Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Ще мога да пристигна около 0 часа на 5 срещу 6 юни. Заявка ще подам, и ГПС ще го пратя на други да го донесат, но няма да мога да оставя машините в охраняемата зона в дадения срок.
    Това проблем ли ще е, защото ако е проблем да не пътувам 2 х500 км. напразно.

    Също да помоля за обяснение/указания къде се намира местноста Русковица и как се стига до нея.
    За местноста Русковица ще се отклонява директно от околовръстният път покрай Добринище, ще има табели точно къде ще е отклонението,а това че ще пристигнете късно няма да е проблем,ще има хора които да ви посрешнат.0888 588 678.

    Коментар


    • #17
      До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

      ВАЖНО:

      Уважаеми колеги,поради форсмажорни обстоятелства свързани с провеждащите се по време на нашето състезание избори, настъпва промяна в програмата.Ендуро "Добринище 2009" ще се състои само в един ден (събота).За да бъде адекватно точкуването,а именно да дадем пълния брой точки,вероятно обиколките ще станат +1 за всички категории (окончателно ще го реша когато трасетата са готови на 100%).Х-трака ще се преминава при всяка една от обиколките,като той ще бъде нареден спрямо възможностите на клас ХОБИ.

      Извиняваме се предварително за причиненото неудобство.

      Последно редактирано от Гълъбин Колев; 27-05-09, 20:56.
      offroad фен
      1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
      TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

      Коментар


      • #18
        До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

        Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
        Извиняваме се предварително за причиненото неудобство.
        Кофти, но има и добра новина...в събота ще купонясваме до късно, а в неделя ще се наспим и ползваме максимално SPA глезотиите на хотел "Орбел"
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 27-05-09, 21:32.

        Коментар


        • #19
          До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

          Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
          ВАЖНО:


          Уважаеми колеги,поради форсмажорни обстоятелства свързани с провеждащите се по време на нашето състезание избори, настъпва промяна в програмата.Ендуро "Добринище 2009" ще се състои само в един ден (събота).За да бъде адекватно точкуването,а именно да дадем пълния брой точки,вероятно обиколките ще станат +1 за всички категории (окончателно ще го реша когато трасетата са готови на 100%).Х-трака ще се преминава при всяка една от обиколките,като той ще бъде нареден спрямо възможностите на клас ХОБИ.

          Извиняваме се предварително за причиненото неудобство.
          Този формат ми допада повече!!!
          MG RACING

          Коментар


          • #20
            До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

            Толкова път за един път!!!

            Коментар


            • #21
              До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

              Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
              Толкова път за един път!!!
              Джарта - на мен и един път ми стига

              Весело ще е - определено - нов формат - нова тръпка
              А в събота вечерта един дружен запой - какво му трябва на човек
              Дано само промените не откажат участниците

              Ние от Казанлък сме 20 калпака(поне) - че и рожден ден ще друснем там - Добринище дръж сееееее..... - за палците

              Към организаторите - 140 км много ми се видят за хобито - все пак ще празнуваме вечерта - смилете се над нас- хобити сме
              Последно редактирано от Тодор Пашов; 28-05-09, 00:24.
              EnduroX Alba-Damascena 2019

              Коментар


              • #22
                До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                Първоначално публикуван от Тодор Пашов Преглед на мнение
                Джарта - на мен и един път ми стига

                Към организаторите - 140 км много ми се видят за хобито - все пак ще празнуваме вечерта - смилете се над нас- хобити сме
                Трасето ви е бързо,лесна навигация и без екстреми.Даже май е прекалено бързо
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #23
                  До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                  Първоначално публикуван от Гълъбин Колев Преглед на мнение
                  Трасето ви е бързо,лесна навигация и без екстреми.Даже май е прекалено бързо
                  Ей те това вече не е честно и доста ОПАСНО

                  не е честно защото в клас Хобити има всЕкакви машини и дърти и млади,и мощни и слаби а на правата ВСЕКИ може да дава ГАС (да навива масУро)
                  И сега какво се получава(само хипотетично де)-тези с Yz-ките или някой с KTM или БЕТА 525 (тези с многото коне под капака)
                  АВТОМАТИЧНО ПЕЧЕЛЯТ СЪСТЕЗАНИЕТО -не трябва ТЕХНИКА, не ти трябва ориентиране

                  Както обичам да казвам : Какво му трЕбЕ на човек-една кросарка и заварка

                  Сега малко по сериозно-Както знаете някои младежи в шампионата(в това чила и Джартата) под въздеиствието на адреналина се движат по черно с НАД-150км в час не искам и да си помисля каво може да се случи с 150км. в час и камИк или трап скрит в тревата


                  А инече съм сигурен,че ще си прекараме мн. добре и ще се позабавляваме много в Добринище

