Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Здравейте! Търся шайба за колянов вал и капак за ангренажен ремък за Дискавъри 1 96 г. 300 ТДИ. За нови ми искат 650 лв.
    Discovery I, 300 TDI

    Коментар


    • От: Въпроси за Блокажа и Раздатките при Land Rover

      Колеги някой да има счупена раздатка LT230 за Ланд Ровър на части ? Трябват ми двете водещи талерки на пружината за включване и изключване на блокажа на междуосовият диференциал . Чисто новата (рециклирана) раздатка за Ланд Ровър се оказа сглобена само с една талерка на тази пружина (при необходими две) а и тя сцепена !
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10404408_10203074068918022_8143489609215264745_n.jpg
Прегледи:1
Размер:62.8 КБ
ID:5609119Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10613065_10203074188761018_3279676687318421525_n.jpg
Прегледи:1
Размер:49.0 КБ
ID:5609120
      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Ако не я намериш втора употреба, търси я като CLIP DIFF LOCK SELECTOR SHAFT LT230
        Кат № FRC5469 (LR017786)

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1234.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5609124

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:108.3 КБ
ID:5609123
        Land Rover Discovery:
        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          В крайна сметка стругар ще ми ги изработи две нови и малко по масивни от заводските . Интересното е , че раздатката идва от Англия слагат я и тя не може да си изключи блокажа , колегата които я е монтирал е отказал да я поправи и Дефендъра идва при мен с перманентно заключен среден диференциал , като дори е успял да счупи и каре на кардан по пътя . Днес свалям кутията , отварям и не мога да повярвам на очите си едната тарелка липсва а другата сцепена всеки момент ще се разпадне . Така , че внимавайте с тези "рециклирани" на острова части
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
            В крайна сметка стругар ще ми ги изработи две нови и малко по масивни от заводските . Интересното е , че раздатката идва от Англия слагат я и тя не може да си изключи блокажа , колегата които я е монтирал е отказал да я поправи и Дефендъра идва при мен с перманентно заключен среден диференциал , като дори е успял да счупи и каре на кардан по пътя . Днес свалям кутията , отварям и не мога да повярвам на очите си едната тарелка липсва а другата сцепена всеки момент ще се разпадне . Така , че внимавайте с тези "рециклирани" на острова части
            На острова,ама е добре да се знае къде е рециклирана,та да не се набутват другите.Не ми казвай,че е в Ашкрофт?!
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
              Така , че внимавайте с тези "рециклирани" на острова части
              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
              На острова,ама е добре да се знае къде е рециклирана,та да не се набутват другите. Не ми казвай,че е в Ашкрофт?!
              Направи снимки, и .... рекламация към фирмата извършила рециклирането!
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                На острова,ама е добре да се знае къде е рециклирана,та да не се набутват другите.Не ми казвай,че е в Ашкрофт?!
                Младене - те с тези: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=173454 се убедихме, че чичо ти Ашкрофт допуска и грешки
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Младене - те с тези: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=173454 се убедихме, че чичо ти Ашкрофт допуска и грешки
                  Пу,пу,пу слава богу аз до сега не съм имал проблеми с техните неща.Че те са си цифра.Нищо,че яките работи струват колкото на Тойота стандартните.
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    То т'ва е щото на Тойотата стандартните са по-яки от тия "яки"
                    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                      То т'ва е щото на Тойотата стандартните са по-яки от тия "яки"

                      Ц, на евреина са по яки и освен това са с 5 години гаранция. Аз такава оферта на тия цени не съм чувал за никакви оригинални или тунингови части. Говоря за карета, полуоски и хъбове.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                        Направи снимки, и .... рекламация към фирмата извършила рециклирането!
                        Нямам представа от кой е "рециклирана" а клиента не пожела да се занимава с рекламация и е доста афектиран от въпросното място . Все пак ще го попитам за да знаем от къде не е добре да се пазарува
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Здравейте колеги.Интересува ме двата лагера на пина на предния диф на диско 1 от къде мога да ги намеря и колко струват.Проблема е че не знам как да ги търся в Английските сайтове.Предварително благодаря.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            На кой пин? На главината ли?
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Тези където са на пина на предния кардан който върти короната

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                http://lrcat.com/#32/4/45211
                                http://lrcat.com/#32/4/45212
                                Не че има разлика от задният
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X