDI
        Mercedes SL 55 AMG
        Toyota HiLux 3.0

        Коментар


        • #34
          До: До Париж с Кола и хубава компания

          Филмчето е бледо копие на ПРЕЖИВЯВАНЕТО , което бе по идея на Алекс.

          Дай боже всекиму подобни емоции.....ПА макар и без камера.

          радвам се че ви харесва нашата "разходка" ,която АЛЕКС отрази по БРИЛЯНТЕН начин.
          LZ1DMR

          Коментар


          • #35
            До: До Париж с Кола и хубава компания

            Чудесни снимки. Нямаш идея какви топли спомени се възродиха в мен докато ги гледах... Вярно е, че фотоапарата има голямо значение, но по-големия майсторлък е да "уловиш мига". Много хора снимат, но малко фотоси доставят такова удоволствие като ги гледаш. Благодаря, че макар и само онлайн ни направи съпричастни с изживяванията на групата ви.
            ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
            LZ1YBB

            Коментар


            • #36
              До: До Париж с Кола и хубава компания

              Страхотни снимки. Красива разходка.

              Коментар


              • #37
                От: До Париж с Кола и хубава компания

                2 години по-късно попаднах пак на тази тема, заляха ме прекрасни спомени и се размечтах пак да се разходя тъдява, дали, ама надали... както е казал "народният поет"

                Коментар


                • #38
                  От: До Париж с Кола и хубава компания

                  Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                  2 години по-късно попаднах пак на тази тема, заляха ме прекрасни спомени и се размечтах пак да се разходя тъдява, дали, ама надали... както е казал "народният поет"
                  Тръгвай не му мисли щом имаш възможност а после съм си сигурен че ще ни зарадваш с още по-красиви и екзотични снимки.
                  LZ2DRD

                  Коментар


                  • #39
                    От: До Париж с Кола и хубава компания

                    Впечатлен съм от красотите на Франция и другите места, невероятни снимки и разказ, Алекс, впечатли ме разкошното качество на нощните снимки, би ли ми писал на лични с какъв апарат си снимал

                    Коментар


                    • #40
                      От: До Париж с Кола и хубава компания

                      Страхотни снимки,направо великолепно,добре че си повдигнал темата,миналата година се канехме да минем горе долу по същиат маршрут,но компанията нещо се отказа,ако ги бях видял тогава, със сигурност и аз да съм посетил тези невероятни места.Сега щи им покажа какво сме изпуснали,и смятам че ще си променят мнението.Още веднъж благодаря,за чудесният пътепис!!!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: До Париж с Кола и хубава компания

                        "Всеки път като се върна от западна Европа се чувствам променен. Карам по- културно, имам по- съществени приоритети, ставам по- резултатен в работата си. Лошото е, че след няколко месеца заливане от нашата си действителност и манталитет, нещата тръгват по старому.
                        Пътувайте повече, най- малкото за да си разширите мирогледът."
                        Цитирам някой, който беше написал тези думи по-напред в статията, много ми харесаха !
                        Статията ме привлече с това, че планираме пътуване по горе-долу същия маршрут. Прекрасни снимки, правени от професионалист ! Благодаря за преживяването !

                        Коментар


                        • #42
                          От: До Париж с Кола и хубава компания

                          толкова е хубаво когато можеш да изживееш нещо по думите на някой, благодаря ти

                          Коментар


                          • #43
                            От: До Париж с Кола и хубава компания

                            Странната къща която сте снимали край Кан е на Пиер Карден:
                            http://www.odditycentral.com/pics/pi...ble-house.html
                            Дилян Петров

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X