Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Развъдник за риба около Нови хан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Развъдник за риба около Нови хан

    Ами с джип най-вероятно ще се ходи, защото ми казаха че с кола не може да се мине. Гледам сега картата в Google Earth, но точно там е замъглено и нищо не се вижда . Ако на някой му се занимава с това дали не можете да ми направите една снимка на картата и да ми нарисувае пътя отгоре

    Коментар


    • #17
      До: Развъдник за риба около Нови хан

      Става и с кола, стига да не е А-класа
      Не е сложно - просто трябва много да се гледа, защото наистина ако не знаеш ще ги подминеш
      Пътят е със завои, на някои от които виждаш задния си номер. Оглеждай се за мост и веднага след него има черни пътища. Между две от езерата има проток, който с джип се минава, но с кола не. Наоколо има едни хорица, които произвеждат дървени въглища.
      p.s.
      Сред тази красота дебилният столичен кмет искаше да прави сметище...
      Последно редактирано от Scrapheap; 29-03-09, 18:25.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #18
        До: Развъдник за риба около Нови хан

        Много благодаря за инфото, ще го търсим някоя събота, дано да не го подминем

        Коментар


        • #19
          До: Развъдник за риба около Нови хан

          Извинявам се уж бях на линя но хванах кумшиите по горе писах че моста е на около 5 до 8 километра след Нови Хан точно там имам и снимка от Свадбата ми но в момента не мога да я кача . Бате явно когато си ходил е било доста одавна съдейки при това че е имало хора които който са правили дървени въхлица . А цо се однася до смета на боико мен лично ме хвърлиха МУТРИТЕ от моста но той е в съмото влизане в Габра . Табели обозначаваци водоемите няма Колега следвай сърцето си и ще ги намериш искам да добавя че и има много хубави места да карате извън пътя с джипа но са исключително Хард поздрави от мен И НАСЛУКА
          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

          Коментар


          • #20
            До: Развъдник за риба около Нови хан

            Първоначално публикуван от zaiko1234 Преглед на мнение
            Извинявам се уж бях на линя но хванах кумшиите по горе писах че моста е на около 5 до 8 километра след Нови Хан точно там имам и снимка от Свадбата ми но в момента не мога да я кача . Бате явно когато си ходил е било доста одавна съдейки при това че е имало хора които който са правили дървени въхлица . А цо се однася до смета на боико мен лично ме хвърлиха МУТРИТЕ от моста но той е в съмото влизане в Габра . Табели обозначаваци водоемите няма Колега следвай сърцето си и ще ги намериш искам да добавя че и има много хубави места да карате извън пътя с джипа но са исключително Хард поздрави от мен И НАСЛУКА
            НАистина отдавна не съм виждал кюмурджиите. Иначе почти всяка седмица съм там. Може да покараме заедно някой ден През деня съм в София - вечер в Григорево
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #21
              До: Развъдник за риба около Нови хан

              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
              НАистина отдавна не съм виждал кюмурджиите. Иначе почти всяка седмица съм там. Може да покараме заедно някой ден През деня съм в София - вечер в Григорево
              То и аз така съм на съцата практика живея на главния път за към Габра на Улица Каолян номер 45 една голяма бяла къца ако пред нас има една бяла нива обадете ми се да покараме заедно и най вече да направим една оборка на 1ървото езеро и да си кажем по една приятна приказка .За даденото мероприятие це съм с цялото ми семеиство миналата седмица бяхме на месноста Стоденица почистихме една чешма и направихме оборка около нея . На лов ходя но риболова много не ме влече .
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #22
                До: Развъдник за риба около Нови хан

                Оборка ... в превод да съберем отпадаци смет боклук и прочие който са забравени или изоставени от друхи хора
                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                Коментар


                • #23
                  До: Развъдник за риба около Нови хан

                  Аз съм за уборката!
                  Това, че мястото е относително чисто се дължи на това, че малко хора ходят там, въпреки че преди години точно там се запознах с тогавашния посланик на Русия, Александр Авдеев
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • #24
                    До: Развъдник за риба около Нови хан

                    Уборка да не знаеш кво значикой е ходил у казармата ше се сети веднага И аз ги правим тия оборки и ме имат за луд Нека ме имат
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #25
                      До: Развъдник за риба около Нови хан

                      Аз съм за.
                      899152366

                      Коментар


                      • #26
                        До: Развъдник за риба около Нови хан

                        Първоначално публикуван от lovetca Преглед на мнение
                        Аз съм за.
                        Ионко и тъй като всичко це стане просто ей така сплонтано и внезапно це те информирам по телефона за събитието .Дано ни прости колегата че му оспамихме темата отчасти
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Развъдник за риба около Нови хан

                          Не е никак риболовно, но реших да соделя
                          Тия дни бяхме на това място.Малко на разходка само.Наистина боклуците са доста, особено на по-горните езера.Доста особен е там релефа,всичкото е залесено преди 20-30 години доколкото ми се струва.Хем е хълм, хем има блата на много места.По едни пътечки се спуснахме в посока влаковата линия.Има активно свлачище там явно,беше опадала гора в дерето,та даже и кучето ни падна там.Едвам го извадихме
                          После по черни пътища, които всъщност бяха въображаеми повече се забутахме пак при някакво блато.Има глигани доста,един претича,а си намерих череп от друг..
                          На сателитните снимки изглежда нищо и никаква горичка, но е доста обрасло,та се полутахме в гората малко, събрахме драскотини и борови иглички,та се измъкнахме по единствения що-годе читав път в местноста.Има доста греди от релси,както и разни особени огнища,явно от споменатите кюмюрджии.Та така де, много несвързано разказвам, но с 2 думи местноста е интересна.Интересува ме какво е било преди това там.Сякаш има някаква погребана дейност от миналото отдолу.Може ли да има нещо радиоактивно и какво съхраняват на отсрещния хълм? Някой знае ли нещо повече за тия с въглищата и защо точно там?
                          Последно редактирано от subritual; 10-08-15, 16:59.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Развъдник за риба около Нови хан

                            Както каза една баба преди 20 години, докато събираше съчки край разбитите входове на мината: "Абе момче, нема радиация ... Аз съм на 82 и още не съм я я видвала!"
                            Копали са уран, та така ... може и да има, ама "слаба работа" .
                            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                            Коментар


                            • #29
                              От: Развъдник за риба около Нови хан

                              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                              Както каза една баба преди 20 години, докато събираше съчки край разбитите входове на мината: "Абе момче, нема радиация ... Аз съм на 82 и още не съм я я видвала!"
                              Копали са уран, та така ... може и да има, ама "слаба работа" .
                              Това е хранилище за слабо радиоактивни отпадъци (рентгенови апарати, противопожарни датчици и т.н.) Освен това е правено както трябва - с дебели оловни екрани и дебели стени. Няма причина за безпокойство. За скептиците - има апаратура с която може да се измери радиационния фон и да се спре с глупостите и фолклора.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Развъдник за риба около Нови хан

                                Мерено някъде около 23-24 06 т.г. - 0 12 мс. това до входа на хранилището, и то в ден когато имаше 20-тина взрива на площадката на БАН. /за който не знае вътре има взривна площадка/. За сравнение на Цариградско след караулката посока Пловдив същият ден 0 15- 0 18 мс.
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X