Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ ПИСТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ ПИСТА

    Днес, 03.04.2009г. моя милост, Ангел, Стефан и Тони решихме да си спретнем едно трасе за спортно каране на атв. Терен - наличност в края на Пловдив /близо 60мх70м/.
    За целта ни бе нужен някакъв план на писта. След дълго заседание - вече е налице!









    Сутринта рано в събота запретнахме ръкави!







    Бе проведено работно заседание на самата бъдеща писта. Да почвата е кофти! Ще иска доста работа!
    На този с фадромата, ясен ли му е проекта



    Разбира се
    Решавам да пусна един от приятелите на първи проби!









    Ало!? По-полека, все пак няма екип, няма дори още писта!
    Бърза консултация!



    И мнооого работа!









    Време е пак за проби











    Упс, май загасна









    Всичко е наред, фадромата да продължава!
    Да, ама много напече. Затова хоп жената и кучетата в колата и напред до х. Здравец. Малко кебапчета и сега накъде. Ами да към с. Извор, гледам едно пътче. Тръгваме ние към с. Извор по на Събин картата. Пътя - кофти има сняг, кал и добре, че сме надолу. Ама, защо оставих фотоапарата на пистата? До мен мои други приятели яко са стиснали дръжките на джипа - за първи път са в гората. По едно време объркахме пътя и 3 дървета ми го препречват. Ами сега? Напред с бронята и край! Да, ама последното - дебело. Викам на приятеля - вържи го с лебедката и направо го скърших. Тръгнахме по друг път и срещнахме група с атв-та. Те леко изкараха акъла на приятелското семейство, като казаха че надолу не се минава. А нагоре хептен!!
    Имаше доста яки коловози, но нисана се представи отлично! Направихме си снимка за спомен!





    След като пихме кафе и оставих пътуващите, време бе да видя докъде е стигнала пистата. Ами, почти е готова! Стефан я пробваше!





    С тази фадрома дотук. Вече е 19 часа и е ракиено време.
    Имаме голям трапец, три-четири скока, 3 виража и т.н. Пистата се оказа доста прилична като големина, но още трябва да се заравни и обработи. Има големи бабуни и коловози. Понеделник ще трябва да се вика друга машина. После каране, улягане и корекция.
    Ще се развива постепенно
    Идеята е вечер след работа, уикенда да може да се разпуска. В града, ток, вода и други удобства. Човек да може да си начеши крастата!
    Последно редактирано от nikita66; 04-04-09, 21:34.
    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

  • #2
    До: АТВ ПИСТА

    ЕВАЛА за ентусиазма ! само това мога да кажа... Такива работи се правят с доста желание, а Вие явно го имате Добре се получава, продължавайте в същия дух и успех

    Коментар


    • #3
      До: АТВ ПИСТА

      И аз съм на същото мнение - браво за ентусиазма и да си я направите перфектна, а за напред мога да Ви пожелая много безаваррийни обиколки на пистата и да й се кефите ЯКО !
      Горе главата, дори и да е празна!!

      Коментар


      • #4
        До: АТВ ПИСТА

        И от мен едно ЕВАЛА.В кои край на пловдив се пада,щото аз съм от Коматево и може да дойда да ви погледам някои ден ако е над нас

        Коментар


        • #5
          До: АТВ ПИСТА

          До новото колело за Белащица и Брестник. Споко, като е готова ще се обадим!
          Последно редактирано от nikita66; 04-04-09, 21:42.
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • #6
            До: АТВ ПИСТА

            Накакъв напредък ?
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • #7
              До: АТВ ПИСТА

              Що карате без каски бре, калпазани??!!!
              00359893488603

              ....нямам си вече LR...

              Коментар


              • #8
                Зравейте, смятам да правя offroad писта и да давам атв и кросови мотори под наем.
                В обл.Бургас в село Черноморец община Созопол ще имам ли някакъв успех и каква горе долу трябва е инвестицията мястото ще е в порядака на 2-5 декра.
                И как се узаконява.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 03-05-11, 07:35.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X