Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

    Вече твърдо съм решен да оправям мойта газка ,но незнам какъв двигател да избера.Искам да е нещо по-ново ,ако ме разбирате и да е по мощно.Сегашният е оригиналния ама вече е на 3-ти ремонт .ще помоля да ми казвате и цените горе долу ,за да си направя сметка.

  • #2
    До: Моля за съвет !

    Колега,не знам какво разбираш под по-ново.Можеш да сложиш руски,Газ-24/Болга/около 90кс.,Газ 24-10-100кс.-по-новия модел.Уазков-80кс.Западни Мерцедес 2.3-бензин карбураторен -109кс.,МБ-2.3-от 124-също карбураторен 122кс. Ако си добър с електрониката-повечето западни мотори с по-голям обем.Имаш избор и от по-старите дизели,щото новите са с електроника по помпите.Та конкретизирай малко,и успех

    Коментар


    • #3
      До: Моля за съвет !

      да е по нов в смисал да не от някой който е произведен 80-та година не съм много на ти с тези неща но имам двама приятели ще се надявам да помогнат ако не ще викам неволята с желания всичко се постига

      Коментар


      • #4
        До: Моля за съвет !

        Както ти казва Румен слагай Волгов двигател и карай смело
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          До: Моля за съвет !

          копега монтирал сьм на мойта газка 1.9ТДИ ситроен с леки доработки хидравлика и др. вьви супер .
          ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

          Коментар


          • #6
            До: Моля за съвет !

            Първоначално публикуван от dakogaz Преглед на мнение
            монтирал сьм на мойта газка 1.9ТДИ ситроен
            Това вече е интересно.
            Знаеш ли какъв му е въртящия момент?
            С какви скорости е?
            Ако може и някоя снимка да качиш.

            Коментар


            • #7
              До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

              По скоро кажи какъв ти е горе-долу бюджета.Морги има доста...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                ами то не е казано че трябва сичко на веднъж да се направи но за сега мога да отделя околко 700 1000 лв като за начало нз какви цени са двигателите

                Коментар


                • #9
                  До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                  За 1000 лв можеш да си вземеш напълно комплектован двигател от БМВ-около 200кс.Ама ще трябват поне още 500 лв за скорости.Ама после ще поискаш и спирачки...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                    За около 300-350лв.,двигател от 123-ка 2.3.За около 150-200лв.скорости но напасването е малко играчка.Иначе за около400-500лв._Волгов,-402/24-10/-100кс.върви за Газ-69,повече от добре,и става без преправяне.Само местиш малко опорите,където ляга двигателя.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                      волговите двигатели не са ли вече стари намират ли се части.
                      А с какъв въртящ момент трябва да е двигателя за да върви нормално.
                      Ако знаете дайте и предложение за дизелов двигател защото съм чъвал че дизела е с голямо предимство в гората пред бензина.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                        За Волговите двигатели има части навсякъде и цените са много ниски. Комплект сегменти за Волгов двигател е 18лв. Според мен предимството на дизела специално на УАЗ е само при преминаването на дълбоки водни препятствия.
                        Последно редактирано от dragomir_68; 11-04-09, 09:00.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #13
                          До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                          кОЛЕГА,най-голямото предимство на Волговите,мотори е че работят перфектно на газ,със сякакви уредби ,а газта е вече 71ст.Не ти препоръчвам старите дизели,трябва много доработки и са тромави.Новите са друга бира но са по -скъпи от джипа няколко пъти.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                            няма ли да намерия по нов дизел за около 1000 лв. или са по скъпи ,а относно газта сега евтино но за в бъдеще не се знае
                            искам да попитам dakogaz от какъв ситроен е двигателя който е сложил и слагал ли е компютара от него.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Избор на двигател за присаждане в ГАЗ 69

                              Колега ти да не си решил да катериш ХималаитеКупи един Жук за 200лева земи неговия двигател та тури и си карай а ше останат и частиПоздрави
                              К мирной жизни не пригоден.
                              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X