Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване септична яма?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване септична яма?

    Колеги ако някой има координати на фирма или частно лице което се занимава с почистване /изпразване/ на септични ями моля споделете! И тъй като това ще ми първото такова предизвикателство, ако може някой да ме ориентира за примерната цена на такова действие. Ямата е в Банкя! Предварително благодаря!
    יעבור
    «И това ще мине»

  • #2
    До: Почистване септична яма?

    0898206069
    0899122122
    И двата телефона са на една и съща фирма. Цената зависи от обема и разтоянието, те най - добре ще ти обяснят. На мен за 6 кб.м. ми взеха 110 лв.
    ++359885252320
    Драго

    Honda CR-V 3 gen.

    Коментар


    • #3
      До: Почистване септична яма?

      На мене ми взеха за 2 куб/м. 70лв. Ще потърся телефона. Иначе стана за 10мин.
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • #4
        До: Почистване септична яма?

        Първоначално публикуван от Драгох2 Преглед на мнение
        0898206069
        0899122122
        И двата телефона са на една и съща фирма. Цената зависи от обема и разтоянието, те най - добре ще ти обяснят. На мен за 6 кб.м. ми взеха 110 лв.
        И на мен ми я чисти този пич- много е точен. Иво се казва.

        Коментар


        • #5
          До: Почистване септична яма?

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Колеги ако някой има координати на фирма или частно лице което се занимава с почистване /изпразване/ на септични ями моля споделете! И тъй като това ще ми първото такова предизвикателство, ако може някой да ме ориентира за примерната цена на такова действие. Ямата е в Банкя! Предварително благодаря!
          Изумен съм от обилието на СЕПТИЧНИ ЯМИ покрай околовръстното шосе на СТОЛИЦАТА

          В моето село има и дъждовна и битово-фекална канализация. Строят пречиствателна станция

          Хайде при нас в община Несебър!

          Живот без предизвикателства

          Коментар


          • #6
            До: Почистване септична яма?

            Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
            Изумен съм от обилието на СЕПТИЧНИ ЯМИ покрай околовръстното шосе на СТОЛИЦАТА

            В моето село има и дъждовна и битово-фекална канализация. Строят пречиствателна станция

            Хайде при нас в община Несебър!

            Живот без предизвикателства
            И аз съм изумен, ама!!
            А в другото ми село си има всичко, ама като се налага да съм до София?!!
            П.С. Уредих почистването - звъннах на горните телефони, за 10 куб. м. в Банкя 160 лв.!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              До: Почистване септична яма?

              Ако не ви се чисти яма и имате възможност да я подмените, има избор за мини-пречиствателна станция - за едно и двуфамилни къщи. Цените са приемливи, а качеството на изходящата вода е "за поливни нужди".
              НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
              Omnia vincit amor !

              Коментар


              • #8
                До: Почистване септична яма?

                Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                Ако не ви се чисти яма и имате възможност да я подмените, има избор за мини-пречиствателна станция - за едно и двуфамилни къщи. Цените са приемливи, а качеството на изходящата вода е "за поливни нужди".
                Има го в плановете, но се очертава канализация, или поне включване към съществуваща за цени доста по-ниски от пречиствателната станция!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #9
                  До: Почистване септична яма?

                  Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                  Ако не ви се чисти яма и имате възможност да я подмените, има избор за мини-пречиствателна станция - за едно и двуфамилни къщи. Цените са приемливи, а качеството на изходящата вода е "за поливни нужди".
                  Пречиствателя също има нужда от почистване, горе -долу веднъж годишно.
                  ++359885252320
                  Драго

                  Honda CR-V 3 gen.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Почистване септична яма?

                    Първоначално публикуван от Драгох2 Преглед на мнение
                    Пречиствателя също има нужда от почистване, горе -долу веднъж годишно.
                    Да, но периодиката и количествата са мноооого далечни. Това, което излиза - също.
                    Последно редактирано от Петя; 12-04-09, 23:08. Причина: печ.гр.
                    НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                    Omnia vincit amor !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Почистване септична яма?

                      Само да кажа-когато извикахме такъв камион да "изсмуче" каквото се беше събрало, оня каза, че било много гъсто, и не можело да се "измуче". Трябвало да пусне малко вода, да се размие, и тогава да си свърши работата. Ние, като пълни лаици се съгласихме, въпреки, че аз си мислех, че сме извикали камиона да изпразни ямата вместо да я пълни(това е наша грижа). Резултатът беше, че след цялата операция ямата беше мааалко по-празна отпреди. А камиона се напълни, има си прозорче, и се вижда. Не помня вече какво струваше, но си дадохме парите за нищо.
                      Така, че внимавайте.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Почистване септична яма?

                        Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                        Да, но периодиката и количествата са мноооого далечни. Това, което излиза - също.
                        Имаш ли лични впечатления? Сподели, моля те. Планирам нещо подобно, но търся още инфо.
                        Дискавъри 300 тди ръчка
                        Витара тди автомат
                        XT660R

                        Коментар


                        • #13
                          До: Почистване септична яма?

                          Първоначално публикуван от jumbo1 Преглед на мнение
                          Имаш ли лични впечатления? Сподели, моля те. Планирам нещо подобно, но търся още инфо.
                          За съжаление нямам лични впечатление, прилагам няколко брошури с координати на фирмите. Оттам могат да се вземат и актуални цени.
                          Прикачени файлове
                          НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                          Omnia vincit amor !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Почистване септична яма?

                            Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
                            Да, но периодиката и количествата са мноооого далечни. Това, което излиза - също.
                            Така би трябвало да бъде, но на практика е по - различно.
                            На моята улица само аз съм с биологичен пречиствател, съседите са със септични ями. Досега не съм видял да ги посещават фекалки. Защо, при положение, че яма с размер 12 куб.м., в която се събират всички отпадни води на 4-членно семейство, би трябвало да се пълни за около 6 до 8 месеца?
                            Заради една скрита тръба в горният краи на ямата, отвеждаща водата в близката река.
                            Така че, тяхната периодика е несравнимо по-добра от моята .
                            И по мои наблюдения това важи за по-голямата част от ямите в БГ.
                            Няма голяма разлика, дали ще е направен байпас с тръба, дали ямата ще е изидана с камъни и между тях ще пропуска.
                            ++359885252320
                            Драго

                            Honda CR-V 3 gen.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Почистване септична яма?

                              Каквато и тема да се отвори, пак опряхме до това как в нашенско масово сме дребни селски тарикати и как всички си го натряскваме едни други 3 ката денонощно. Няма сфера на живуркането ни, което да не е уредено така. Да "благодарим" покорно на хилядите държавни и политически служители, които с ежедневната си имитация на дейност ни докараха до тука.
                              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X