Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помогнете ми Land Rover Range Rover TDV6 FAP S 2005 мнения

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помогнете ми Land Rover Range Rover TDV6 FAP S 2005 мнения

    Мисля в момента дали да го купя парите ги имам но даите малко мнения за тази машина +и-. по добре ланд ровер от колкото лада нива благодаряви
    Нямам време да се държа прилично !

  • #2
    Изглежда страхотно и сигурно си го бива, но вчера прочетох едно нещо, което ме накара да пусна темата за най-ненадеждните автомобили според сп. Форбс. Та той е на почетното първо място... Така че хм...де да знам. Ако искаш конкретни данни и обосновки нямам, само това...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Като знам предишния колко е готин,то този ,при това разработен от бмв и с двигател,пак от там е връх.Сега ще почнат да ти разпряват за паркетници и въздушно окачване.От мен-мятай се смело.Виж само как държат цена,само г-класата е с по високи цени.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #4
        цената му е 110 000 хил.лева но е много готин с много екстри функициа повдигане сваляне и мн други
        Нямам време да се държа прилично !

        Коментар


        • #5
          Е ,щом има функция повдигане-сваляне ,това е колата .
          B+

          Коментар


          • #6

            Съмнявам се някой, да може да даде мнение, все пак е доста нов и не достатъчно изпитан модел. Що се отнася до екстрите които предлага, звучи добре. Ако имах парите, може би бих ги дал, но човек трябва да е постоянно нащрек с евентуалните неоткрити дефекти, които модела може да покаже, въпреки че е разработка на BMW.
            Nissan Patrol Y260

            Коментар


            • #7
              то щото БМВ никога не е имало скрити дефекти

              проблема на такава кола е, че има толкова много системи и системки, че просто е невъзможно нещо да не даде засечка...

              иначе е много хубав и ги има из Родината /колкото е по-бедна една държава, толкова повече лимузини има / Лични впечатления със сигурност има кой да даде, но явно собствениците не влизат във форума...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Здравеите да ви се похваля купих го веЧе това е мн готин дЖип Ште го карам само по планински пЪтиШта няма да има сериозни офф-роуд. По добре нивата
                няма да е махам Ще я оставя за по сериозни места.

                6=Ш,4=Ч
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-10-09, 19:21.
                Нямам време да се държа прилично !

                Коментар


                • #9
                  Честито, веЧе ще има кой да дава мнения за модела. Да ти служи вярно и да те радва. Очакваме мнения.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-10-09, 19:22.
                  Nissan Patrol Y260

                  Коментар


                  • #10
                    малко глупаво ми се вижда да хвърлиш толкоз пари и да се друскаш в нивата, ама ти си знаеш

                    Веднага след реституцията едни познати в Горубляне си накупиха килими, мебели и т.н. за цялата 3-етажна къща и всичко покриха с найлони, а те си живеят в кухничката на приземния етаж... /върнаха им почти 100 дка + бонове/
                    сега 10 години по-късно май се са се усетили, че от стоене под найлон мебелите не стават по-нови та така и с ровъра - пази си го, заобикаляй дупките друго си е Нивата
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Нивата ми е за полеви условиа кадето има Често каменисти места и кал тиня а новия ми дЖип не мога да го вкарам на тези места Щото си го пазя.
                      ТоЙ е за планински пЪт и нормален но е доста пЪргав и има мнОГО екстри и системи.
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-10-09, 19:23.
                      Нямам време да се държа прилично !

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от vokel
                        Е ,щом има функция повдигане-сваляне ,това е колата .
                        Разбира се, че тази функция е особено полезна.Намалява вероятноста от щети по пода на колата със всичките чаркове и агрегати там и повишава стабилността на асфалт.Облекчава товаренето.
                        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                        Коментар


                        • #13
                          като се вдигне става доста по-висок от нивата, а като свалиш е екстра за магистралата...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            ДЖипа има спортен рейим 190к.с. е 0-100 8.9сек набира с ZF скоростна кутия е
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-10-09, 19:24.
                            Нямам време да се държа прилично !

                            Коментар


                            • #15
                              Няма ли снимки да го видим какъв е хубавец
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-10-09, 19:24.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X