Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимка на огледало за 5-та врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимка на огледало за 5-та врата

    Колеги, молбата ми е за снимка на такова огледало, или на джип с такова огледало, сниман отзад.

    Иеята ми е да си потърся такова нещо за Паджерото ми П2 LWB , защото на първо време въпроса с камерата за задно виждане се отлага - не мога да и намеря място...

    Такива огледала съм виждал на Хюндай Галопер, но не и на Паджеро, и поради голямото сходство между двете марки, предположих, че идеята е корейска, а не японска.

    Предварително благодаря на отзовалите се

  • #2
    До: Снимка на огледало за 5-та врата

    Имам такова огледало ново 50лв.

    Коментар


    • #3
      До: Снимка на огледало за 5-та врата

      Вени,можеш да провериш в магазините за товарни автомобили- подобно огледало монтират на дясната врата на влекачите.Аз имах идея да си монтирам подбно на Спринтера но се отказах.

      Коментар


      • #4
        До: Снимка на огледало за 5-та врата

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Имам такова огледало ново 50лв.
        много нахално ли ще е, ако помоля за някаква визуална представа - снимка, линк, или нещо подобно..

        Нали не е от пластмасовите смешки, които се продават в иБей, и се залепват с двойнолепящо тиксо?

        Как се захваща към вратата?

        Работиш ли с куриери и наложени платежи, или има друга технология?

        силно съм заинтересуван


        Предварително благодаря

        Коментар


        • #5
          До: Снимка на огледало за 5-та врата

          Ето снимки на огледалото, за което говори Явор:









          "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

          Коментар


          • #6
            До: Снимка на огледало за 5-та врата

            Хм, ентусиазма ми леко изгасна - това е предвидено за захват към нещо тръбно, което аз нямам.

            Условията ми за изработка на полезни неща по джипа са доста мизерни, и ако трябва да правя нещо, съм ограничен до използване на бормашина..

            Обаче идеята на FLY_FREE e много интересна - имам клиенти, които са сериозен фактор в бизнеса с камиони и части за тях - просто трябва да навестя магазина им.

            Благодаря ви!!!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X