Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един член в отбора на витарите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още един член в отбора на витарите

    След много четене тук във форума и аз реших, че за мен най-удачния вариант ще е витара. Сигурно заради СФК, успях да се сдобия с доста запазен, въпреки възрастта си екземпляр. Може би поради факта, че е италианка за момента НАИСТИНА няма ръжда, нагледах се на такива, които са уж без грам корозия, а като седнеш в тях и можеш да си опънеш краката до асфалта. Уверяваха ме, че е напълно обслужена, почти повярвах, ама с четири различни свещи, някак не ми се връзва.
    Ето я и нея

    Тоя хард топ не ми изглежда стандартен. Някой да знае нещо по-вече за този вид?
    Реших да и пробвам възможностите в сегашното и състояние. Явно предела и беше тази локва. Уж първите 20м прелетях като лебед, ама накрая се окопах като дъждовен червей.

    Благодарение на отзивчиви колеги бях приведен отново в движение.

    Вярно че друса, но пък очаквах и по-вече, а и доста замята задницата. Решил съм да я запечатам отдолу с някакъв антикор, ако някой има идея с какво точно е най-удачно, нека сподели.
    Интересно ми е това дали наистина значи, че дифа е ЛСД?

    Следващите ми стъпки ще са лебедка, след това котва, леко повдигане, по-високи гуми и т.н.

  • #2
    До: Още един член в отбора на витарите

    Честито колега да минете много километри заедно
    Моята Витара отдолу я прави маистор със шагре на БОДИ поне такова ме прати да му купя.
    Suzuki VITARA 2.0TDI

    Коментар


    • #3
      До: Още един член в отбора на витарите

      Честито и със здраве да я юркаш! Като гледам снимката ти си закъсал когато си тръгнал да излизаш от водата. Струва ми се, че ако беше минал вляво щеше да излезеш. По принцип коловоз, който държи вода е здрав. Не, че не можеш да се кантаросаш или да закъсаш, ама така по принцип.
      E = mc2 / Прави си сметката! И умната!

      Коментар


      • #4
        До: Още един член в отбора на витарите

        Честита да ти е Витарата. Виждам, че имаш мерак за тунинг - похвално. Знай, че вкараш ли се в този филм ти идват нови и нови идеи...
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          До: Още един член в отбора на витарите

          Честита придобивка колега и със здраве да я караш !

          Харт топа е на италианска тунигова фирма - BERMAN . На моята Витара е същия , само че предната част е " мек таван".
          След като има стикер - дифа е LSD .
          Успех с Витарата.
          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            До: Още един член в отбора на витарите

            Честито колега много безаварийни километри и да те радва много изглежда добре.
            Бялото BUZUKI 1.6 8в
            0899368772 ;) 0897229322

            Коментар


            • #7
              До: Още един член в отбора на витарите

              Честито колега .
              Безаварийнo
              Константин Вълчанов.0888313247

              Коментар


              • #8
                До: Още един член в отбора на витарите

                Първоначално публикуван от roki_75 Преглед на мнение
                Моята Витара отдолу я прави маистор със шагре на БОДИ поне такова ме прати да му купя.
                Колега, понеже гледам че си от Варна я ми кажи кой е твоя майстор и доволен ли си от работата му, че искам и аз да си я мина със шагре, но нямам необходимите средства. Колко ти излезе шагрето като количество и цена ?

                Лъчезар - колега честито и от мен. Така като я гледам направо се влюбих в нея. Смятам на лято да купим с баща ми още една Витара, но понеже много започнаха да ми харесват тея с хард топа май ще е такава!
                Ти от къде я купи и колко ти поискаха ?
                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                Коментар


                • #9
                  До: Още един член в отбора на витарите

                  Аууу,тва Нива ли е дет те дърпа,аз от гордост бих си останал в калта.Честита придобивка,много тунинг и радостни мигове с нея ти пожелавам
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Още един член в отбора на витарите

                    Е то има доста голяма разлика в гумите. Нашия нов колега е без голям и подходящ грайфер. Ако беше с такива като на нивата, нямаше да я окъса на финала
                    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                    Коментар


                    • #11
                      До: Още един член в отбора на витарите

                      Честито и от мен колега да минете много километри заедно
                      [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Още един член в отбора на витарите

                        Честито и от мен колега пожелавам ти адски много готини мигове с витарката и да се слушате взаимно
                        Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                        КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Още един член в отбора на витарите

                          Благодаря за пожеланията!
                          roki_75, няколко човека ми го препоръчват, но казват, че не е много трайно(изкарвало около година). Преди колко време пръска твоята и в какво състояние е в момента шагрето?
                          plamenlori, вдясно ми се стори по близо сухото, но уви не го достигнах. Беше почти сигурно, че няма да успея да я прекося по средата, но като прещракат зъбчатките и плонжираш. След това си я преминах плътно вляво без проблем, ама що да е по лесния начин.
                          slavin, надявам се да не прекалявам. Целта е да достигам по недостъпни риболовните местенца.
                          иж-12, много полезна информация. Леко поприскърцва предната част откъм пантите, ама ще търся начин да премахна излишните шумове.
                          Nik16, от Русе, нов внос, 5000лв
                          belata, нивата е подготвена точно за такъв терен, а с тия гуми беше като щърк до мен.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Още един член в отбора на витарите

                            Колега миналата година маи-юни я правих и не е мръднала
                            Suzuki VITARA 2.0TDI

                            Коментар


                            • #15
                              До: Още един член в отбора на витарите

                              Честито и от мен!
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X