Обява

Свий
Няма добавени обяви.

,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

    Снощи ми се сключи алармата по някое време.Станах,не видях нищо подозрително.На сутринта(след 21 км каране),видях че ми няма едната гайка на предна дясна гума.Що за мизерник би го направил?!!Поне от задна гума да я беше взел.Обаче разбрах защо се е престрашило копеленцето-в МП гайката струва 38 лв.

    П.П:Колеги,внимавайте!Дебнат ни кокошкари.Въпросната гайка незнам да става на друго возило!Значи е някой ,,горд собственик на ЛР''
    Виден столичен ихтиолог

  • #2
    До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

    Освен да ти съчувствам...

    Коментар


    • #3
      До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

      В кризата всичко е гладно... май се връщаме към времето, в което се крадяха чистачки и гуми и акумулатори и имаше решетки по магазините
      ---------------------
      Шофирайте разумно!
      [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

      Коментар


      • #4
        До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

        Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
        Освен да ти съчувствам...
        Просто е тъпо и долно.Има идиота пари за жипка,няма за гайка.Сеща ли се някой за каква друга кола може да се използва тази гайка?Аз лично не...
        Виден столичен ихтиолог

        Коментар


        • #5
          До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

          Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
          В кризата всичко е гладно... май се връщаме към времето, в което се крадяха чистачки и гуми и акумулатори и имаше решетки по магазините
          Нали същите ни управляват?
          Боре, виж темаата за "Сбирка на собствениците..." и се чувствайте поканени, ако сте с транспорт, че при нас няма място.

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Просто е тъпо и долно.Има идиота пари за жипка,няма за гайка.Сеща ли се някой за каква друга кола може да се използва тази гайка?Аз лично не...
          И аз съм емблема и капачка на джанта назад, които с абсолютна сигурност на стават за друга кола. Не се кахъри. Дай на стругар да ти врътне.
          Я за разтуха виж темата за "Сбирка на собствениците..." и се почувствай поканен!

          Коментар


          • #6
            До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

            Ако е за металните джанти иди в някоя морга и си потърси от Рено Мастер. За алуминиевите и аз поръчвах на стругар и ми излезе по 10-15 лв парчето...
            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

            Коментар


            • #7
              До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

              За тази такава джанта става на въпрос(стого специфична е)
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #8
                До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                Стругар е бързия вариант, но после трябва да се кадмират или никелират, а по-добрия вариант е да видиш кой ще порчва нещо от Англия и да си поръчаш директно от там. Аз си поръчах 4 на стругар - едно да не го занимавам напразно (обем да има) и две - да имам резервни, щото като видях как я скъсахме при отвиване на ръка (не с гайковерт, а с кръстачка) предпочетох да имам резервни.
                Междувпрочем, малко извън темата - купих си гайковерт на 12V и съм неимоверно доволен. Голямо улеснение по всяко време на пътя. Препоръчвам подобна инвестиция.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #9
                  До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                  Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                  Стругар е бързия вариант, но после трябва да се кадмират или никелират, а по-добрия вариант е да видиш кой ще порчва нещо от Англия и да си поръчаш директно от там. Аз си поръчах 4 на стругар - едно да не го занимавам напразно (обем да има) и две - да имам резервни, щото като видях как я скъсахме при отвиване на ръка (не с гайковерт, а с кръстачка) предпочетох да имам резервни.
                  Междувпрочем, малко извън темата - купих си гайковерт на 12V и съм неимоверно доволен. Голямо улеснение по всяко време на пътя. Препоръчвам подобна инвестиция.
                  Не че не мога да карам една-две седмици без една гайка,ама друга кола нямам,а и детето си возя.А може и да блъсна някой невинен...Купих си гайката днес( 38 лв).Не е там въпроса.Въпроса е колко ли струват човешките животи?Струва ли си някой да умре за тия парици?
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                    Дали е същата като на П 38, защото имам 4 от тези секретните.
                    Писали сме по едно и също време. Не видях, че си си купил.
                    sigpic

                    Коментар


                    • #11
                      До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                      Първоначално публикуван от Владо_2 Преглед на мнение
                      Дали е същата като на П 38, защото имам 4 от тези секретните.
                      Предполагам,че е същата...Даже съм почти сигурен.Тези дни ще си купувам нови гуми,може би е добра идея да си взема и секретни гайки...Пък де да знам,може би гумите са били ,,целта''
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #12
                        До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                        На мен са се опитали да гепят фаровете за мъгла пред блока, ама не са знаели че Диското има високоволтова система против гризачи /така го взех, ето сайта http://www.mardersicher.de //. Системата явно е заредила крадеца с положителна енергия, защото ясно си личеше че единия фар е свален наполовина
                        "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                        Искам България чиста!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                          Първоначално публикуван от Didost Преглед на мнение
                          На мен са се опитали да гепят фаровете за мъгла пред блока, ама не са знаели че Диското има високоволтова система против гризачи /така го взех, ето сайта http://www.mardersicher.de //. Системата явно е заредила крадеца с положителна енергия, защото ясно си личеше че единия фар е свален наполовина
                          Дано след токовия удар,копеленцето да е получило трайни увреждания.Чудя им се на акъла...струва ли си да се мре за една гайка?Ако с тези 38 лв ще си оправи живота мизерника,щях да го разбера...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #14
                            До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                            Секретните излизат по около двадесетина лева от братска Англия. На мен вчера ми бе доставен един комплект за колега, ама като ги чета тия работи се зачудвзм дали като си поръчвам в понеделник окачването да не прибавя и едни гайки.
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #15
                              До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                              Първоначално публикуван от Didost Преглед на мнение
                              На мен са се опитали да гепят фаровете за мъгла пред блока, ама не са знаели че Диското има високоволтова система против гризачи /така го взех, ето сайта http://www.mardersicher.de //. Системата явно е заредила крадеца с положителна енергия, защото ясно си личеше че единия фар е свален наполовина
                              Е това е реклама, защита от крадци и гризажи едновременно ...
                              Range Rover Sport 2.7

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X