Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Търся ляв стоп за Freelander

    Пробвай в Дару Кар. Вярно цените в МП са по-височки.., но не винаги. МП имат повече неща на склад.

    Мисля че монтажа не позволява стъклото да бъде подменено.
    LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
    LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
    [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #32
      До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

      Трябват ми джанти 16-ки за ренджа 98г.на сносна цена, и искам да попитам има едно копче до лоста на автоматичните скорости като сЪм на бързите скорости натискам моде и съм на спорт режим.
      А на бавните като го натисна исписва менуал, какво означава това копче на бавните и за какво ми помага? Благодаря
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-02-10, 12:13.
      [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

      Коментар


      • #33
        До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

        Когато си на бавни,чрез това копче можеш да превключваш директно на скорост,която ти си избрал,а не да чакаш автомата да изрежда една след друга скоростите.
        Ако си на четвърта бавна и спреш,а копчето е натиснато-ще тръгнеш на четвърта бавна.Или на баир с ремарке можеш да се движиш само на втора без да минаваш предавка по-нагоре или по-надолу.Има някаква аналогия с типтроника.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #34
          До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

          Търся оригинални степенки за Рейндж Ровер-98г. нови или втора употреба. 0885 71 63 70
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-02-10, 12:13.

          Коментар


          • #35
            Търся часовник за Freelander!

            Колеги, от къде евентуално мога да намеря часовник за Freelander?
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #36
              До: Търся часовник за Freelander!

              С поръчка в МотоПфое...Ама е скъпичък.
              Проблем са им лентовите кабели-затова пищят.
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #37
                До: Търся часовник за Freelander!

                И аз искам, ако някои намери по-евтин вариант , много ще му се радвам

                И все пак добре, де ясно ,че е лентовия кабел, но оправия няма ли ?

                Коментар


                • #38
                  До: Търся часовник за Freelander!

                  Има-смяна с нов...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #39
                    До: Търся часовник за Freelander!

                    Само да спомена, че между дупката на часовника и гумираната плоча на таблото е най-прекрасното възможно място за 60CSx. Все-едно е правен за там - приляга толкова точно, че дори нямаше смисъл да си залепвам стойката от предишната кола.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Търся часовник за Freelander!

                      Първоначално публикуван от stanislavz Преглед на мнение
                      Само да спомена, че между дупката на часовника и гумираната плоча на таблото е най-прекрасното възможно място за 60CSx. Все-едно е правен за там - приляга толкова точно, че дори нямаше смисъл да си залепвам стойката от предишната кола.
                      Какво е 60СSx
                      Как се демонтира въпросния часовник от таблото и има ли възможност за смяна само на лентовия кабел (къде може да се намери такъв)
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #41
                        До: Търся часовник за Freelander!

                        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                        Какво е 60СSx
                        Как се демонтира въпросния часовник от таблото и има ли възможност за смяна само на лентовия кабел (къде може да се намери такъв)
                        Вероятно втората част на въпроса ми е лишена от смисъл ако лентовия кабел е по типа "залепенка" за платката и течно-кристалния дисплей (такъв ли е). Ако е така при притискането му в областта на свързване с тези два компонента би следвало да има подобрение... А ако се сложи гумена лентичка която да осигурява постоянен натиск
                        Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                        „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                        LZ1EMS

                        Коментар


                        • #42
                          До: Търся часовник за Freelander!

                          [QUOTE=stanislavz;317291]Само да спомена, че между дупката на часовника и гумираната плоча на таблото е най-прекрасното възможно място за 60CSx. Все-едно е правен за там - приляга толкова точно, че дори нямаше смисъл да си залепвам стойката от предишната кола.[/QUO

                          Аз ли съм тъп или невеж не зная, но представа си нямам какво е 60CSx???? ПРедполагам часовник, модел от друга кола или джипка, но от коя ????

                          Коментар


                          • #43
                            До: Търся часовник за Freelander!

                            [quote=Sunshines;318214]
                            Първоначално публикуван от stanislavz Преглед на мнение
                            Само да спомена, че между дупката на часовника и гумираната плоча на таблото е най-прекрасното възможно място за 60CSx. Все-едно е правен за там - приляга толкова точно, че дори нямаше смисъл да си залепвам стойката от предишната кола.[/QUO

                            Аз ли съм тъп или невеж не зная, но представа си нямам какво е 60CSx???? ПРедполагам часовник, модел от друга кола или джипка, но от коя ????
                            Мисля че това е ГПС... поне батко гугъл така казва

                            Коментар


                            • #44
                              До: Търся часовник за Freelander!

                              имате интернет, а нямате google......странно
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • #45
                                До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                                Здравейте, веселяци!
                                Карам един Р38А, 1998г и нещо май-май ми изпуска предна лява възглавница... Питане: Търся да си купя две предни здрави и работещи възглавници за Рейндж 1998! Или може би само една ми е нужна, а?
                                Дайте акълче!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X