                  А на Джартата съм му замислил второ вечерно състезание
                  мероприятието мисля да е под насдлов-МЕЖДУ КЛУБНО СЪРЕВНОВАНИЕ НА МАСА
                  Последно редактирано от ДАНКО; 28-05-09, 11:21.
                  В ГОРАТА Е ИГРАТА

                  Коментар


                  • #24
                    До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                    Първоначално публикуван от s_s1
                    Нещо започва да се обезмисля изминаването на повече от 1000 км. за този кръг. Пътуване 8 часа, оставяне на машините, настаняване в хотела, 3-4 часа сън, ставане сутринта рано, разтоварване и подготовка на машините за навигация, каране на навигация и веднага с това затворен кръг без време за почивка, за преглед и ремонт, ако се наложи, и това като се отнася за сина ми-все пак е дете на 10 г. нещо си мисля, че може да му дойде в повече.

                    Освен това такава организация противоречи на правилника за сезон 2009
                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=54685
                    и дори и да се съгласува с Комисия Ендуро не е възможно да бъдат направени брифинги, инструктажи, да се разгледат и проучат екстрийм и ендуро тестовете в събота сутрин, след това за втория ден се предвижда и задължителна опознавателна обиколка и свободна тренировка по трасето.

                    Освен това преди доста време изрично запитах на кои дати ще се провежда кръга в Добринище, т. к. съвпадат с изборите и ми беше отговорено че датите са без промяна 6 и 7 юни.

                    При тези условия да се кара при висока външна температура над 120 км. трасе и допълнително Х-трак на всяка обиколка без почивка вероятността да изгубиш концентрация и сили и да се претрепеш е много голяма. А това е прекомерен риск за здравето и живота на състезателите.
                    Генчев,това е ендуро бе,бате!
                    Аз съм сигурен че сина ти ще се справи ама ти май няма да можеш да го следваш.Освен това вземи и чети внимателно.Х-трака не се кара след навигацията, а всяка от обиколките включва преминаване през препятствията.Освен това за АТВ рали,хоби и юноши няма да има такива или ще бъдат съвсем елементарни.
                    Разбира се,кебапчетата остават за неделя.Даже може от тия агитационните да намажеш
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #25
                      До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                      Аз предлагам нашите постове-мрънкачите да се изтрият.
                      Голяма помия стана,я разчиствайте!!

                      Коментар


                      • #26
                        До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                        На организаторите определено им е по-кофти,от колкото на наз!Така че да спрем мрънкането!Отиваме и лъзгаме,к'от такова!Я си представете буря,дали ще е толкова скоростно тогава!
                        Относно Х-трака,предлагам,не да се преминава от части,а да го въртим на всяка навигационна обиколка целия!И минавайки по два пъти през старт-финала,на една навигационна,остава малкото време,което си е обиколка на Х-трака!Това време умножено по две,по три(според класа),ти дава класирането за Х-трака(да му мислят съдиите с транспондерите)!
                        Вярно не е като втори ден,но си е компромисен вариант!
                        Както вървят нещата,очаквам да е много весело състезание,не мога да си позволя да пропусна участие!!!
                        Eвгени Филчев
                        Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                        Коментар


                        • #27
                          До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                          Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                          Аз предлагам нашите постове-мрънкачите да се изтрият.
                          Голяма помия стана,я разчиствайте!!
                          Готово,

                          дайте сега да мислим в събота вечерта къде ще е купона,сага ни е паднало

                          Коментар


                          • #28
                            До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                            Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                            Готово,

                            дайте сега да мислим в събота вечерта къде ще е купона,сага ни е паднало
                            Ей това е приказка!
                            Стига сме мислили за най-тежката част на ЕНДУРОТО (карането),ами да помислим и за превилегиите от това!
                            Eвгени Филчев
                            Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                            Коментар


                            • #29
                              До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                              Здравейте аз съм на 15 години и искам да участвам в състезанието за да да проверя докаде ми стигат възможностите.
                              Та така някой може ли да ми каже как мога и каде да се запиша и какви са таксите и какво ми е нужно освен мотор и екипировка
                              Благодаря предварително

                              Коментар


                              • #30
                                До: "ЕНДУРО ДОБРИНИЩЕ" 6-7 юни Трети кръг от РШЕ

                                Първоначално публикуван от mutata_em4o Преглед на мнение
                                Здравейте аз съм на 15 години и искам да участвам в състезанието за да да проверя докаде ми стигат възможностите.
                                Та така някой може ли да ми каже как мога и каде да се запиша и какви са таксите и какво ми е нужно освен мотор и екипировка
                                Благодаря предварително
                                Декларация от двамата родители че са съгласни да участваш,медицинско и застраховка.
                                offroad фен
                                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X