Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Датчик за външната температура

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Датчик за външната температура

    Здравейте, момчета,

    Оня ден в се наврях в една голяяяма кал и от много лашкане напред назад да вземе за пореден път да ми се откачи датчика на външната температура от местенцето му от вътрешната страна на предната решетка, и не само това (и друг път се е откачал и е увисвал на кабелите, нали се сещате, само "главичката" от предния край излиза от гнездото и увисва на кабела). И друг път е ставало и съм го връщал обратно, но сега от лашкането е влязъл в обсега на вентилатора, струята го е смукнала и перката го е прерязала като с нож, абе стои само прерязания кабел. Естествено - резултатът е че няма датчик и показва -30 градуса.
    Въпросът ми е - някой да е сменял или купувал подобна джиджавка, да търся по моргите ли, става ли от нещо друго или да се нарамвам за IND и да поръчвам нов. И имате ли идея какви пари е.
    Мерси предварително, ако някой може да даде инфо.

    П.С. И си вържете самото кабелче за решетката, за по-сигурно... Моето беше вързано, нещо клемата беше клеясала свалих го да го почистя и после не съм го вързал, бързах и ето - сега бе гилотинирано....
    Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

  • #2
    До: Датчик за външната температура

    Привет.

    Аз май го нямам въпросният датчик, че ми няма и уредите
    Ама мога да ти предложа идея да пробваш с датчик от термометрите, дето ги продават за външна и вътрешна температура по бензиностанциите и авто-магазинчетата. По около 7-10 лв. са и ако не намериш друго си струва пробата
    Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

    Коментар


    • #3
      До: Датчик за външната температура

      Voyager, не ми се вярва да стане от тези , но си прав, не пречи да пробвам, трябва само да резна жиците и да ги вържа с буксата, едва ли може да стане беля...
      мерси за идеята.
      Galoper Exceed V6 3.0 1998 къса база

      Коментар


      • #4
        До: Датчик за външната температура

        Имам същия проблем. Моля напиши като го решиш .
        Поздрави

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X