Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Огледало за RR P38A - търси се!

    Митко тоз иска 150 лева за огледалото,ама на мен ми се вижда множко.Гледам в нета в горубляне има една морга дето продава един на части защо не провериш пурво там,телефона е 0888730321.
    Големите мъже си играят с големи играчки

    Коментар


    • До: Огледало за RR P38A - търси се!

      Виж тук цените са повече от 150 лв, ако го спазариш на малко по-малко май ще е добре да си вземеш иначе отиваш на 120 паунда без доставка:

      http://www.famousfour.co.uk/new_part...-sec-body.html

      Коментар


      • До: Огледало за RR P38A - търси се!

        Благодаря за отговорите колеги, успях да намеря колега в варна който си разпродава джипа на части и го спазарих за 100 лв, сега чакам еконт да ме зарадват, че едно паркиране не мога да направя като хората. Направо и се възхищавам на хората който карат без странични огледала, те се магьосници, тоест карат на магия
        Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

        Коментар


        • До: Огледало за RR P38A - търси се!

          Съжелявам че не можах да ти помогна,но поне се оказах прав че 150 лева е скъпичко.
          Големите мъже си играят с големи играчки

          Коментар


          • Търся част за Discovery 1

            Здравейте колеги, някой може ли да помогне за намирането на тази част. Това е конзолата, върху която се монтират бутоните за ел. прозорците.

            Коментар


            • До: Търся част за Discovery 1

              Пробвай при Купър на старо

              Коментар


              • До: Търся част за Discovery 1

                Имам приятел който скоро му докараха доста части от Англия за неговото Диско.В пратката забелязах че са му сложили и тази конзола която всъшност не му трябва,или поне аз така си мисля защото неговата е здрава.Утре ще му се обадя и ако иска да я продаде ще пиша,дано да се съгласи.
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: Търся част за Discovery 1

                  Тази конзола не е ли за 200 ТДИ?Гледам че твоето е '96та,т.е 300 ТДИ...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • До: Търся част за Discovery 1

                    Ами като я гледам си е същата като моята. Явно са еднакви, а ина сайта пише:
                    Applicable Models:
                    Discovery 1 vin WA791368
                    Discovery 2

                    Коментар


                    • До: Огледало за RR P38A - търси се!

                      Още си чакам огледалото...
                      Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                      Коментар


                      • До: Части за Range Rover New - P38A(от 1994г. нататък)

                        Здравейте колеги,търся да закупя преден кардан за RR '97, ръчна скоростна кутия е колата.
                        Просто моя изпадна по време на движение, едва не се отрепах и сега съм само на зано задвижване, моля помогнете.
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 19-03-09, 19:43.

                        Коментар


                        • До: Търся част за Discovery 1

                          Купър е човека дето държи сервиза "Рам партс" май беше,бившия сервиз на Княжево сега е в Люлин,ако те интересува ще ти го обясня ама по добре нова де

                          Коментар


                          • До: Търся част за Discovery 1

                            Първоначално публикуван от бат'Марто
                            Моята е различна,затова питах...За какво са ето тези две копчета при теб?
                            Ами и при мен са празни, явно на някой по-наточен модел там са му нагревателите за седалките примерно или нещо друго

                            Първоначално публикуван от стокси
                            Днес говорих с човека,за съжаление не иска да продава.Не му било трябвало но да си стояло,че нищо не се знаело.Съжелявам,че не можах да помогна.Успех
                            Благодаря ти колега за опита, ще продължавам да търся .

                            Коментар


                            • До: Огледало за RR P38A - търси се!

                              Първоначално публикуван от dignatov Преглед на мнение
                              Още си чакам огледалото...
                              Ако стане някой фал ,пиши да търсим отново.
                              Големите мъже си играят с големи играчки

                              Коментар


                              • До: Огледало за RR P38A - търси се!

                                Това на снимката е вече лош спомен благодарение на колегата от Варна. Разбира се, трябваше да се разделя със 100 лева, който определено можеше да се инвестират по добре, например да ги изпием със съфорумците на някоя от сбирките.
                                Прикачени файлове
                                Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X