Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Някой да има излишен хъб за 300 ТДИ. Може и с луфт за закърпване на ситуацията.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • Гайка за лети джанти Дискавъри 2

      Здравейте,

      Някой има ли изостанала гайка за лети джанти Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l225.jpg
Прегледи:1
Размер:7.4 КБ
ID:5750636.
      Трябва ми за да я ползвам за мостра на стругаря, да ми изработи нови гайки:

      Коментар


      • От: Гайка за лети джанти Дискавъри 2

        14мм ли е резбата?Имам от Дискавъри 1.
        Управлява
        ЛР Дискавъри 1 300tdi
        Вектра А C20XE

        Коментар


        • От: Гайка за лети джанти Дискавъри 2

          Тези сигурно ги знаеш, ма все пак да те подсетя.

          Коментар


          • От: Гайка за лети джанти Дискавъри 2

            Първоначално публикуван от khk Преглед на мнение
            14мм ли е резбата?Имам от Дискавъри 1.
            Тия май не стават.
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: Гайка за лети джанти Дискавъри 2

              Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
              Здравейте,

              Някой има ли изостанала гайка за лети джанти [ATTACH=CONFIG]910097[/ATTACH].
              Трябва ми за да я ползвам за мостра на стругаря, да ми изработи нови гайки:
              А на резервната гума нямаш ли? Ако ще само за стругаря можеш да караш и само с две за ден - два.
              Не бързай ако искаш да стигнеш
              __________________________________
              Discovery II TD5 10P

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Имам няколко гайки за джанти на Диско-2. Ако още ти трябват, обади се на ЛС.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здрасти Нака, скоро взимах гайки,че изхвърлих секретните и ми се намира 1бр. на 14мм. за лети джанти ама е от Диско1.В случай, че твоите са 12мм. Митко Игнатов до бирената в Горубляне има поне 4бр. за продаване.
                  Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                  Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Мерси на всички отговорили.

                    @СТО звънях на тази фирма. На втория път успях да се свържа, казаха ми че нямат в момента налични и ми обявиха цена от 15 лв на гайка. Щях да падна от стола.

                    Не знам на Диско1 и 2 дали са еднакви, Ще взема от трапера за по сигурно и ги пращам на стругаря да работи.

                    Поздрави!

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Диско 1 и 2 са различни. Цените от английско са нормални. Провери преди да се впускаш в приключения.
                      Да кажем къде 5-6 лв. на бройка: http://www.island-4x4.co.uk/wheel-al...560-p-564.html
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Не знам как е при вас, ама тази декоративна ламарина върху гайката много ме дразни мен, ще пробвам да изработя, да видим какво ще се получи.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          За пореден пост пропускам да разбера за единичка или за двойка търсиш. Ако е за 1 - търси гайки от РР Класик - принципно са без капачки.
                          И като говориш с твоят стругар - кажи, че ще има и други павиани, ако докара нормална цена.
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Щото съм объркал къде да пусна темата и като са я местили малко се е осрала. За Диско 2 става въпрос.
                            Като приключа експеримента ще докладвам.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              Някой да има излишен хъб за 300 ТДИ. Може и с луфт за закърпване на ситуацията.
                              Ъп
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Нещо донор от остров не е ли оферта? На партия нещо, кой го знае.Ама ще отнеме време.
                                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X