Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Торсиони П2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Торсиони П2

    Освен различните дължини - 128 и 131 см, има ли разлики и в дебелината на торсионите. Примерно моите са приблизително 30мм (128см). Каква е дебелината на усилените (TJM например)?
    И още един въпрос: натягането им трябва ли да е симетрично? При мен не е - левия е по-натегнат с прилизително 15мм от десния, но "стойката" на колата е "правилна", т.е. еднаква от двете страни. Това означава ли, че левия торсион е "по-уморен"?
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

  • #2
    До: Торсиони П2

    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
    Освен различните дължини - 128 и 131 см, има ли разлики и в дебелината на торсионите. Примерно моите са приблизително 30мм (128см). Каква е дебелината на усилените (TJM например)?
    TJM от 128 см е с дебелина 26 мм
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Торсиони П2

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      TJM от 128 см е с дебелина 26 мм
      Хмм ... странно. А при теб оригиналните колко бяха дебели?
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        До: Торсиони П2

        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
        Хмм ... странно. А при теб оригиналните колко бяха дебели?

        В същност, не съм сигурен дали няма и друг вариант, с друга дебелина, защото тези, които мерих, са взимани за Галопер, т.е. Паджеро 1.

        Оригиналните вече не помня дали ги мерих, ама при първото вдигане на подемник ще ги премеря.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Торсиони П2

          Сега ги измерих точно - 26.2мм. Не се виждат никакви надписи по тях, затова предполагам, че са оригинални.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #6
            До: Торсиони П2

            Здравейте колеги на мен също ми предстои смяна на торсиони за това ще ми бъде интересно да разбера дали са рзлични за П1 и П2 и каква е цената.

            Коментар


            • #7
              До: Торсиони П2

              Различни са дължините - масово са 128см на П1 и П2, а само на някои модификации П2, обикновено тези с 3500сс мотор са 131см. За дебелините и аз сега проучвам, но май и там няма разлика. Изглежда разликата при усилените е само в материала. Цени още не съм проверявал, понеже още не съм взел твърдо решение да ги сменям (и по-вероятно няма да го направя).
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X