Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за БЛОКАЖ в пр.мост на Patrol GR - ARB, TJM, друго?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Че де да го знам има ли таралежи ...

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от Стефан
      Че де да го знам има ли таралежи ...
      Patrol-a със сигурност има...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от ninja_1
        Първоначално публикуван от Стефан
        Че даже и така няма да е Ако не го включи, предния мост с блокиран диф ще се мъчи да се усуква около няква общо-взето вертикална ос през дифа и сигурно ще блъска колата и ще се мъчи да счупи нещо.
        Ако направиш това ще бастисаш колата. В най-добрия случай ще получиш кола само за тоя маршрут.

        Що не вземеш просто да и купиш вериги?))
        Мисля,мисля и...:К'ВО ПИШЕТЕ,БРЕ ХОРА???Тия хъбове за к'во са?Ако джипа е с FULL-TIME,добре,ама ако е с 2 диф-а и хъбове-К'во значение има дали е заварен или не,като караш на задно по пътя???Ще се суче??????Та той тогава не се върти...
        Соти мисли малко.
        Че си нинджа нинджа си ама на задни да изправяш чиби не съм чул. Демек предните във въздуха.

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от kinex
          Първоначално публикуван от ninja_1
          Първоначално публикуван от Стефан
          Че даже и така няма да е Ако не го включи, предния мост с блокиран диф ще се мъчи да се усуква около няква общо-взето вертикална ос през дифа и сигурно ще блъска колата и ще се мъчи да счупи нещо.
          Ако направиш това ще бастисаш колата. В най-добрия случай ще получиш кола само за тоя маршрут.

          Що не вземеш просто да и купиш вериги?))
          Мисля,мисля и...:К'ВО ПИШЕТЕ,БРЕ ХОРА???Тия хъбове за к'во са?Ако джипа е с FULL-TIME,добре,ама ако е с 2 диф-а и хъбове-К'во значение има дали е заварен или не,като караш на задно по пътя???Ще се суче??????Та той тогава не се върти...
          Соти мисли малко.
          Че си нинджа нинджа си ама на задни да изправяш чиби не съм чул. Демек предните във въздуха.
          Чекай,чекай малко.Това се отнася за джипки с ДВА диференцияла и хъбове(както вика Стефан''таралежи'').При тях когато си на 2Н предните колела се въртят СВОБОДНО,а моста,диф-а и кардана-НЕ.При теб не е така-НЯМАШ ХЪБОВЕ.Той,Гранда,е друг клас...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #35
            Е тия джипки с хъбовете винаги са ми били много странни
            Искаш да кажеш че като са изключени хъбовете дифа не мърда като спящата красавица.

            Коментар


            • #36
              Разбира се
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #37
                Първоначално публикуван от alex_markov
                Чуров, Сменяй гумите - по-ще си на далавера от блокажа ... Гумите са или Interco TreXus MT или Dunlop Grandtreck MT2...
                Или MT/R (що я пропускаш?). Чудна гума е това..

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Yaro
                  Първоначално публикуван от alex_markov
                  Чуров, Сменяй гумите - по-ще си на далавера от блокажа ... Гумите са или Interco TreXus MT или Dunlop Grandtreck MT2...
                  Или MT/R (що я пропускаш?). Чудна гума е това..


                  само който не е пробвллне знае.

                  аз друго ненам наистина, но е толкова добре, че нещадасменям и да се вайкм после

                  а гумата е към 33 % от проходимостта смятам, може и повече. блокажа максимум 7% :

                  Коментар


                  • #39
                    Аз като си избирам гуми гледам с какви са тия дето ме дърпат.

                    Коментар


                    • #40
                      Аз витнамкови много искм и с кабинково помпане, НО не ги събирам

                      Коментар


                      • #41
                        Разбирасе че става дума за джип с хъбове. На друг вариант е немислимо да се блокира диференциала за винаги.

                        Коментар


                        • #42
                          ) Сложи му просто нормални вериги и толкова. Клетка, като на Ниванди. С тях Жигулата става Нива, Нивата - УАЗ, УАЗа - трактор. Нататък никой не е опитвал

                          http://www.magazin4x4.ru/

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от ninja_1
                            Първоначално публикуван от Аз
                            Ми ако блокираш предния диф "за винаги" все е тая дали ще ти е включен предния мост или ще ти е изключен, все ще имаш проблеми при завиване
                            Стоянчо,я да ми го обясниш писменно,моля
                            Първоначално публикуван от ninja_1
                            Patrol-a със сигурност има...
                            Еми Соти човека не беше казал какъв му е джипа(или несъм видял) и дали има хъбове-аз отговорих на зададеното
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #44
                              Re: кал

                              Първоначално публикуван от Pursie
                              Под Жива сила Чуров разбира това че тежа 140 кг.
                              Ще се фукаме ли кво!
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар


                              • #45
                                Решително протестирам! Въпроса се поставя дискриминационно спрямо нас, стокилограмовите пигмеи. Смятам да поставя в известност Страстбург, ООН и Домсъвета. Като крайна мярка ще бъда принуден да обявя ядяща стачка!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X