Обява

Свий
Няма добавени обяви.

впечатления за исузу тропер 2.6i

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • впечатления за исузу тропер 2.6i

    някой има ли впечатления от Исузу Тропер 2.6i

  • #2
    коя година? като изцяло исузо са боклуци но за троопер не съм чувал много лоши неща

    Коментар


    • #3
      Като цяло е доста приличен в смисъл че поне при мен ремонтите са истинска рядкост. Моят е над 400 000 и засега няма признаци на износване на двигателя. Като раздатки, скорости и диференциали е безпроблемен. Не мога да се оплача и от разхода му. Като комфорт е малко над УАЗ. Ако ще взимаш обаче трупър особено внимание обърни на това доколко е гнил - за мен това е най-големият им недостатък. Гледай не само ламарините но и шасито , На моя то беше начупено на няколко места в следствие корозия. Едва ли има по-гниеща кола на света. (изключвам полски фиат и застава)
      Понеже не ми се вярва и въпросния да е пощаден от ръждата прецени добре готов ли си на приключението кърпене - разбирай не обичайното лепване на някоя ламаринка а буквално реставрация...
      Като проходимост няма да го коментирам защото това е много разтегливо понятие. За мен е приличен...
      Провери хъбовете дали работят.
      То зависи и какво искаш от него. На магистралата определено няма да си в лявата лента, в гората е въпрос и на гуми и къса или дълга база.
      Здрав и надежден автомобил...

      Vroom - Исузу е марка здраво стъпила по световните пазари (поне в САЩ трупърът е доста популярен) това че според теб са "боклуци" ми звучи как да ти кажа...
      Ми то и един кадет с изузу мотор е доста по-скъп замислял ли се защо...
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Scrapheap

        Vroom - Исузу е марка здраво стъпила по световните пазари (поне в САЩ трупърът е доста популярен) това че според теб са "боклуци" ми звучи как да ти кажа...
        Ми то и един кадет с изузу мотор е доста по-скъп замислял ли се защо...


        да знаеш колко иронично идва това след като само преди ред писа как гният и возят като уаз .. ама понякога е най добре човек да си мълчи и да остави другуте да пишат за него. в този случай, ти не разочарова.

        а за популярност, рядко видение освен във флорида и калифорниа.

        Коментар


        • #5
          Колега, говоря за автомобил на 22години! Малтретиран и неподдържан... Въпреки това се държи достойно
          Има го и във Вирждиния... и в София(гнилия). Единствената причина да не съм го разкарал е че не ме занимава със себе си.. А това е важно за мен
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            той колегата бръм написа и за FJ Cruiser, че бил много грозен... така че едва трябва да се притесняваш от мнението му...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от vroom
              коя година? като изцяло исузо са боклуци но за троопер не съм чувал много лоши неща
              vroom, щеше да е чудно ако беше дал и някви факти. Ако погледнеш форума, пък и "малко" извън България, особенно по държавите с пътища като нашите, и дори по-лоши, ще се убедиш че не си прав. Обаче ти явно държиш на други неща при този тип автомобили, така че няма да споря. То и мерцедес си мислеха че са върха на сладоледа, ама Е класата им едва не ги докора до фалит преди 1 година. така че кое е боклук, се доказва след 10-15г. каране и стойностна равносметка кое колко струва. Аз година и половина проучвах чрез интернет по целия свят, какъв пикап да си взема, и колкото и да е учудващо за теб може би, се оказа че е най оправдано да си взема ИСУЗУ. Знаеш ли в нашия град има над 20-30 пикапа от стария модел, които работят във ВиК. Не е лошо да се питат хората които ги карат, какво им е мнението. Някои от автомобилите след като са били управлявани от карачи, са с оригинални само ДВГ, рама и трансмисии. Мойте впечатления са:
              Всички модели на ИСУЗУ(изключавм камионите и автобусите-нямам поглед и инфо) са здрави и дуракоустойчи, икономични и надеждни(в ралито Париж-Дакар, това е идинствената марка която е финиширала с всички стартирали машини). Не мога да кажа обаче същото за тези с бензинов и Common rail ДВГ За последния основни причини са долнопробните горива, но това е друга тем. Ако се взима ИСУЗУ наложително е да е ДИЗЕЛ.
              Поздрави
              ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                той колегата бръм написа и за FJ Cruiser, че бил много грозен... така че едва трябва да се притесняваш от мнението му...
                е стига сега.. това за как изглежда си е чисто въпрос на вкус..

