Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размисли върху отвори и размери на джантите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо анкета. Те фактите като говорят и боговете мълчът.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Асен Василев
      Първоначално публикуван от kinex

      Що заварки. Може и с болтове какъвто е случая.
      Как така Можеш да си променяш ЕТ на джантата Не съм чивал и виждал таквиз чудеса.
      Асене,ИМА джанти с променливо ЕТ,те са разглобяеми.На Пламен не са такива,но това +50 май е максимум,не съм сигурен на 100%(след 5-та стр.не съм сигурен за нищо вече),ама май няма по-голяма цифричка от тази.А и би било безмисленно,поне за плюс-а.Пламене,ти просто компенсираш +то ЕТ с фланци,нали?Но това те ограничава до голяма степен.Ако смениш джантите с нулево или минусово ЕТ ще постигнеш много повече...естественно с цената на възможно опиране на предните гуми при завой в най-долната задна част на калника и подкалника
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • Първоначално публикуван от kinex
        Защо анкета. Те фактите като говорят и боговете мълчът.
        За да си продължим купона,затова
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • Абе тои Венци го написа ама лаф да става.
          А вие фланци нали сте виждали. Приемаме че са неразделна част от джантата и толкова.

          Коментар


          • Пацо колко ти излязоха фланците ако не е тайна разбира се?
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • 500лв Йори ги пипна и каза че са от няква странна сплав.

              Коментар


              • Ясно. Аз ще правя стоманени.
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Ако бях от София и аз щях да ги правя. Макар че тези са много леки и много здрави а и фирмата не е случайна - H&R

                  Коментар


                  • може да са от някаква магнезиева сплав

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от kinex
                      Ако бях от София и аз щях да ги правя. Макар че тези са много леки и много здрави а и фирмата не е случайна - H&R
                      И моята няма да е случайна - "Бай Пешо и старио струг" Това на майтап, а иначе ще ги направя от "Велдокс", остана някъде един лист дебел
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • няма ли нормални джанти за Гранд - ЕТ=0 ?
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • Абе те съществуват в природата, даже производителя допуска и -20ЕТ, обаче тука нема... Има някакви които освен че са грозни са и с положително ЕТ... Те са същите като на Чероки и Вранглер.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X