Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шаси за Дайхатцу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шаси за Дайхатцу

    здравейте,привет и весели разходки по разеленяващите се поля,баири и изпрахващата кал под лачите на пролетно сланце!!!
    тарся рама(шаси) за дайхатсу фероза с валидни документи.
    има ли я възможността някой,някъде от някой си да знае за евентуалната продажба???
    тука там съм поразровил,ама и друго си е като се чуе мнение от специалис.PLEASE GIVE A HELP!!!

    GRACIA

  • #2
    До: шаси за дайхатцу

    В раздела Дайхатсу доста е писано за шаситата.
    В общи линии това е слабото място на модела. Гният.
    В Петрич при Здравко има. Но надали с документи. Пък и състоянието им неясно. Трябва хубаво да го оглеждаш може и да има читави.
    До колкото си спомням информация от миналата година чисто ново от магазина струваше 3000 лв.

    Успех в търсенето
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #3
      До: шаси за дайхатцу

      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
      В раздела Дайхатсу доста е писано за шаситата.
      В общи линии това е слабото място на модела. Гният.
      В Петрич при Здравко има. Но надали с документи. Пък и състоянието им неясно. Трябва хубаво да го оглеждаш може и да има читави.
      До колкото си спомням информация от миналата година чисто ново от магазина струваше 3000 лв.

      Успех в търсенето
      Ама, вярно ли продават и нови?

      ...не че ще си купувам де.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #4
        До: шаси за дайхатцу

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Ама, вярно ли продават и нови?

        ...не че ще си купувам де.
        Ами миналата година някъде из темите някой спомена, че е проверил в Дайхатсу, и му казали тази цена. Ама не помня къде и кой
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #5
          До: шаси за дайхатцу

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Ами миналата година някъде из темите някой спомена, че е проверил в Дайхатсу, и му казали тази цена. Ама не помня къде и кой
          Как ли пък не.
          Ония от дайхатсу /така им казвам щото не им знам името/ ми рекоха 7000-8000 хиляди щото идвало чак от япония /смешници/.
          Иначе мисля, че може да се позамислиш над темата за къв ти е шаси с документи.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X