Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекъсва при изкачване

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прекъсва при изкачване

    Здравейте колеги...Имам Фронтера 2.0сс 1995 година с газов инжекцион..Преди три дни при изкачване по пътя Варна Бургас на 4 скорост..с около 70-80 км/ч двигателя започна да прекъсва..сякаш заработи на 3 цилидъра...отнех малко от газта и се оправи...забелязах че ако натисна пак става така...и затова карах с възможно най малко газ докато изкача наклона...Същото ми се случи и когато изкачвах Кюстендил Гюешево...пак ''галех'' педала защото ставаше така и губех мощност...Някакви идеи...Благодаря предварително...
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    До: Прекъсва при изкачване

    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
    Някакви идеи...
    Недостиг на гориво най-вероятно....ама не си уточнил и на газ и на бензин ли го прави, щ`от тогава може и да се променя диагнозата ....като нещо по аванса (предварението на запалването)
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Прекъсва при изкачване

      Прави го на газ...Не съм пробвал да превключвам на бензин ...
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        До: Прекъсва при изкачване

        Дядо Владо ....
        Фронтерата е зелена .... и .... от това произтичат всички последствия ...
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #5
          До: Прекъсва при изкачване

          Сонда на бутилката ми идва така,на първо четене...смуче по-отгоре...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            До: Прекъсва при изкачване

            Колко гориво имаше в бутилката?
            Соти е прав, че сондата е вероятна причина. На мен ми се е случвало подобно и от МНОГО нагар по свещите. При натоварване прекъсваше.
            На равно ускорява ли нормално?
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: Прекъсва при изкачване

              ок в крайна сметка недостиг на гориво ли да го смятам...
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                До: Прекъсва при изкачване

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Колко гориво имаше в бутилката?
                Соти е прав, че сондата е вероятна причина. На мен ми се е случвало подобно и от МНОГО нагар по свещите. При натоварване прекъсваше.
                На равно ускорява ли нормално?
                На равно е пушка...ами сигурно имаше повече от половин бутилка ...бутилката е 40 литра ''пура''...индикацията на таблото нещо не в ред а аз не погледнах на бутилката...свещите са нови в сервиз на Опел ми ги сменяха да имат 3000 км.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #9
                  До: Прекъсва при изкачване

                  Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                  ок в крайна сметка недостиг на гориво ли да го смятам...
                  Не в крайна сметка, кабели свещи, палец на делкото капачка на делкото филтър, диагностика, филтър на газовия клапан, и проверка на сондата.
                  Но като за начало виж дали го прави на бензин. Ако и там е така всичко горно не го прави.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    До: Прекъсва при изкачване

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Фронтерата е зелена .... и .... от това произтичат всички последствия ...
                    Котараците ми увиват по цяла нощ ...та сега набързо, единия то пребоядисах зелен дано почне да мячи на синкопи и се забакнат най-накрая .....не се променя Не е от боята
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      До: Прекъсва при изкачване

                      Газовото е на не повече от 7000 км...карам я и на бензин също за профилактика Имам едно здраво изкачване след 10 дена ще пробвам и на бензин...
                      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Прекъсва при изкачване

                        Пробвай на но-малка предавка,дали пак го прави.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Прекъсва при изкачване

                          При такава скорост( 70-80км.ч) На четвърта и по баир как няма да прекъсва! Тя направо ще спре! Я свали на трета и виж каво става!
                          Да не вземеш да се обидиш, аз също го пътувам този път и по баирите не върви на четвърта, това не е дизел, требват си обороти!!!
                          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                          Коментар


                          • #14
                            До: Прекъсва при изкачване

                            Не е онова прекъсване...а както посочих по горе рязко губене на мощност. Иначе не прави проблеми..отнема ли газта и мина ли на по ниска предавка се оправя..
                            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Прекъсва при изкачване

                              Е вие така може да си предполагате върху 5 страници постове. Колега Грийн , най напред го подкарай на бензин и виж дали прави същата магария . После ше умуваме.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X