Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос към технически-англо говорящите !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос към технически-англо говорящите !?

    Имам следния въпрос как се превежда на технически анг. МПС тип паяк

  • #2
    До: Въпрос към технически-англо говорящите !?

    Tow Truck
    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

    Коментар


    • #3
      Re: Въпрос към технически-англо и немско говорящите !?

      Данке а сега да видим на немски някои знае ли каке ?

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос към технически-англо говорящите !?

        abschleppwagen
        "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос към технически-англо говорящите !?

          Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение
          abschleppwagen
          Прасчо, дай и на Китайски
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос към технически-англо говорящите !?


            Наистина е така - питах колегите от Китай
            Последно редактирано от prascho; 27-03-09, 15:56.
            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос към технически-англо говорящите !?

              Първоначално публикуван от prascho Преглед на мнение

              Наистина е така - питах колегите от Китай
              С какъв език да те затрудно бе Пумба
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • #8
                Re: Въпрос към технически-англо говорящите !?

                колеги Tow Truck не е точно паяк,а някава джуджурия която закача колите ... но трябва да има точно наименование неможе така ... проверих в мобиле de няма такова животно Tow Truck

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос към технически-англо говорящите !?

                  Ако търсиш Tow truck в немското мобиле трудно ще стане . Нали ти каза и на немски как е колегата по-горе. Ето един резултат примерно на "Abschleppwagen"

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос към технически-англо говорящите !?

                    Колега, не tow truck, а паякът е джунджурия. Камионите тип паяк са просто една от разновидностите на tow truck.

                    http://www.thisislondon.co.uk/standa...do?expand=true
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      До: Re: Въпрос към технически-англо говорящите !?

                      Първоначално публикуван от Максим... Преглед на мнение
                      колеги Tow Truck не е точно паяк,а някава джуджурия която закача колите ... но трябва да има точно наименование неможе така ... проверих в мобиле de няма такова животно Tow Truck

                      Максим,

                      Ако може и аз да се обадя по въпроса и да доразвия темата за паяците.

                      Tow Truck е камион, които се използва като носач или влекач ( в зависимост как е оборудван). Някои имат кран, който може да извади кола от места от които не може да се избута колата, като дълбоки канавки и други там несгодни места ... и там други дзунзурии ... да не ви отегчавам.

                      Този паяк за които ти говориш аз мисля че се казва Integrated Tow Truck а така също може да се казва или Self Loader или Snatcher или Quick Pick или Repo Truck. Това са различни наименования за камион, които има boom и wheel-lift v edno.

                      Надявам се това да помогне. Пиши ако ти трябва още информация.
                      Последно редактирано от Goblin; 06-04-09, 16:31.
                      Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Re: Въпрос към технически-англо говорящите !?

                        Първоначално публикуван от Lidka Преглед на мнение
                        Максим,

                        Ако може и аз да се обадя по въпроса и да доразвия темата за паяците.

                        Tow Truck е камион, които се използва като носач или влекач ( в зависимост как е оборудван). Някои имат кран, който може да извади кола от места от които не може да се избута колата, като дълбоки канавки и други там несгодни места ... и там други дзунзурии ... да не ви отегчавам.

                        Този паяк за които ти говориш аз мисля че се казва Integrated Tow Truck а така също може да се казва или Self Loader или Snatcher или Quick Pick или Repo Truck. Това са различни наименования за камион, които има boom и wheel-lift v edno.

                        Надявам се това да помогне. Пиши ако ти трябва още информация.
                        Не е ли "Ивнинг стандард" най-категоричен. При това никой не ги пита "как се казва това?" че да го усукват...Написали са най-употребяваното!

                        Като идете в Москва, ви очаква ЭВАКУАТОР.

                        А ако дойдете в Бургас с най-тежкия Мерседес, или джип, не се надявайте на пощада: Общината е закупила паяци с подемност 2,75 тона. Публиката весело аплодира отнасянето на доскоро "неприкосновените"!!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Re: Въпрос към технически-англо говорящите !?

                          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                          Не е ли "Ивнинг стандард" най-категоричен. При това никой не ги пита "как се казва това?" че да го усукват...Написали са най-употребяваното!

                          Като идете в Москва, ви очаква ЭВАКУАТОР.

                          А ако дойдете в Бургас с най-тежкия Мерседес, или джип, не се надявайте на пощада: Общината е закупила паяци с подемност 2,75 тона. Публиката весело аплодира отнасянето на доскоро "неприкосновените"!!!

                          Ние от София сме свикнали. Диското го дигнаха на 20тия ден след като го купихме. Заявиха, че стрелата се отворила за над 2 тона

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X