Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трасето в Перник/ Бучино

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трасето в Перник/ Бучино

    Ако някои кара там може ли да каже дали е добре эа каране эащото энам че там ходеха и с джипове да карат

  • #2
    До: Трасето в Перник/ Бучино

    Ами, няма локви вече, но всичко е на вълни и бразди
    - нормалното за там. Другото трасе дето е до него също става, но и там няма една чиста секция-всичко е бабунясало..

    Коментар


    • #3
      До: Трасето в Перник/ Бучино

      никои ли не ходи там да кара ?

      Коментар


      • #4
        До: Трасето в Перник/ Бучино

        е как...ходят много хора, но не всички пишат във форума.. Отиди Събота или Неделя и все ще се натъкнеш на някой. Повечето кросисти карат от към 11ч. до 2-3ч.

        Коментар


        • #5
          До: Трасето в Перник/ Бучино

          Първоначално публикуван от VIKI RACING Преглед на мнение
          никои ли не ходи там да кара ?
          Колега ако не се лъжа мисля,че от НСА студентите мотокрос ходят да карат и тренират там.
          КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
          (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

          Коментар


          • #6
            До: Трасето в Перник/ Бучино

            Първоначално публикуван от М.ДИМИТРОВ Преглед на мнение
            Колега ако не се лъжа мисля,че от НСА студентите мотокрос ходят да карат и тренират там.
            Малко късен отговор

            Коментар


            • #7
              До: Трасето в Перник/ Бучино

              Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
              Малко късен отговор
              Вярно е ама има една приказка,
              по добре късно от колкото никога.
              КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
              (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

              Коментар


              • #8
                До: Трасето в Перник/ Бучино

                Първоначално публикуван от М.ДИМИТРОВ Преглед на мнение
                Колега ако не се лъжа мисля,че от НСА студентите мотокрос ходят да карат и тренират там.
                Има студенти мотокрос ? Че аз защо уча химия тогава
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #9
                  До: Трасето в Перник/ Бучино

                  Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                  Има студенти мотокрос ? Че аз защо уча химия тогава
                  Точно това и аз си помислих вчера като прочетох този пост .. Надявам се колегата да разясни..

                  пП. Някой ми беше казал че на "Бучинското" трасе е забранено да се кара - тези дето строят магистралата "топят" и охраната идва веднага ??
                  OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Трасето в Перник/ Бучино

                    Аз живея на 2 минути от пистата,карам доста често там най-много хора има вторник,четвъртък,събота и неделя.Не е забранено да се кара там а от магистралата нямат нищо общо с тая земя върху която е пистата.Според мен това е една от най-тежките писти,защото цялата е в дупки и бабунки и не можеш дори и за секунда да се отпуснеш да не говориме да седнеш на седалката.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Трасето в Перник/ Бучино

                      Първоначално публикуван от mari04 Преглед на мнение
                      Аз живея на 2 минути от пистата,карам доста често там най-много хора има вторник,четвъртък,събота и неделя.Не е забранено да се кара там а от магистралата нямат нищо общо с тая земя върху която е пистата.Според мен това е една от най-тежките писти,защото цялата е в дупки и бабунки и не можеш дори и за секунда да се отпуснеш да не говориме да седнеш на седалката.
                      Да, знам че нямат нищо общо! Просто звъняли на охраната че има хора там. Поне така ми казаха, щом карате значи е просто измислица. Мерси за инфото!
                      OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Трасето в Перник/ Бучино

                        Първоначално публикуван от Спас Спасов Преглед на мнение
                        Точно това и аз си помислих вчера като прочетох този пост .. Надявам се колегата да разясни..

                        пП. Някой ми беше казал че на "Бучинското" трасе е забранено да се кара - тези дето строят магистралата "топят" и охраната идва веднага ??
                        Aз съм студент в Национална Спортна Академия само,че не съм тази специалност.Иначе има и специалност мотокрос и съм сигорен,може да видите информация за кандидат студентите на сайта на НСА: http://nsa.bg/bg/page,707
                        Само,че пак казвам не съм сигорен 100% дали тренират там.
                        КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                        (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Трасето в Перник/ Бучино

                          Земята на която се намира трасето е на мини Перник откакто станаха реформи там вече не се провеждат и състезания спомням си преди години се правеха на ден на града-не съм много сигурен.За сметка на това вече има нова мотописта в с.Стефаново за момента е нищо особено но се надяваме да стане поне като тази в Севлиево.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X