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Scrapheap
                  Колега, говоря за автомобил на 22години! Малтретиран и неподдържан... Въпреки това се държи достойно
                  Има го и във Вирждиния... и в София(гнилия). Единствената причина да не съм го разкарал е че не ме занимава със себе си.. А това е важно за мен
                  защо мислиш че го питах коя година?

                  ако се върнеш към оригиналният ми пост ще забележиш че казах че нищо лошо му няма на трупера, но това не е така за някои други модели които фирмата прави - родео например....

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от D-MAX

                    vroom, щеше да е чудно ако беше дал и някви факти. Ако погледнеш форума, пък и "малко" извън България, особенно по държавите с пътища като нашите, и дори по-лоши, ще се убедиш че не си прав.
                    бил съм в места 10 пъти по зле от българия до колкото се отнася до пътища и климат и не, нямаше исузу. интересно. по каквато и да е причина..

                    Обаче ти явно държиш на други неща при този тип автомобили, така че няма да споря.
                    да защото един автомобил се оценява като пакет, а не само по едно или две неща.

                    То и мерцедес си мислеха че са върха на сладоледа, ама Е класата им едва не ги докора до фалит преди 1 година. така че кое е боклук, се доказва след 10-15г. каране и стойностна равносметка кое колко струва.
                    не знам дали нещо произведено след 1995 е мислено да работи за 15 години...

                    Аз година и половина проучвах чрез интернет по целия свят, какъв пикап да си взема, и колкото и да е учудващо за теб може би, се оказа че е най оправдано да си взема ИСУЗУ. Знаеш ли в нашия град има над 20-30 пикапа от стария модел, които работят във ВиК. Не е лошо да се питат хората които ги карат, какво им е мнението. Някои от автомобилите след като са били управлявани от карачи, са с оригинални само ДВГ, рама и трансмисии. Мойте впечатления са:
                    Всички модели на ИСУЗУ(изключавм камионите и автобусите-нямам поглед и инфо) са здрави и дуракоустойчи, икономични и надеждни(в ралито Париж-Дакар, това е идинствената марка която е финиширала с всички стартирали машини). Не мога да кажа обаче същото за тези с бензинов и Common rail ДВГ За последния основни причини са долнопробните горива, но това е друга тем. Ако се взима ИСУЗУ наложително е да е ДИЗЕЛ.
                    Поздрави

                    да му се радваш дълги години.

                    Коментар


                    • #11
                      а аз те моля да приключиш с безмислените постове в тази тема, и говори с факти и данни не наизуст тук тези неща не се толелират.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        впечатления за исузу тропер 2.6i

                        Опааа.......колеги,май неправилно и доста лаконично съм се изразил.Не смятам да купувам исузу,защото от три години имам такова-2.6 инжекция,производство 91г. Тъй като това е един джип,който доста рядко се обсъжда,просто исках някой,който кара такъв автомобил да сподели впечатления.Най-вече проблема с намиране на оригинални части.Смятам ,че това един незаслужено пренебрегван и подценяван автомобил.

                        Коментар


                        • #13
                          Съжалявам - имах желание да ти помогна
                          Според мен обсъждайки автомобил трябва да се каже нещо конкретно.
                          Аз съм карал 2 такива и впечатленията ми се базират на ЛИЧЕН опит а не на това кой какво казал или дочул... В никакъв случай не смятам да убеждавам някого че това е най доброто под Слънцето но поне мога да кажа нещо смислено за предимсатва и недостатъците му, както и да обменя информация с други собственици на въпросното кално и друсащо возило. Нелепо е да обсъждаш нещо, което си виждал само отдалече извън контекста на външния му вид.

                          PS* Колега Вроом - БЪЛГАРИЯ се пише винаги с ГЛАВНА БУКВА...
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от fanatic
                            а аз те моля да приключиш с безмислените постове в тази тема, и говори с факти и данни не наизуст тук тези неща не се толелират.
                            имаш лично съоб.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от vroom
                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                              той колегата бръм написа и за FJ Cruiser, че бил много грозен... така че едва трябва да се притесняваш от мнението му...
                              е стига сега.. това за как изглежда си е чисто въпрос на вкус..
                              вкус, де, нали за това говорим
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X