Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка от Англия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Доставка от Англия?

    Питай дали търговеца може да ги прати с interparcel. Прилично евтино е. За 2 ресора за фероза искат около 40-60-ина лири. Понеже и аз поръчвам в момента разни неща, та такъв шипинг ми обявиха.

    www.interparcel.com
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      До: Доставка от Англия?

      На това се натъкнах преди няколко дни. Не е от най евтините доставки, но не е и скъпо.

      http://www.econt.com/pdf_generated/buy_from_uk.pdf

      Коментар


      • #18
        До: Доставка от Англия?

        Първоначално публикуван от amw Преглед на мнение
        На това се натъкнах преди няколко дни. Не е от най евтините доставки, но не е и скъпо.

        http://www.econt.com/pdf_generated/buy_from_uk.pdf
        Да, и това е вариант, при това не лош. За тежки пратки пък съвсем.

        Все пак един недостатък е че ще трябва да платиш вътрешния шипинг в UK, а после и гоя до България. Но, в крайна сметка въпрос на сметки.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Доставка от Англия?

          Първоначално публикуван от Ozzy06 Преглед на мнение
          А има ли гаранция, някой да ги е пробвал?
          С тези досега 3 пратки ми пристигнаха без проблеми. Поздрави.
          [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

          Коментар


          • #20
            До: Доставка от Англия?

            А какво не ви харесва да си поръчате доставка до БГ от самия онлайн продавач? Иначе едни от хората /не знам дали са единствени/, които карат пратките на Еконт от Лондон ги познавам. Освен на Еконт си приемат и отделно поръчки. Карали са ми някои неща преди. Всъщност преди сме работели с едната жена в друга сфера. Ако имате нещо за каране от там може да ви дам координати. Коректни са и цената мисля е някъде около 1 паунд на кг /може и 1.3 или 1.5 да е вече, трябва да се провери все пак/. Който иска може и да си поръча неща на техния адрес в Лондон и те го карат до БГ. Правят доставката до вратата ви в България. Също така карат от БГ към Англия. Едва ли някой ще е заинтересован, но все пак да го има като инфо. Поне може да пращате цигари на роднините, които са там
            http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

            Коментар


            • #21
              До: Доставка от Англия?

              Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
              А какво не ви харесва да си поръчате доставка до БГ от самия онлайн продавач?
              Защото друг се радва на моите чаркове!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #22
                От: Доставка от Англия?

                някой може ли да ми каже кой е новият партньор на британските пощи в БГ
                имам една доставка, която се забави, но не мога да намеря името и контактите на фирмата доставчик в БГ.
                преди бяха Български пощи, но вече не са те.
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #23
                  От: Доставка от Англия?

                  Прехвърлиха си задълженията на DHL. И аз се изненадах когато, някакъв куриер, залитайки под огромния кашон, ми се появи вкъщи. Върви в някой техен офис и се жалвай.
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #24
                    От: Доставка от Англия?

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Прехвърлиха си задълженията на DHL. И аз се изненадах когато, някакъв куриер, залитайки под огромния кашон, ми се появи вкъщи. Върви в някой техен офис и се жалвай.
                    не е DHL
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #25
                      От: Доставка от Англия?

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      някой може ли да ми каже кой е новият партньор на британските пощи в БГ ....
                      04.06.2012 - Пратки от Royal Mail UK за България

                      Уважаеми клиенти,
                      Считано от 17.04.2012 доставките от UK с Royal Mail и по-точно сервиза "Signed For" (доставка с подпис) за Европа се обслужват от GLS, а за България от Интерлогистика.
                      Моля, ако очаквате пратка се свържете с нас на телефони: 0889903800, 0887472036 и 052607607 или чрез e-mail: office@interlogistica.bg .

                      http://www.interlogistica.bg/Documen...&d=121&lang=bg

                      Коментар


                      • #26
                        И аз така чакай една пратка .... Тези от Интерлогидтика (фирмата е във Варна) са пълни профани. Държали ми пратката 3 седмици, а на нея има телефон за връзка. Те не ми се обадиха, а на изпращача казали че няма такъв получател (защото търсели адреса във Варна - центъра на Вселената, а той е в София). Невероятно, нали?!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Доставка от Англия?

                          Първоначално публикуван от tsb_bg Преглед на мнение
                          04.06.2012 - Пратки от Royal Mail UK за България

                          Уважаеми клиенти,
                          Считано от 17.04.2012 доставките от UK с Royal Mail и по-точно сервиза "Signed For" (доставка с подпис) за Европа се обслужват от GLS, а за България от Интерлогистика.
                          Моля, ако очаквате пратка се свържете с нас на телефони: 0889903800, 0887472036 и 052607607 или чрез e-mail: office@interlogistica.bg .

                          http://www.interlogistica.bg/Documen...&d=121&lang=bg
                          благодаря, това и аз го намерих снощи, но на телефона "колежките от международни доставки ги нямаше" днес ще ги търся отново, лошото е че нямам трекинг номер.
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #28
                            Използвам темата за въпрос: какво е актуалното положение при пазаруване от Англия към днешна дата?
                            Публикувайте отговор

                            Коментар


                            • #29
                              За гъбко няма писано? https://www.gabco.org/price.php
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • #30
                                Считано от 01/01/2021 всички стоки от Англия трябва да минат митница за обмитяване, като се третират като доставка от трети страни. При предоставяне на сетификат за произход Англия, не се дължи мито, но се начислява и заплаща ДДС.
                                TLC LJ70 2LT
                                Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X