Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски блокажи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайски блокажи

    Попаднах на този сайт.Може за някой да е интересен:http://langemachinery.manufacturer.g...ssion-Part.htm
    M.P.

  • #2
    До: Китайски блокажи

    Добре звучи цената. Сега въпроса е кой ще се прежали първи да пробва.

    Коментар


    • #3
      До: Китайски блокажи

      Като гледам, Явор на неговите тойоти.

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...335#post701335
      Зима иде

      Коментар


      • #4
        До: Китайски блокажи

        Погледнете това и ще размислите.
        ARB Air Locker Comparison - YouTube - Truveo Video Search.

        И аз се бях навил много, но явно скъпото излиза по-евтино винаги!!!
        LZ1AID

        Коментар


        • #5
          До: Китайски блокажи

          Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
          Погледнете това и ще размислите.
          ARB Air Locker Comparison - YouTube - Truveo Video Search.

          И аз се бях навил много, но явно скъпото излиза по-евтино винаги!!!
          Напълно съм съгласен с теб колега,не съм толкова богат да си купувам евтини работи.

          Коментар


          • #6
            До: Китайски блокажи

            Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
            Погледнете това и ще размислите.
            ARB Air Locker Comparison - YouTube - Truveo Video Search.

            И аз се бях навил много, но явно скъпото излиза по-евтино винаги!!!
            Никога не съм твърдял че копието е по-качествено от оригинала .

            Но този линк е от рекламен клип на ARB напълно нормално е да представят нещата по този начин. Нашата практика обаче показва съвсем различни резултати. Имаме монтирани 4 броя Китайски блокажи в състезателните коли и нито един не е направил проблем. Монтира ни са на най-тежките коли, Патрул и на моята Тоуота, а аз как карам всички знаете, въпреки всичките ми опити да счупя трансмисията все още не се предават евтините Китайски "боклуци".

            Коментар


            • #7
              От: До: Китайски блокажи

              Да попитам може ли някои да ми каже колко струва такъв блокаж за витара и дали изобщо има китаиски такива. БЛАГОДАРЯ предварително ! Извинявам се ако цапам темата!
              Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
              Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

              Коментар


              • #8
                От: До: Китайски блокажи

                Първоначално публикуван от bat-zdravko Преглед на мнение
                Да попитам може ли някои да ми каже колко струва такъв блокаж за витара и дали изобщо има китаиски такива. БЛАГОДАРЯ предварително ! Извинявам се ако цапам темата!
                Ако ми напомниш утре през работно време на 0899852338 ще проверя.

                Коментар


                • #9
                  От: Китайски блокажи

                  добре благодаря много
                  Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                  Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Китайски блокажи

                    Първоначално публикуван от alex_bg777 Преглед на мнение
                    Погледнете това и ще размислите.
                    ARB Air Locker Comparison - YouTube - Truveo Video Search.

                    И аз се бях навил много, но явно скъпото излиза по-евтино винаги!!!
                    Хм, колега, а ти гледа ли наистина внимателно клипчето? Като оставим настрана доста съмнителния за мен кадър на необработените зъбни колела на "ментето", разликата в резултата е 7.4%.
                    Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против ARB, но ми се струва, че тук точно са се оляли.
                    Явор да каже дали наистина китайците са чак толкова тъпи, че да слагат зъбни колела с необработени повърхности, че аз нещо не го вярвам.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #11
                      От: До: Китайски блокажи

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Хм, колега, а ти гледа ли наистина внимателно клипчето? Като оставим настрана доста съмнителния за мен кадър на необработените зъбни колела на "ментето", разликата в резултата е 7.4%.
                      Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против ARB, но ми се струва, че тук точно са се оляли.
                      Явор да каже дали наистина китайците са чак толкова тъпи, че да слагат зъбни колела с необработени повърхности, че аз нещо не го вярвам.
                      Ами Явор изкара цял състезателен сезон с Китайски блокажи на ТЛК 73 4,2TD. Същите Китайски блокажи намляха над 5 карета и не са мръднали, отворих ги за ревизия понеже и аз се усъмних, но вътре всичко си беше перфектно и от 6 месеца са монтирани на 80ката на колегата. С две думи тествал съм ги в най-тежките условия а на витара която е два пъти по лека и три пъти по слаба от 4,2 каво да говорим няма да мръднат, кой каквото иска да си говори. А който има бюджет естествено му препоръчвам ARB

                      Коментар


                      • #12
                        От: До: Китайски блокажи

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Хм, колега, а ти гледа ли наистина внимателно клипчето? Като оставим настрана доста съмнителния за мен кадър на необработените зъбни колела на "ментето", разликата в резултата е 7.4%.
                        Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против ARB, но ми се струва, че тук точно са се оляли.
                        Явор да каже дали наистина китайците са чак толкова тъпи, че да слагат зъбни колела с необработени повърхности, че аз нещо не го вярвам.
                        Като се гледа внимателно клипчето се вижда че това, което показват като китайски блокаж, е с нешлайфани и несработени зъбни колела. Нормално е да се строши, особено когато не е карано предварително така че да се сработят. Дали тия, дето продава Явор, са същите - от клипето не може да се види. Дали имат или не циментация или азотиране, от клипчето отново никак не може да се прецени, но и да нямат, трошенето не е от това, а от факта че явно не са обработени, съответно контактното петно е далеч от всякаква правилност. Със същия успех би се строшил и всеки друг диференциал, който не е настроен като хората.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Китайски блокажи

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Като се гледа внимателно клипчето се вижда че това, което показват като китайски блокаж, е с нешлайфани и несработени зъбни колела. Нормално е да се строши, особено когато не е карано предварително така че да се сработят. Дали тия, дето продава Явор, са същите - от клипето не може да се види. Дали имат или не циментация или азотиране, от клипчето отново никак не може да се прецени, но и да нямат, трошенето не е от това, а от факта че явно не са обработени, съответно контактното петно е далеч от всякаква правилност. Със същия успех би се строшил и всеки друг диференциал, който не е настроен като хората.
                          Тъкмо това имах предвид, като казах, че са се оляли.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Китайски блокажи

                            Не знам за тези конкретно, но на улична кола, китайския торсен работи прекрасно. Опита ми е около 5000км. Така, че дали са правени в китай не е проблем

                            Коментар


                            • #15
                              От: Китайски блокажи

                              Какви и предлагат ли китайците блокажи за Витара?По-нагоре имаше питане,отговор сигурно е имало по телефона.Мисля,че ще е интересно за Витараджиите някакво осветление по въпроса
                              Поздрави!
                              Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X