Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Умолявам ви, ако има някои пдообна машинка втора употреба или ако знае цена на нова, да пише!!!

  • #2
    Монтираи една универсална.Излиза много по ефтино.

    Коментар


    • #3
      Нямаш проблем! Докарай колата да я оправим Автокомплекс "Дисем" бул.Вл.Вазов 31-31А ъгъла на моста Чавдар и ул. Черковна

      Коментар


      • #4
        RE:

        Ясно само, че ми кажете възможно ли е да с епоправи, колко струва горе-доло една смяна с ново или поправка, има ли ги втора употреба случайно, макар, че не ми се вярва и относно тея универсални машинки ми кажете стават ли, пробвал лои е някой с тях? Така смао на думи не ми върши работа! Благодаря ви!

        Коментар


        • #5
          Абе колега, то товето е като аборт по телефона, виж отиди, всички го познаваме колегата disem, много коректен човек е, няма да те излъже или подведе.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            RE:

            Да, да разбира се, просто съм от Пловвдив и ще е жалко ако се разкарам и не може да бъде поправена на същия ден , ако ме разбирате. Иначе за мен няма проблеми!

            Коментар


            • #7
              А, това може дса е проблем наистина. Ама като не си написал местожителство и не се сеща човек.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ

                Предлагам в тази тема да пишете относно покупка и продажба на части за Range Rover New, модела от 1994г. нататък.
                Яро

                Задължително е да оставяте координати - телефон, мейл, т.н.

                =======================================================

                купувам дръжка и жило за ренджа 96г.лява предна врата,лява предна главина че нещо маи вие лагера няма ли някои които разглобява ленд ровари да продава части втора употреба.А нови каде са наи евтвни
                Последно редактирано от Yaro; 01-04-07, 10:28.

                Коментар


                • #9
                  Търся ел. схема за диско 1

                  Ел схема за Диско преди 94-та. Някой ако има много ще съм плагодарен да ми я постне тук.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся ел. схема за диско 1

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Ел схема за Диско преди 94-та. Някой ако има много ще съм плагодарен да ми я постне тук.
                    това дали става?
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #11
                      Части за нашите ЛАНД РОВЕРИ !!!

                      Здравийте колеги. Аз лично не открих специална тема по този въпрос, който според мен всички вълнува, така, че ми е интересно всеки да сподели от каде набавя частите си и на какви цени, както и ако някои може да помогне с информация за дадена част.
                      Ето какво ще ви споделя аз. НАскоро поръчвах водна помпа за Фриландър 1.8 бензин от GM Rover София. Струваше ми цели 163лв. , случайно обаче в Пловдив, от кадето съм и аз открих Остин Партс Rover, кадето тя беше 114лв. МНого ме беше яд, че по-рано не знаех за тов амясто, а помпата си беше 1:1 ! КАкто и открих така скъпите в Дару кар и Мото-Фое запалителни кабели, които бяха мисля, че около 280лв. а в ОСтин 108лв. И много други части на по-ниски цени!!!
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-12-09, 19:59.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                        хехе, мен пък ми трябва от класик, лостче за мигачи

                        Коментар


                        • #13
                          До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                          0895700182-Пепи , в Княжево , София , има няколко разглобени ......
                          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                            Купувам ръчна скоростна кутия за Range Rover Classic 96 2.5 DSE мисля че модела е "R 380" но не съм сто процента сигурен. Ако някои има предложения да пише на delyanptproperties@yahoo.com или да се обади на 0897 330 269 , 0550 420 22

                            Благодаря !
                            Последно редактирано от gzt; 21-08-07, 15:24.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                              трябва ми панела за управление на климатроника за RANGE ROVER модел след 95 година тел.0899996060
                              [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
                              [SIZE=4]
                              [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X