Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Търся стъкло за Диско 200tdi

    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
    Копирах ти обявата в раздел 'Купувам-продавам'. Идея си нямам къде може да намериш такива стъкла в Бургас.
    Благодаря, звънил съм на няколко обяви в мобиле и все удрям на камък.
    Стъклата на РР до 1995 също стават.
    Станимир Атанасов (Стамбата)0888 361 301

    Коментар


    • #62
      До: Търся стъкло за Диско 200tdi

      Имаше една тема ''диско на части'' , ама май не беше в купувам-продавам , ами в ''ландровър'' , там на един от телефоните ми казаха цена около 300лв за комплект стъкла за задните врати . На мен ми се стори скъпо и си ги носих от Холандия за 150 евро .

      Коментар


      • #63
        До: ТЪРСЯ ДИФЕРЕНЦИАЛ ЗА ДИСКАВЪРИ

        Не мога да намеря фактурата да ти кажа точно , но при цена 150 лири ( около 200евра) за дифа , с поръчани 6 бр. семеинги за по1-2 лири ( примерно 10-15 евро) , цената с доставката е 265 евро , или около 50 евро транспорт.

        Коментар


        • #64
          До: ТЪРСЯ ДИФЕРЕНЦИАЛ ЗА ДИСКАВЪРИ

          Малко въпросче: в сайта на Падок няма диференциали. По е-maila ли го поръчахте и как стана плащането - след като го няма като позиция, не може да се използва формата за плащане с карта.
          Поздрави
          Владо
          Land Rover Discovery 1-300tdi

          Коментар


          • #65
            До: ТЪРСЯ ДИФЕРЕНЦИАЛ ЗА ДИСКАВЪРИ

            Като го поръчвах го имаше ,а после и аз видях че е свален ( така стана и като поръчвахме раздатка за фрилендър). Понеже е втора употреба може и да са свършили , въпреки това си писахме и мейли за да уточним модела . Мисля че ако им пишеш може да измислят нещо.
            И да , при поръчка с меил също става плащане с карта.

            Коментар


            • #66
              До: Търся часовник за Freelander!

              Пичове часовника може да се оправи много лесно ако имате същата стъпка на кабела.Такъв лентов кабел със стъпка 1.5мм се продава в КЕТ за лев и нещо.Има и друг вариант с конектор за ЛСД има ги в Пасата.

              Коментар


              • #67
                Колеги търся чукче и наковалня за РР класик 87г.бензин 3.5

                Моля ако някой колега има или знае каде мога да си купя чукче и наковалня за РР класик 87г 3.5 бензин,голям мераклия съм да го поткарам и само това ме спира.Много ще съм благодарен ако реагирате бързо колеги
                [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                Коментар


                • #68
                  До: Колеги търся чукче и наковалня за РР класик 87г.бензин 3.5

                  От Дару за 15-20 лв - преди време си купих за моя от там, беше толкова Бермашкото.
                  Твоето ЧиН би трябвало да е с номер BR 3173/BR 3173G - поне това излиза при мен
                  Последно редактирано от Asen - Dezki; 06-06-08, 19:48.
                  http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                  Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                  Коментар


                  • #69
                    До: Колеги търся чукче и наковалня за РР класик 87г.бензин 3.5
                    1. Регионалните центрове на МотоПфое. Виж къде ще ти е най-близо: http://www.landrover.bg/company/overview/contacts.php
                    2. София - Дарукар
                    3. Поръчка от: http://www.paddockspares.com/pp/RANG...exchange).html или http://www.land-rover-parts-shop.com.../1/0/2/175/756 и http://www.land-rover-parts-shop.com.../1/0/2/176/757

                    Коментар


                    • #70
                      Части за Дискавари ???

                      Интересувам се къде има магазин в който продават части за Land Rover в България. За сега съм намерил една пътечка но чакането от една седмица ме тормози. Има ли някъде магазин с части на склад като к-т гарнитури за 300tdi
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #71
                        До: Части за Дискавари ???

                        Защо не разгледаш темата за купуване на части от интернет, има доста магазини които са проверени и работят добре с доставките до тук ?

                        Коментар


                        • #72
                          До: Части за Дискавари ???

                          Е той това имаше предвид под "пътечка". Евтино е, но все пак трябва да се чака, от 3 до 8 дни в зависимост от теглото на колета - до 2 кг със самолета, над 2 кг с камион.

                          Благо, тук в Сф има три места за специалните части като гарнитури и т.н. - Дарукар, МПф и Трейдкар. Аз лично предпочитам Дару, в аварийни ситуации, защото почти винаги имат в наличност и доста често е по-евтино от Трейдкар, за МПф пък да не говорим. Карета, кормилни накрайници, лагери, съединител, филтри и други по-общоизползваеми части, се намират и в Аутоплюс. Сигурно знаеш, че имат магазин във Варна:

                          гр. Варна
                          ул. Александър Дякович №20

                          тел.: 052 60 01 94
                          факс: 052 60 01 94
                          моб.: 0888 29 22 66


                          П.П.

                          Между другото, гледам ти аватара, а не си спомням да си пуснал тема да се похвалиш.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Части за Дискавари ???

                            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                            .... Между другото, гледам ти аватара, а не си спомням да си пуснал тема да се похвалиш....
                            Хахаахаа banjo още един те разкри ... е сега няма мърдане вече.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Части за Дискавари ???

                              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                              Хахаахаа banjo още един те разкри ... е сега няма мърдане вече.
                              Миииии ето тогава http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...451#post449451
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • #75
                                До: Части за Дискавари ???

                                Темата остави ! кажи агнето каде ще е
                                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X