Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Литература за ремонт на Toyota LC LJ70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Литература за ремонт на Toyota LC LJ70

    Не успях да намеря никъде във форума ремонтни каталози и литература за ремонт на Toyota LC70. Във интернет също не ми се отдаде на стигна до нещо. Имам оригиналната програма на Тойота за резервни части - абсолютно същата която използват в ТМ Ауто. Също си намерих подробно ръководство на английски за 2L-Т и 3L двигателите. Но за останалото нямам нищо. Моля помогнете!!!
    NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
    Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

  • #2
    В тази тема сме събрали препратки (линкове) за Тойота:

    Страници за Toyota Land Cruiser

    Пробвайте да потърсите нещо из тези сайтове. Иначе Вашият човек за всичко по Тойота в този портал е Митко/fulda/.

    Коментар


    • #3
      Благодаря ти, но тези линкове съм ги преровил, повярвай ми че там няма от къде да сваля ръководство за LJ70. Линковете половината не работят!!!
      NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
      Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

      Коментар


      • #4
        какво точно ти трябва, за тойота имам някои неща
        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

        Коментар


        • #5
          Трябва ми ремонтна документация за LJ70 за всичко без двигателя
          NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
          Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

          Коментар


          • #6
            Е, благодаря на множеството хора който така неуморно се "втурнаха" да ми предлагат ремонтна литература каквато търсех. Сега вече имам необходимото просто защото аз сам си го намерих от един Тойота форум в UK. Явно е вярна поговорката, че който търси намира и на вълка му е дебел врата защото си върши сам работата....
            NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
            Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от mihailkurkiev
              Е, благодаря на множеството хора който така неуморно се "втурнаха" да ми предлагат ремонтна литература каквато търсех. Сега вече имам необходимото просто защото аз сам си го намерих от един Тойота форум в UK. Явно е вярна поговорката, че който търси намира и на вълка му е дебел врата защото си върши сам работата....
              Колега, преди да се правиш на обидена госпожица, що не си помисли, че пък може и никой да няма това, което ти трябва? А ако никой го няма, то е малко вероятно някой да тръгне да оре нет-а заради тебе.

              Освен това, както така се цупиш, искаш ли да ни кажеш ТИ каква полезна информация си предоставил за другите участници във форума?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Незнам откъде си останал с впечатлението, че съм обиден някому или считам че някой от форума ми е длъжен с нещо. Просто споделих впечатлението си от единствения път когато се реших да потърся помощ. Чета форума от няколко месеца и тъй като съм доста нов във офф-роуда е вярно, че на никого нищо не съм помогнал. Сега от теб научавам че явно първо трябва нещо да дам за да мога да очаквам. Продължавам да чета и следя за хора на който мога да съм полезен. Точно затова и споменах, че имам вече това което търсих и предполагам че при наличието на толкова Тойоти може пък някой да се заинтересува...
                NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                Коментар


                • #9
                  ако не те затруднява, сложи линка към ръководството в тая тема - като му потрябва на някой, да си го изтегли
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    за интересуващите се от ръководство за Toyota LC LJ70 2L и 2L-T:

                    ftp://217.8.156.83 - направо в браузъра
                    user name: land
                    password: cruiser

                    Ако има проблеми със свалянето аз го имам изтеглено...
                    mihail_kurkiev@mail.bg
                    NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
                    Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от mihailkurkiev
                      ...Сега от теб научавам че явно първо трябва нещо да дам за да мога да очаквам...
                      Уважаеми mihailkurkiev,

                      Мога да Ви уверя, че не тази е практиката в този портал. Познавам лично не малко хора от портала и съм сигурен, че никой от тях не би крил информация от останалите или не би помогнал ако има възможност. Вашият извод от думите на V93 няма да го коментирам...

                      А за да дадете пример, че и Вие желаете да помагате на другите тук и да споделяте откритата от Вас информация, любезно Ви приканвам да си активирате ftp акаунт към този портал. Това става най-просто като пуснете лично съобщение до Венцислав Петров, който е администратор на този портал.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от mihailkurkiev
                        Сега от теб научавам че явно първо трябва нещо да дам за да мога да очаквам.

                        Няма такова нещо "първо да дадеш за да очакваш". Тук обикновено човек първо е в положението на питащ, а чак след време може да започне да дава.

                        Това, което обаче исках да ти кажа беше друго: Не е много редно човек да започва да предявява претенции при положение, че сам още не е дал нищо.

                        Да оставим на страна факта, че:
                        а) Изобщо не е сигурно, че някой има това, което търсиш.
                        б) Изобщо не е сигурно, че, дори някой да има исканата информация, този някой е посетил форума и е видял твоето питане за времето от пускането на темата ти до саркастичното "споделяне на впечатленията".
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X