Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

    Мерси колеги за отговорите за гуми. За другите неща някакве ориентири??

    Коментар


    • #17
      До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

      Ако си още навит за булбар и Георги-trimata няма в наличност мога да ти продам моя. Днес тръгнах да катера едни бабуни и зажули от долу. Малко се сплеска едната тръба обаче не се вижда, защото е от долната му страна. Из местностите които искам да превземам с мойта джипка не става и само ще го потроша. По - добре да го продам на някой, който се кефи.

      Малко снимки:




      Цената не знам как е, но ако знаеш как вървят по принцип 2ра употреба ще ти смъкна 50 лв.
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #18
        До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

        Empty дай телефон пич да се разбереме хайде. С или без халогените?

        Коментар


        • #19
          До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

          Без халогените Тях ще си ги ползвам. Телефона ми е 0898 55 47 13
          GSM: 0898 554713
          Уебсайт: BULEXTREME.com

          Коментар


          • #20
            До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

            Георги-тримата очаквам предложение и от теб.
            поздрави.Дай и телефон за връзка?

            Коментар


            • #21
              До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

              Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
              Георги-тримата очаквам предложение и от теб.
              поздрави.Дай и телефон за връзка?
              Довечера ще се прибера в Сфоия и ще потърся да кача снимки.

              Иначе тел за връзка: нула осем осем осем 932 144
              Георги Гатев

              Коментар


              • #22
                До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                Чакам снимки георги . Ако имаш черен още по-добре.

                Коментар


                • #23
                  До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                  Най-накрая се реши съдбата на булбар-а. За продан е. Качвам снимки.

                  За твърда цена слагам 290 лв. Върви без една драскотина, има си дори тапичките на болтоевте, с които е хванат. Някъде из документите май имаше и TUV сертификат (за него не съм сигурен). Както може да се види от снимките посредством щипките може да се отваря надолу.

                  ПП. В момента е свален, продава се БЕЗ бронята и без джипа от първата снимка .
                  Прикачени файлове
                  Георги Гатев

                  Коментар


                  • #24
                    До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                    Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
                    Чакам снимки георги . Ако имаш черен още по-добре.
                    За това тръбопроводие няма значение какво ще вземеш, но за другите неща най-добре изчакай, помисли какво точно искаш, чети всичко което ти попадне и ще си намериш и гуми, и джанти и повдигането каак се прави и всичко ще си дойде на мястото. Ако махнеш платмасовите накрайници на предната броня на твойто влизат гуми 33"/12.5"/16 с джанти -20ЕТ. Идеята ми е : Споко. Ела ако искаш в събота и неделя на Въча, там ше има проверени в калта такива.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #25
                      До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                      drukman мерси първо за поканата.
                      Разбира се че чета всичко което ми попадне за паджеро. Не искам максималните размери гуми а съответно питам за типовете им.Вече се ориентирах по-специално към гуми.
                      Остава ми лифта да го допомисля и някои други дребни работи.
                      Мерси много за отзивчивостта.
                      За Булбар чакам още предложения тъй като до сегашните не ми допадат.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                        Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
                        Най-накрая се реши съдбата на булбар-а. За продан е. Качвам снимки.

                        За твърда цена слагам 290 лв. Върви без една драскотина, има си дори тапичките на болтоевте, с които е хванат. Някъде из документите май имаше и TUV сертификат (за него не съм сигурен). Както може да се види от снимките посредством щипките може да се отваря надолу.

                        ПП. В момента е свален, продава се БЕЗ бронята и без джипа от първата снимка .
                        Тоя джип от първата снимка има ли ходове?
                        Зима иде

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
                          drukman мерси първо за поканата.
                          На Въча всички са поканени. А за гумите- не те съветвам да слагаш най големите, просто толкова влиза без проблем. За лифт може да станат задни пружини от Г класа. Така поне сподели някой.

                          Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                          Тоя джип от първата снимка има ли ходове?
                          Мисля да- преден ход и заден ход. А дали завива?
                          Последно редактирано от cveti; 23-04-09, 05:11.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #28
                            До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                            Първоначално публикуван от pepi tuning bg Преглед на мнение
                            ...
                            За Булбар чакам още предложения тъй като до сегашните не ми допадат.
                            Виж тези защити. Могат да се изработят и в други конфигурации. Могат да имат и естетичен вид, и необходимата здравина за защита и вдигане с джек. Ако те интересува, тел. ми е - 0888/319614.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #29
                              До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                              Тоя джип от първата снимка има ли ходове?

                              Вальо е прав - има 5 вида ход напред и един назад .

                              Сега сериозно - гумите са сложени за тест да видим как ще седи с тях. Общо взето опират пластмасата. Ходовете му са на Паджеро със стандартно окачване.
                              Георги Гатев

                              Коментар


                              • #30
                                До: Малко въпроси за Паджеро 94' 2.5 TDi

                                Колеги мерси!
                                Намерих си булбар и задни протектори за стоповете. Сега на дневен ред идват полиуретанови втулки и тампони и кристални фарове.
                                Междувременно днес напазарувах колани и малки коланчета за укрепване на багаж.
                                Посъбрах и вътрешно обзавеждане: шкаф под предната седалка и вградения фенер отзад в кората пепелника и 12V заден изход с капачка.
                                Някои има ли оригиналните сервизни инструменти в задната врата поне ако може снимка та да видя кво съдържа комплекта?
                                А и ако някои продава такъв комплект пак пишете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X