Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

    Браво на организаторите и за трасето, единствено че на опознавателната обиколка и трябваха още 10 мин.

    Коментар


    • #77
      До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

      Нено, не е съобщавано нищо такова за Мотори Хоби. Съобщихме за АТВ-тата, както бяхме казали на брифинга, че сутринта ще ги питаме дали искат да минават препятствията и те решиха че не искат. Дори Чинела пожела да му се отвори лентата на камъните за да ги заобиколи с наказание. Повечето наказани са само с едно наказание, т.е. само веднъж не са минали през едно препятствие. Разбрах те, след като детайлно ми обясни проблема ти, но не можеше да взема решение да махна наказанията, защото болшинството от състезателите завършили всичките 4 обиколки са минали през всички препятствия, а само ти и Владимир Динев сте пропуснали повече от едно препятствие. Това не е достатъчно основание да изпълним желанието ти, да не говорил че ако наистина бяхме съобщили подобно нещо, защо повечето състезатели (изкарали цялото състезание) са минавали през всички препятствия всяка обиколка!

      Отделно Гълъбин съобщи на брифинга, че всички мотори без жени и деца ще минават всички препятствия!

      Това което ще направим за бъдещите състезания, е че ще сложим списък с кой клас какво трябва да минава и колко обиколки ще има, за да не се повтарят подобни комуникационни проблеми.

      Поздрави!

      Коментар


      • #78
        До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

        Беше обещана камера,която ще снима старт-финала,на всички състезатели,поради липса на транспондери,за доказателствен материал!
        В очакване сме!
        Eвгени Филчев
        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

        Коментар


        • #79
          До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

          Така изглеждаше техническия парк 1 минута преди Събин да го затвори...




          Който е влязъл - добре, останалите остават отвън!...Последва компромисно решение за няколко състезателя, придружено с 2-минутно наказание.


          ...Гълъбине, чу ли??...ЧУх...


          Някои от действащите лица...


















































































































          Толкоз от днес...
          Имам и малко от старта, като тез:


          ...Познайте какъв мотор кара Данко...








          КАкто и около 2000 бързи снимки от "улея" на експертите...




















































          Това са само част от снимките.
          Ако имам време, ще направя една тема или тук с кадри само от "Улея". Снимах там опознавателната и 2-ра и 3-та обиколка, като на всеки експерт имам по 100-на кадъра.
          Mitsubishi L200 DobbleCab

          KTM XC 450 RW 2009
          KTM 350 SX 2011

          Коментар


          • #80
            До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

            Това чопър ли е?

            Коментар


            • #81
              До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

              Здравейтее . И на мен много ми хареса състезанието, макар и само да гледам, но другата година може и аз да участвам . Видях много съфорумци. Улея на експертите беше невероятен . Краси Грудев снимки няма ли? Малкия на s_s1 също много ми хареса как раздава газ . Много съфорумци видях, но някак си тъпо ми беше кой видя и да хода при него и да му казвам "ей ко стаа аз съм еди кой си от форума". Само Ади не видях :Х.
              '05 Suzuki RM 250

              Коментар


              • #82
                До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                Милко, страшни снимки Браво.

                Коментар


                • #83
                  До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                  Ето малко и от мене
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #84
                    До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                    няма ли още снимки
                    Последно редактирано от Краси Грудев; 08-06-09, 00:50.

                    Коментар


                    • #85
                      До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                      Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
                      Малкия на s_s1 също много ми хареса как раздава газ .
                      Май си се припознал нещо...
                      "Малкоя на s_s1 караше, но на Албена, и не АТВ, а джип...


                      P.S.

                      АТВ-та не участваха ли на това състезание ?!? Няма снимки...или пак сме "дискриминирани" от моторджиите
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-06-09, 00:20.

                      Коментар


                      • #86
                        До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                        Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                        Май си се припознал нещо...
                        "Малкоя на s_s1 караше, но на Албена, и не АТВ, а джип...


