Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хамър VS Камаз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хамър VS Камаз

    Резултатите от челен сблъсък на Н2 и Камаз...
    Камаза печели по точки




















    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Къв е тоя мек Камаз Аз съм виждал Татра с кола! Колата беше два пъти по-зле от Хамъра, а на Татрата и нямаше нищо, ама нищо! Бронята не се беше огънала
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Асен Василев
      Къв е тоя мек Камаз Аз съм виждал Татра с кола! Колата беше два пъти по-зле от Хамъра, а на Татрата и нямаше нищо, ама нищо! Бронята не се беше огънала
      Те последните 10 години леките коли зеха да ги правят от пластмасови фолия та затова. Скоро време ще земат да ги правят я от лакирана вестникарска хартия, я от някъв друг боклук. Интересното е че подбират дебелината му толкова колкото да не се огъне от вятъра при макссималните възможни скорости на дадения автомобил.
      Поздрави
      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

      Коментар


      • #4
        Колата беше Москвич Беше размазана до багажника!
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #5
          Е ти намери да сравниш Москвич с Хамър... Той и от пластилин да е пак масата и скоростта - знаеш го уравнението.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Ясно ми е това, но все пак този Камаз е адски смачкан! А и кабината ли се е отворила, не знам какво, но виж, че е ударена в горния ляв ъгъл Същото така, и самия удар е доста високо (хамъра не е нисък, но чак толкова ... Абе с две думи, изглежда ми съмнителна тая работа, но пък може и да е истина!
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #7
              Водача на Камаза е влезнал в насрещтното. Загива известен руски баскетболист, жена му, тъщата и тъста. Дъщеричката изхвърча от колата и остава жива. Апропо, ако седящите на задните места си бяха сложили коланите щяха да оцелеят най-вероятно.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Ужас За съжаление имаше и подобен случай в България с жените и децата на волейболисти! Абе то по пътищата е страшна война! Карайте разумно. Аз лично предпочитам да закъснея 15 мин. отколтото да се правя на Шумахер! Живота е един - ценето го !
                RB Patrol Team

                Коментар


                • #9
                  като гледам снимките, резултата е 0:0 - и двете машини са за скрап... нещо Камаз-а хич не е устискал...

                  преди години край гр. Червен бряг беше станал челен удар м/у Волга и ЗИЛ131... Зил-а се беше изтъркалял /волгата се движила с около 160кмч/
                  Доколкото си спомням, 5-мата в колата + шофьора на Зил-а бяха починали на място...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X