Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за лебедки Tabor 9K?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за лебедки Tabor 9K?

    Някой има ли информация за лебедките Tabor 9k - дават ги в секцията на Warn, а са в пъти по-евтини. Знаете ли къде е уловката?
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

  • #2
    WARN следвайки политиката и на другите производители започнаха да си изнасят производството в Китай. Тези лебедки са от така наречената бюджетна серия и са произведени за WARN от китайски производител! Но не са в пъти по-евтини - в проценти все пак... качествени са, нямат никакви проблеми!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      ОК.
      А защо WARN CE-XD9000i е 1560 евро, WARN CE-9.5XP е 1859 евро, а табора 700 евро?
      В някакъв сайт пише "The WARN Tabor 9K Winch is made with pride in the USA" - не съм спец по английския, но го превеждам, като правено в САЩ?
      Ето и линк http://www.autoanything.com/winches/69A2203A0A0.aspx
      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

      Коментар


      • #4
        )) В щатите умеят да правят вече само световни комплоти. И да печатат фалшиви долари, ако не са започнали да ги поръчват в кетайско. Щото бомбите с които воюват вече им ги правят в Сингапур и Малайзия.
        Можеш да си сигурен че са проверили. Какво значи pride в случая не знам ...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан
          )) Можеш да си сигурен че са проверили. Какво значи pride в случая не знам ...
          PRIDE
          [praid]
          I. 1. гордост, горделивост, надменност, високомерие

          избери си значение по желание. а табор са от братски китай, колкото и да са pride. има само завод за асемблиране в us, поради една особеност в местното законодателство . все още никой не е изревал от тях, но и не са особено популярни
          Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
          http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
          http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

          Коментар


          • #6
            А шом Върн имат завод в Китай за производство на лебетки, дали правят там само Табора? Може и другите да са пуснали на този конвейр и да им слагат по една лепенка и да им зимат по 1000Е отгоре! Еййй, извратен стана тоя Свят - всеки гледа да прецака другия !!!
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #7
              )) Бе, и аз знам първото значение на думата. Обаче ония или са прихванали нещо от английския хумор, или има и секретни значения)
              Така или иначе се появиха етикети "Купете това, ние не сме гласували за Буш". Видях го на няква фанелка.

              Коментар


              • #8
                До: Информация за лебедки Tabor 9K?

                Здравейте,някои знае ли каква е цената на Табор 9К??Искам да си сложа такава на Диското.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • #9
                  До: Информация за лебедки Tabor 9K?

                  Първоначално публикуван от krasimir83 Преглед на мнение
                  Здравейте,някои знае ли каква е цената на Табор 9К??Искам да си сложа такава на Диското.
                  Ето: http://www.quadratec.com/products/92136_00_07.htm

                  има и други.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #10
                    До: Информация за лебедки Tabor 9K?

                    Първоначално публикуван от krasimir83 Преглед на мнение
                    Здравейте,някои знае ли каква е цената на Табор 9К??Искам да си сложа такава на Диското.

                    Здравейте,
                    Gladiator Offroad Technik е официален представител на Warn за България! Като такива от нас можете да закупите лебедка Warn Tabor 9K на цена 1642лв с ДДС и две години гаранция! Лебедката е налична в склад Пловдив!
                    Моля не се колебайте да се свържете с нас!
                    0888/524330
                    Димитър Лазаров

                    P.S. Лебедка Warn Tabor 9K никога не се е произвеждала в Китай!
                    Warn няма завод в Китай и никога не е имал!
                    Съществъват различни компоненти произведени в Китай, като куки за въжета, дистанционни, букси и други, но никога лебедки от автомобилната гама не са произвеждани в Китай!
                    Warn разработва серия индустриални лебедки наречени Warn Works. Част от тях се произвеждат в Китай под изключително голям контрол!
                    Те дори са с три години гаранция! Така че изводите остават за клиента!
                    www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                    тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                    Коментар


                    • #11
                      От: Информация за лебедки Tabor 9K?

                      Днес вадих една гега със моята лебедка Табор 9К и колегата остана много доволен от моята лебедка.И крайно разочарован от неговото китайче със капацитет 9500 либри.Дори сега ми възложи задача да намеря и за гегата нещо по-мощно от рода на 10-12к и то показателите да са реални.Днес гегата беше се заровила достатъчно и Таборчето я извади но дали 10к ще е достатъчна?
                      0885719173-Красимир

                      Коментар


                      • #12
                        От: Информация за лебедки Tabor 9K?

                        Осжен хубава лебедка да си хвърли в багажника и една ролка - има по 8 тона. Моята 12к ММ се е случвало (само веднъж, верно) да не иска да ме изтегли. С ролката намаляваш усилието двойно и бавно, но те вади.
                        Китайчето може да те предаде точно когато не искаш...
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Информация за лебедки Tabor 9K?

                          Здравейте имам тлк 70 лебедка табор 9к ще ми върши ли работа благодаря

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X