Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Дано извадиш късмет с повечето части които търсиш, НО аз за Д1 имах доста затруднения за втора ръка. Това под фара което е никъде го нямаше или само с решетката се продава. В Англия вървят около 20 паунда втора ръка (Right Headlight Trim Finisher GREY DHH100720) Щипки за фара втора употреба не те съветвам... Чупят се заради прегорялата пластмаса. Щипката която е в задната част на фара е:STC3368. Има я в Падок, но в МотоФое е 5лв/бр (3бр). Самите реглажни болтове ги продават само комплект STC1232. Те също могат да се купят от МотоФое за скромните 50лв Тук е и проблема... за 50лв ще вземеш за ръчен реглаж, но щом си с ел. реглаж, цената в мото пфое е 206лв само за моторчето -> AMR2706 От ибей ако го поръчаш е 15 паунда с фреешип до УК и от там с Габко или други за 2-3лв до БГ, Другият вариант е направо 10паунда доставка до БГ Десен фар за LHD ... дано има достатъчно дискота начасти тук. Аз не намерих за моя камион. Успех в търсенето
    .

    Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
    Здравейте колеги,

    Търся следните части за Д2 - 99-02 г.

    Преден десен калник - ако е зелен ще е върхът! Няма да се налага да го пребоядисвам.
    Преден десен фар - но да не е от дясна дирекция!
    Преден десен мигач
    Предна решетка - по възможност отново зелена
    Регулиращи щипки за фара и моторчето
    Пластмасовата вежда под фара - отново при възможност зелена
    Десен монтажен панел зад фар - ABH700200
    LR Discovery 300Tdi 1996
    Subaru Outback 2.5 1998
    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
      Дано извадиш късмет с повечето части които търсиш, НО аз за Д1 имах доста затруднения за втора ръка. Това под фара което е никъде го нямаше или само с решетката се продава. В Англия вървят около 20 паунда втора ръка (Right Headlight Trim Finisher GREY DHH100720) Щипки за фара втора употреба не те съветвам... Чупят се заради прегорялата пластмаса. Щипката която е в задната част на фара е:STC3368. Има я в Падок, но в МотоФое е 5лв/бр (3бр). Самите реглажни болтове ги продават само комплект STC1232. Те също могат да се купят от МотоФое за скромните 50лв Тук е и проблема... за 50лв ще вземеш за ръчен реглаж, но щом си с ел. реглаж, цената в мото пфое е 206лв само за моторчето -> AMR2706 От ибей ако го поръчаш е 15 паунда с фреешип до УК и от там с Габко или други за 2-3лв до БГ, Другият вариант е направо 10паунда доставка до БГ Десен фар за LHD ... дано има достатъчно дискота начасти тук. Аз не намерих за моя камион. Успех в търсенето
      .
      Благодаря за инфото колега, но тия дреболии не са ми проблем. Има ги всичките нови в island-4x4.co.uk Калника ми е проблемен. Не мога да го намеря никъде. Звънях по моргите, но все смачкани или продадени!
      LR Disco II 99 - TD5
      www.lre-bulgaria.org

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
        Благодаря за инфото колега, но тия дреболии не са ми проблем. Има ги всичките нови в island-4x4.co.uk Калника ми е проблемен. Не мога да го намеря никъде. Звънях по моргите, но все смачкани или продадени!
        Радо,

        Пластмасовата вежда под фара на каква цена е island-4x4.co.uk ?

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от Ivanov Преглед на мнение
          Радо,

          Пластмасовата вежда под фара на каква цена е island-4x4.co.uk ?
          http://www.island-4x4.co.uk/advanced...0PCM+&x=23&y=8 - 14.50 паунда
          LR Disco II 99 - TD5
          www.lre-bulgaria.org

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
            Благодаря!

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Търся цял Дифендър с повреди по двигател, СК, трансмисия или ходова част на подходяща цена. Няма проблем ако рамата е изгнила.
              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                Търся цял Дифендър с повреди по двигател, СК, трансмисия или ходова част на подходяща цена. Няма проблем ако рамата е изгнила.
                Кажи горе-долу каква е подходящата цена - преди няколко дни мернах един "паметник" и мислех и без това да поразпитам какъв му е случая.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  И аз търся на подходяща цена
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Купувам рамена за чистачки за Дискавъри 1 /с ляв волан/.

                    Телефон: нула три осмици нула нула петдесет дванадесет

                    Коментар


                    • джанта за Land Rover Discovery 200tdi

                      Търся да си закупя един брой стоманена джанта за Land Rover Discovery 200tdi понеже джипа които си купих преди време нямаше петата за резервна.
                      0876 838366 или на ЛС

                      Коментар


                      • От: джанта за Land Rover Discovery 200tdi

                        Намерих джанта - Благодаря на колегата !!!

                        Коментар


                        • Пружини за Range Rover P38

                          Здравейте
                          Искам да си сменя въздушното с пружини, интересуват ме цени за втора ръка и за нови, ако някой може да помогне ще съм благодарен

                          Коментар


                          • От: Пружини за Range Rover P38

                            Първоначално публикуван от peev166 Преглед на мнение
                            Здравейте
                            Искам да си сменя въздушното с пружини, интересуват ме цени за втора ръка и за нови, ако някой може да помогне ще съм благодарен
                            http://www.paddockspares.com/pm627-p...rsion-kit.html
                            "Bis dat qui cito dat"

                            Коментар


                            • От: Пружини за Range Rover P38

                              Благодаря за информацията.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Търся сондата която е в резервоара за показване на наличността на гориво - моята отказа, може и целия резервоар заедно с нея, за Диско 200tdi - 1993г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X