Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вместимост на АГУ бутилки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Вместимост на АГУ бутилки

    Май няма човек който да ми отговори на въпроса. Не очаквах да затрудня така компетентната аудитория.
    Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

    Коментар


    • #92
      До: Вместимост на АГУ бутилки

      Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
      Май няма човек който да ми отговори на въпроса. Не очаквах да затрудня така компетентната аудитория.
      Ако не можеш да си нарисуваш два кръга с двата диаметъра и да наложиш сондата върху тях, може би наистина е редно да отидеш в сервиз. Още повече, щом отказваш да подбереш дължината и опитно. Уважаемата аудитория не ти дължи обучение в елементарни практически или математически умения.

      Коментар


      • #93
        До: Вместимост на АГУ бутилки

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ако не можеш да си нарисуваш два кръга с двата диаметъра и да наложиш сондата върху тях, може би наистина е редно да отидеш в сервиз. Още повече, щом отказваш да подбереш дължината и опитно. Уважаемата аудитория не ти дължи обучение в елементарни практически или математически умения.
        Опа! Провокативния въпрос доведе до провокативен отговор.
        Да подбера дължината опитно е свързано с неколкократно сваляне и слагне на сондата. Това не е добре за резбовите съединения, да не говорим за свободното време.
        Какъв е проблема ако някой го е правил да го сподели тук. Нали затова е форума.
        Колкото до математическите изчисления, що не го сметнеш ти така че да е правилно и вярно уважаеми? А всички ние неуките ще се поучим от теб.
        Последно редактирано от Sasho74; 06-04-10, 23:37.
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • #94
          До: Вместимост на АГУ бутилки

          Въпросът не беше провокативен, а доста арогантен. Вместо да разцъкам форумните инструменти в предвидения порядък, ти казах как се прави. Остават ти изключително малко усилия, за да го направиш.

          Защо да го правя аз? И най-вече КАК, след като и сондата, и бутилката са при тебе?

          Коментар


          • #95
            До: Вместимост на АГУ бутилки

            Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
            Че кой ви е казал че сондата която имам не е евро.
            Сондата е BRC и е съвсем изправна и почти нова. Просто е за 60 л. бутилка. Искам да я направя да отчита верно и да ми затваря на около 80% от обема. Това е всичко което искам. Зададох конкретен въпрос, а именно: Знае ли някой колко се реже от рамото на поплавъка което е за 60л. бутилка, за да стане на 40л. "пура"? Това е.

            За паспорта немислете. Сапунената вода мога и сам да си я забъркам а хартийката е лесна.
            Здравеи колега с предварително извинение за спама ще те помоля да погледнеш на сондата ти в улеичето под стрелката какво точно има и да ми помогнеш понеже моята спря да отчита след разглобяване .За което предварително БЛАГОДАРЯ.
            Бялото BUZUKI 1.6 8в
            0899368772 ;) 0897229322

            Коментар


            • #96
              От: Вместимост на АГУ бутилки

              Здравейте.Да се включа и аз по газовите въпроси.Случая е следният-Лада Нива 1,6 бутилката напусна багажника и се нанесе под него на мястото на последното гърне.Но в багажника беше в стандартно положение а на новото място понеже кутията на сондата подпира в ламарината на колата се наложи завъртане.Сега капака на кутията седи вертикално което от своя страна логично води до грешка при хранене на двигателя и грешка при отчитане момента на изключване на пълненето.Храненето успях да коригирам.Имаше и цял час пренастройване на нивото на поплавъка но не съм сигурен дали съм го нагласил да изключва на 80%.Въпроса ми е къде в София могат да проверят и ако трябва да коригират поплавъка?

              Коментар


              • #97
                От: До: Вместимост на АГУ бутилки

                Не знам дали е важно че бутилката не е тороидална.

                Коментар


                • #98
                  От: Вместимост на АГУ бутилки

                  купи си подходяща сонда

                  Коментар


                  • #99
                    От: Вместимост на АГУ бутилки

                    Дали има сонди предвидени за такъв монтаж?

                    Коментар


                    • От: Вместимост на АГУ бутилки

                      да.

                      Коментар


                      • От: Вместимост на АГУ бутилки

                        Благодаря за отговора.Моля да ме извините ако съм задал тъпи въпроси,от скоро карам на газ.Пожелавам ви приятно каране където и да сте

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X