Обява

Свий
Няма добавени обяви.

,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

    Да ми е честита новата гайкаСнощи пак...Ама са дигнАли цените,вече е 40 кинта...
    Виден столичен ихтиолог

    Коментар


    • #17
      До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

      Приятелю, аз ще ти подъря гайки, ще ти ги пратя по еконт, просто ми дай адрес, за да ти изпратя две гайки от РР П38 са, но си мисля, че ще станат и запони че хората от ЛР са ти сложили тръбичка за стягане (тази от крика) стегни здраво и това е спасението.

      Коментар


      • #18
        До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

        Първоначално публикуван от Явор Георгиев Преглед на мнение
        ... хората от ЛР са ти сложили тръбичка за стягане (тази от крика) стегни здраво и това е спасението.
        Архимед нявга е казал "дайте ми лост и опорна точка и аз ще преместя Земята". Това, за което говориш е лост от първи род. Продуктът му - по-здраво затегната гайка се преборва с по-дълъг лост. Стягането до безкрайност обикновено завършва с четвърт оборот назад след скъсването.
        Сиреч - така не става.

        Коментар


        • #19
          До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

          Здравейте, понеже и аз останах с 4 гайки по малко , и то точно секретните, колегата Владо2 ако не ги е продал тези за П38 нека да пише да ги спазарим....

          Съобщение от модератор:
          Напишете си телефоните, и се разберете.
          Раздела Купувам - Продавам е на друго място.


          Тел: 0893649292 Митака - така как е :-)
          Последно редактирано от Miaran; 11-05-10, 12:43. Причина: добавяне тел.
          RR P38
          LZ3XA

          Коментар


          • #20
            Колега от Англия нормална гайка е три паунда, но забравих откъде я поръчах. Ако трябва ще се разровя.
            Поръчах 5 броя на цената на една в България и си имам резервни.И дано бял ден да не види тоя дето ти краде гайките!
            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-05-10, 14:23.

            Коментар


            • #21
              До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

              Първоначално публикуван от pinocio Преглед на мнение
              Колега от Англия нормална гайка е три паунда,но забравих откъде я поръчах.Ако трябва ще се разровя.
              Ако е до мен поста,няма как да я чакам тая гайка 10 дена...Ако е до тоя,дето ми я е свил,да се засрами...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #22
                До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                Не мисля че е проблем да се кара известно време без една гайка - аз карах без една гайка на три от колелата поне 2 месеца докато събера няколко неща за поръчка. Купих си от падок 2.1 GBP без ддс. Също и Heavy Duty ключ за гайките, за да нямам повече изпаднали гуми. Колкото до кражбата на гайки (а и не само) като изключа нецензурните думи то други не остават...

                Коментар


                • #23
                  До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                  Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                  Ако е до тоя,дето ми я е свил,да се засрами...
                  Не да се засрами, а да се гръмне!
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                    На мен два пъти тази година ми чупят стъкло - първия път( професионална работа само малка дупка на стъклото) откраднаха само винетката , вторият -явно мизерниците са търсели панела на ЦДто.Взели ми ползвани очила , шапка , ножче - и една чанта дето ми беше ключа за гумите.Тъпака на всичко отгоре се нарязал на счупеното стъкло та беше пуснал кръвчица.Както казва посланика на Щатите за БГ - дребната и едрата престъпност почти я няма.Почти!!!
                    Диско 300TDI
                    Scott Purgatory
                    0889 84 6161

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                      Поздрав Приятели,
                      та от вчера съм собственик на разбито Дискавъри/ за пореден път.
                      Както вече съм казвал: когато човек нема късмет и на крадци няма да случи. Счупили са дребните дроги малкото стъкло /трапецовидното /
                      Обаче задните врати са "тунинговани" и не съм слагал палеца за отключване.Не могли да влязат. Та хайде и страничния прозорец на багажника.
                      Всичко хубаво само не разбрах как извадиха 40 литров компресор през тоя прозорец, иначе липсите са серозни от към професионално и горско /ремонтно/ оборудване.
                      Абсолютно цялата кола беше претарашена, изкъртили са даже старото ЦД нанасяйки съоветните щети.

                      Та колеги ПАЗЕТЕ СЕ, застудява, наближават празници и традиционно ще зачестят подобни случай
                      Бъдете здрави
                      Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                      Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                      Коментар


                      • #26
                        От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                        Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                        Снощи ми се сключи алармата по някое време.Станах,не видях нищо подозрително.На сутринта...
                        ...липсваше цялата Лада Нива. Така и не я намериха...
                        Чукай на дърво, че си се разминал само с това и без други по-неприятни преживявания.
                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • #27
                          От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                          Случка от морето, откраднаха ми гумите с джантите с гаиките, и го беха метнали на земята.
                          Що за мизерник би го направил?!! Мисля си че е някой ,,горд собственик на ЛР''.
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-02-11, 19:38.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                            Първоначално публикуван от valcom Преглед на мнение
                            случка от морето: откраднаха ми гумите с джантите с гумите с гаиките и го беха метнали на земята. Що за мизерник би го направил?!! мисля си че е някой ,,горд собственик на ЛР''
                            Ами няма какъв друг да е...Диско 1 или Класик...
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #29
                              От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                              Диско 1 - намерих си метални джанти за 200 лв., ама няма гайки, а на мене ми трябват 20 и нямам мостра за стругар. Леко съм го загазил на кратко с моето Диско, ама никога няма да го оставя!

                              Съобщение от модератор:
                              Моля, напишете си в профила от къде сте.
                              Прочетохте ли това
                              ...ЦЪК
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-02-11, 19:39. Причина: Правопис

                              Коментар


                              • #30
                                От: ,,Да ми откраднат чистачките,от моята скромна кола...''

                                Първоначално публикуван от valcom Преглед на мнение
                                Диско 1 - намерих си метални джанти за 200 лв., ама няма гайки, а на мене ми трябват 20 и нямам мостра за стругар. Леко съм го загазил на кратко с моето Диско, ама никога няма да го оставя!
                                Първоначално публикуван от valcom Преглед на мнение
                                Случка от морето, откраднаха ми гумите с джантите с гаиките, и го беха метнали на земята.
                                Що за мизерник би го направил?!! Мисля си че е някой ,,горд собственик на ЛР''.
                                Затова не се купува нищо от крадци!
                                Крадат, щото има кой да ги купува и да си мисли, че е на далавера, а утре... може той да е на пангара!
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X