Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CD за навигация на Ауди А6?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CD за навигация на Ауди А6?

    Колеги ! карам Ауди А6 с десплай и на него има пускаво място за CD навигация, само ми казаха че трябва оригинално CD на Aуди, питам дали можете да ми помогнете с такъв диск на което мога да имам картата на БГ и на други държави, плащам за това , но дали е достатъчно да е в формата на CD или DVD с инф за GPS или няма да стане така и защо ? кого ще ми посочите да ми свърши работата.
    искрено ви благодаря за отговора ви дето предстои

  • #2
    До: CD за навигация на Ауди А6?

    Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
    Колеги ! карам Ауди А6 с десплай и на него има пускаво място за CD навигация, само ми казаха че трябва оригинално CD на Aуди, питам дали можете да ми помогнете с такъв диск на което мога да имам картата на БГ и на други държави, плащам за това , но дали е достатъчно да е в формата на CD или DVD с инф за GPS или няма да стане така и защо ? кого ще ми посочите да ми свърши работата.
    искрено ви благодаря за отговора ви дето предстои
    дай инфо за година на производство и модела на аудио системата (ако го знаеш)
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • #3
      До: CD за навигация на Ауди А6?

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      дай инфо за година на производство и модела на аудио системата (ако го знаеш)
      Ами А6 , 2002 г. 12-ти месец , иначе аудио системата не мога да ти кажа кой модел е точно но е фабрична 100% , ама е от този с дисплей с ограничено подвижване в различни посоки , единствената му врезка с CD е само с външен ченгер от зад в багажника,
      иначе има всичките копчета нужни за навигацията.
      може би говоря глупости ама не съм на ти с тези неща , ако имаш предложение кажи какво е и колко струва ако може.
      Поздрави

      Коментар


      • #4
        До: CD за навигация на Ауди А6?

        Май колегата говори за навигацията, която е без тъчскирийн, която показва указанията на малкия дисплей между оборотомера и скоростомера. Която се командва от 4 бутончета до ръчната. Ако е става въпрос за тази и аз се интересувам от карти за такава.

        Ако има знчение - 09.2002 със заводското радио с CD.
        Георги Гатев

        Коментар


        • #5
          До: CD за навигация на Ауди А6?

          http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi

          Ето ползвам тази обява за да покажа каква е точната система, едно към едно е, дано някои колеги да не предлагат едно добро решение на запитването , не ми се вади парички за чист нов диск от Audi.
          Ако може да се каже дали такива дискове могат да се копират или да се поправи самата система.

          Коментар


          • #6
            До: CD за навигация на Ауди А6?

            Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
            Ами А6 , 2002 г. 12-ти месец , иначе аудио системата не мога да ти кажа кой модел е точно но е фабрична 100% , ама е от този с дисплей с ограничено подвижване в различни посоки , единствената му врезка с CD е само с външен ченгер от зад в багажника,
            иначе има всичките копчета нужни за навигацията.
            може би говоря глупости ама не съм на ти с тези неща , ако имаш предложение кажи какво е и колко струва ако може.
            Поздрави
            За тази навигация карта на България няма и няма да има. Когато този хардуер е бил актулен, карта не е направена, а в момента хардуерът е леко остарял, не се вгражда в никой актуален модел автомобил и не виждам кой би се занимавал да прави карти за него.
            По торент тракерите се въртят карти на някои части от Европа.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #7
              До: CD за навигация на Ауди А6?

              Колега, в София ли търсиш решение на проблема?
              Y260

              Коментар


              • #8
                До: CD за навигация на Ауди А6?

                Първоначално публикуван от Васил_Стоев Преглед на мнение
                Колега, в София ли търсиш решение на проблема?
                НЕ ,на мен ми трябва да е за цяла БГ. и по възможност за съседните държави, ама отговора на колега за старият хардъер направо ме отчая
                все пък не е толкова стара кола 2003 , но какви са другите алтарнативи за този дисплей или не ?

                Коментар


                • #9
                  До: CD за навигация на Ауди А6?

                  Първоначално публикуван от ittso
                  Тъй като и аз проявявам интерес, би ли пояснил какво според теб биха предложили хората от горепосочения адрес като решение на проблема?

                  Момчетата са технически грамотни. Имат работещи карти за повечето вградени автомобилни навигации. Не знам дали са оригинални, но знам, че се предлагат на разумни цени.
                  Y260

                  Коментар


                  • #10
                    Карта на България за Ауди А6

                    Мога ли да намеря карта на България за ауди А6
                    свалих си една от нета която е 2010 но няма повечето градове в бг
                    мога ли да си намеря такава която е пълна?
                    Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                    Коментар


                    • #11
                      От: CD за навигация на Ауди А6?

                      Коя година ти е Аудито, с кой модел навигация си ? CD или DVD е?

                      Коментар


                      • #12
                        Каква навигация за Ауди А6?

                        Здравейте!Имам Ауди А6,модел 1998г.Искам да си поставя мултимедийна навигационна система с вграждане в арматурното табло.Някой поставял ли си е на такъв модел Ауди и можете ли да ми препоръчате каква да си избера?
                        Благодаря предварително на всички, които ми отговорят.Моят e-mail е milkov63@yahoo.com

                        Коментар


                        • #13
                          От: CD за навигация на Ауди А6?

                          Първоначално публикуван от kubla Преглед на мнение
                          Коя година ти е Аудито, с кой модел навигация си ? CD или DVD е?
                          С двд е
                          Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                          Коментар


                          • #14
                            От: CD за навигация на Ауди А6?

                            http://bt.wrzru.com/details.php?id=50083&edited=1

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15874222794d409d0b2cb9f.jpg
Прегледи:1
Размер:9.1 КБ
ID:5322086

                            Разархивирате...пишете имиджа на DVD+R и слагате. В интерест на истината се ъпдейтва не само картата но и целия навигационен софтуер на колата, както и на модулите свързани с GPS. Всичко това се случва след слагането на диска. Следва рестарт на MMI и тръгва новият софт.

                            Работи перфектно. Това е първата MMI карта на България в смисъл на карта. Досега имаше само главните пътища. Сега е пълна като на всяка западна държава. Играх си с всяко малко селце и паланка което се сетих да търся. Има го!!!
                            Направо не мога да повярвам, че най-накрая имам истинска БГ навигация в колата. POI е супер богато с телефони и всякакви детайли. Дори в селца от по 50 души има общината като POI.

                            Новости в навигацията също има. Сега дава POI само на близки обекти и не претрупва картата. Когато се търси населено място подсказва последните търсени с тази начална буква най-отгоре. TMC свети активно което е странно за БГ но знае ли човек може да е поглед към бъдещето. По-рано си стоеше задраскано в БГ.

                            Коментар


                            • #15
                              От: CD за навигация на Ауди А6?

                              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                              ....
                              За MMI карти има от много време - почти от излизането на модела. В темата ставаше въпрос за моделите преди 2005-а. За тях май все още няма карти на България.
                              Не чета коментари и не отговарям на такива.

                              И коментаторите...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X