Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обратно в семейството!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Обратно в семейството!

    Fanatic,благодаря за идеите.
    Снимките на адреса на сайта ли да ги изпратя-OFFRoad-Bulgaria.com <1@OFFRoad-Bulgaria.com>

    Коментар


    • #32
      От: Обратно в семейството!

      Ето снимките на колегата minchevp :






      no signature no problems

      Коментар


      • #33
        От: Обратно в семейството!

        Готино изглежда, това е следващото нещо което мисля да инсталирам на моята, пробвал ли си да я вдигнеш с хайджак? Няма ли да е по-добре да бъде захващането под формата на буквата "L" да хваща отстрани и отдолу, дори съм попадал на рокслайдери с П-образно захващане отгоре, отстрани и отдолу към шасито.

        Коментар


        • #34
          От: Обратно в семейството!

          Така както са монтирани с крик не може да се вдига,но мене ме издържат ,като стъпвам в/у тях.
          Преди време ми попадна една снимка на степенки направени на подготвена за офф- Витара...бяха закрепени чрез скоби,които обхващат цялата рама,а скобите затворени с болтово съединение над рамата(Витарата беше с бодилифт).В този случай при силен страничен удар скобата се явява слабото звено и предпазва рамата от деформации,....за което Fanatic обръща внимание в пост 29.
          Ще се опитам да си припомня къде видях тази снимка и да ти кача линка..

          Коментар


          • #35
            От: Обратно в семейството!

            http://www.offroad-bulgaria.com/show...D1%80%D0%BE%29!
            Намерих го - виж снимките от пост 16

            Коментар


            • #36
              От: Обратно в семейството!

              Ако става въпрос за издържане те мен и оригиналните ме издържат, но функциоността се губи. Точно такова захващане имах предвид, но за рокслайдъра важното е да е здрав и да издържи тежестта на джипа, дали ще се вдига на него или ще увисне на някой камък, да предпази купето от деформации.

              Коментар


              • #37
                От: Обратно в семейството!

                Такааа след като брат ми се убеди, че притежаването и поддържането на Фронтера не боли и той си продаде колата и си купи RS2.2 така семейството ни се увеличи на две близначки или не съвсем. След като си монтирах подложки на пружините(+2'')много ми се искаше да сравня моята с някоа стандартна, ето малко снимки:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535112-big.jpg
Прегледи:1
Размер:195.5 КБ
ID:5230304Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535096-big.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5230305
                Очевдина разлика не се забелязва, може би на следващата снимка ако се обърне внимание на А-рамената се вижда по-големият ъгъл:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535094-big.jpg
Прегледи:1
Размер:188.0 КБ
ID:5230306Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535099-big.jpg
Прегледи:2
Размер:122.0 КБ
ID:5230307 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535104-big.jpg
Прегледи:1
Размер:198.7 КБ
ID:5230310Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535106-big.jpg
Прегледи:2
Размер:165.9 КБ
ID:5230311
                Най-добре разликата се вижда погледната отзад:
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535100-big.jpg
Прегледи:2
Размер:194.4 КБ
ID:5230308Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535102-big.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5230309Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535107-big.jpg
Прегледи:1
Размер:163.1 КБ
ID:5230312Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021535110-big.jpg
Прегледи:1
Размер:185.5 КБ
ID:5230313
                Черните джанти дали няма да ми отиват повече на мен?

                Коментар


                • #38
                  От: Обратно в семейството!

                  Натегни и торсионите и ще забележиш разликата. Струва ми се, че малко е легнала отпред.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #39
                    От: Обратно в семейството!

                    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                    Натегни и торсионите и ще забележиш разликата. Струва ми се, че малко е легнала отпред.
                    Предполагам, че е правил лифта преди да сложи бронята, която изглежда бая тежка.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #40
                      От: Обратно в семейството!

                      Лифта е правен след като монтирах бронята, която не е по-тежка от оригиналната(метална греда, броня, ролбар), торсионите са натегнати отпред. На фронталната снимка се вижда разликата в ъгъла на А-рамената, около 4см е повдигането отпред на брат ми очевидно е поомекнала вероятно пружините повече отколкото торсионите. В интерес на истината на живо се вижда повдигането по-добре.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Обратно в семейството!

                        Определено трябва да вземеш черните джанти. Хем са твоя цвят, хем на брат ти ще му стоят сребърните по-добре. Черните не му се връзват май с този тъмно син цвят на колата. Поне в моите очи.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Обратно в семейството!

                          Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                          Лифта е правен след като монтирах бронята, която не е по-тежка от оригиналната(метална греда, броня, ролбар), торсионите са натегнати отпред. На фронталната снимка се вижда разликата в ъгъла на А-рамената, около 4см е повдигането отпред на брат ми очевидно е поомекнала вероятно пружините повече отколкото торсионите. В интерес на истината на живо се вижда повдигането по-добре.
                          Мисля,че лифта ти се е получил много добре-4см., предполагам че не си сменял амортисьорите-оригиналните би трябвало да имат ход?!?
                          Иначе, Фронтерките са красавици,но брат ти май е объркал дирекцията!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Обратно в семейството!

                            Като дойде време да сменям гумите мисля да ги боядисам и моите джанти.
                            Ето ги подложките струговани от плътен дуралуминий:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539916-big.jpg
Прегледи:2
Размер:69.2 КБ
ID:5230373
                            Както споменах в една друга тема без някаква причина ми се спука пластмасовата капачка на радиатора, 1000лв нямам в момента за нов, та го дадох в една фирма и ми смениха въпросната капачка с алуминиева, мисля че стана много добре като бегачка е
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539919-big.jpg
Прегледи:2
Размер:131.4 КБ
ID:5230374
                            От много време исках да си монтирам брадвичка и лопата така и не успях да намеря подходящи скоби с които да ги закрепя, но с водните скоби мисля че стана много добре не пречат, удобни са за ползване, абе мястото им е там просто:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539920-big.jpg
Прегледи:2
Размер:108.5 КБ
ID:5230375Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539923-big.jpg
Прегледи:2
Размер:79.3 КБ
ID:5230376Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539924-big.jpg
Прегледи:2
Размер:76.8 КБ
ID:5230377
                            При разходката си в Гърция от един магазин за лодки и морски джаджи си купих много готина букса за 12V за външно вграждане(водоустойчива, тапата я затваря много плътно), и така монтирах я до инвертора, сега имам 2 изхода на 12V отпред и 2 в "багажника"
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539927-big.jpg
Прегледи:2
Размер:89.3 КБ
ID:5230385
                            Монтирах си и буксата за теглича имаше място на основата до топката, но исках да бъде някъде по-прибрано, до номера мисля че стои много добре не стърчи и не пречи на видимостта към номера
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:021539928-big.jpg
Прегледи:2
Размер:98.7 КБ
ID:5230389
                            Мисля че засега е това, утре ще довърша окончателно Хаулера и май направих всичко запланувано по колата за тази година
                            Като изключим перверзните ми помисли относно лифтирането на купето, монтиране на рокслайдери, експедиционен багажник, хаулер за багаж и естественно гуми които да и подхождат повече , но нека остане нещо и за следващата година

                            Коментар


                            • #44
                              От: Обратно в семейството!

                              Не я е объркал и тя е Воксхол, но смени дирекцията- 2000лв+ и климатика работи когато е на кеф...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Обратно в семейството!

                                Браво,чудесни придобивки.Аз, моите "сечива" просто съм ги сложил в багажника.
                                Искам да те попитам за каучуковия демпфер на подложката ,готов ли си го купил или също е поръчка??

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X