                        P.S.

                        АТВ-та не участваха ли на това състезание ?!? Няма снимки...или пак сме "дискриминирани" от моторджиите
                        Да малкия Иван в деня на състезанието беше на картинг пистата Варна до с. Виница и участваше в ученическия шампионат, а в неделя беше на Баха Албена, но макар и записан не го допуснаха да участва. Така че много щеше да му е трудно да се клонира и в Добринище.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #87
                          До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

                          Това което ще направим за бъдещите състезания, е че ще сложим списък с кой клас какво трябва да минава и колко обиколки ще има, за да не се повтарят подобни комуникационни проблеми.

                          Поздрави!

                          Чудесно.
                          Освен на брифинга което се съобщи,сутринта тези решения да бъдат разлепени преди старта за да може всеки състезател да се запознае ,ако има някакъв пропуск и ще има черно на бяло какво е казано.
                          Поздави от мен и нищо лошо
                          И няколко снимки



















                          Тодор на брифинга се беше отнесъл към това кръчме


                          Коментар


                          • #88
                            До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                            Състезанието беше чудесно, минералния басейн също , организаторите бяха на ниво, дори ми помогнаха за товаренето на техниката, мерси!
                            Специални благодарности на Иван Тонин за прекрасната разходка в неделя и най вече за хвърлената пот при избутване на обърнато atv в тесен улей
                            Поздрави, Зорница
                            Зорница Тодорова

                            Коментар


                            • #89
                              До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                              С много добри впечатления останах към организаторите,постоянно се втуркаха,помагаха,абе евала!

                              За навигацията на АТВ-хоби:
                              Ако това беше 'лесна навигация',каква ли ще е трудната


                              АТВ-хоби и тук бяхме подценени(според мен)!
                              Ендурото почти либсваше,за сметка на кросаБързи трасета с резки отклонения през къра и то много,нямат запомняне,губихме се до последно!Имаше една голяма яма на пътя малко преди финала,на последната обиколка видях Ива да ми маха от тамче и аз на там бях тръгнал!

                              Мотори-жени на две обиколки караха срещу нас,поради каква причина не знам,като втория път с близначката за малко да се вземем и да станем едно цяло

                              След опознавателната обиколка бях разочарован,после взех да давам повече газ и стана весело
                              Дадох всичко разумно от себе си,с някои отклоненияНа едно такова повалих дърво,което за разлика от другите ми срещи с дърва,беше посадено на правилното мясточе още щяха да ме търсят по деретата!

                              Като цяло съм много доволен от състезанието,скоро така не бях каталясвал,стана голяма веселба!
                              Затвореното трасе беше много добро и щеше да се получи хубав втори ден!
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #90
                                До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                                И аз да изкажа моето скромно мнение.
                                Състезанието беше уникално, организацията или това което аз усетих и видях беше на ниво въпреки спънките от местната власт и полицията.
                                За колегите които се "оплакват" от трасетата на клас ХОБИ...ще кажа само едно /минете в експерт/
                                За маркировката не бих могъл да кажа и една лоша дума, щом аз се обърках само на 5-6 места значи всичко е било повече от отлично.

                                А сега нека да допредставя и нашето представяне.... на MG Racing имам в предвид.

                                Хотелът.


                                Събрахме се...


                                Настанихме се И.......






                                Ако се чудите защо Данко прави такива физиономии ето:....пълнолуние..


                                Добре де, часът е точно време...защо не стартират...


                                Ми защо, защото фенките на са отстранени от пит стопа..
                                Стани обеща на Мимето, че от догодина ще се състезава с мотор с кош..




                                Почна се..


































                                И един заблуден турист имаше тука.... всички както се вижда караха с гуми AIR NIKE, само аз с GOLDEN TYRE..




                                За сега стига Ви толкова, довечера още малко, но от веселата част.
                                Последно редактирано от Chinela; 08-06-09, 15:44.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X