Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой кой е на сняг.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кой кой е на сняг.

    В весник 24 часа изпитания 9 джипки в сняг.
    [/SIGPIC][/SIGPIC]

  • #2
    До: Кой кои на сняг.

    Браво, много интересно

    Коментар


    • #3
      До: Кой кои на сняг.

      В ауто билд 4х4 има също такова сравнение - победител е тойота ЛК200 (Ауди Q5 - в общото класиране), следвана от Q5, най-интересното е участието на Дефендъра с почетното 8-мо място и 49.4 метра (за сравнение тойотата е минала 118.2 м по пистата), пред него са такива Известни офроудъри като БМВ Х6, Сузуки Гранд Витара и Фолксваген Тигуан

      Коментар


      • #4
        До: Кой кои на сняг.

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        В ауто билд 4х4 има също такова сравнение - победител е тойота ЛК200 (Ауди Q5 - в общото класиране), следвана от Q5, най-интересното е участието на Дефендъра с почетното 8-мо място и 49.4 метра (за сравнение тойотата е минала 118.2 м по пистата), пред него са такива Известни офроудъри като БМВ Х6, Сузуки Гранд Витара и Фолксваген Тигуан
        ахаха
        искам да го видя това

        може ли да го сканираш?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          До: Кой кои на сняг.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          ахаха
          искам да го видя това

          може ли да го сканираш?
          За съжаление - НЕ, но е интересна статията и найстина са ходили в алпите (Австрия) да тестват, има и забележка, че за Дефендъра е нямало Зимни гуми, а е тестван със стандартните всесезонни с който е бил предоставен. Това е и нормално, защото аз не съм виждал Дефендър обут с шосеини зимни гуми, просто това не му е силата.
          И все пак е интересно как е попаднал в тази класация - не може да мине за "Представителен СУВ"
          Мен лично ме порази Големият Кораб -ТЛК V8 - тази машина със собствено тегло над 2.5 тона и в стандартният си вид се представя Уникално добре - жалко, че и с Големите Намаления напоследък, не ми е по Джоба

          Коментар


          • #6
            До: Кой кои на сняг.

            хъм
            кажи кой точно брой е и ще се пробвам да го издиря, да го прочетат и колегите
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              До: Кой кои на сняг.

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              хъм
              кажи кой точно брой е и ще се пробвам да го издиря, да го прочетат и колегите
              Брой 1 2009

              Коментар


              • #8
                До: Кой кои на сняг.

                Ми то точно от там е взет материалът за 24 часа между другото...

                Коментар


                • #9
                  До: Кой кои на сняг.

                  работи се по въпроса със статията

                  надявам се днес да я имам
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Кой кои на сняг.

                    Баси, кви хора сте, свидят ви се 3 лева.

                    Иначе резултатите са наистина интересни. Аз съм ходил на такъв тест на скиписта и резултатите понякога са наистина учудващи.

                    Така например миналата година на теста в австрийските Алпи БМВ Х5 направо накъса ританките на Митсубиши Паджеро - колкото и да не ви се вярва.

                    Оки, днес следобед ще подготвя пидиефчето.
                    ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                    Volvo XC90 D5 Executive '12
                    Volvo XC60 D5 Summum '11
                    Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                    Коментар


                    • #11
                      До: Кой кои на сняг.

                      Това трябва да се види имам преки наблюдения от x5 и не е чак толкова нежен но пък чак да утрепе Pajero
                      sigpic
                      Land rover lightweight-series 3
                      Range Rover V8
                      Range Rover Classic Vouge SE V8
                      Mercedes G280

                      ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Кой кои на сняг.

                        Ето го пидиефчето

                        http://mail.dir.bg/~tkm_digital/4x4.pdf

                        Ама освен него в броя има и още много други интересни неща - 100 000 км продължителен тест на Сузуки Витара, материал за 30-годишния юбилей на Мерцедес Г-класа, употребявани Опел Фронтера и Митсубиши Паджеро Спорт, сравнителен тест на компактни SUV-ове, тест на гуми за жипки и т.н.
                        ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                        Volvo XC90 D5 Executive '12
                        Volvo XC60 D5 Summum '11
                        Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                        Коментар


                        • #13
                          До: Кой кои на сняг.

                          Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                          Ето го пидиефчето
                          мерси
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Кой кои на сняг.

                            Първоначално публикуван от Carburettor Преглед на мнение
                            Баси, кви хора сте, свидят ви се 3 лева.

                            Иначе резултатите са наистина интересни. Аз съм ходил на такъв тест на скиписта и резултатите понякога са наистина учудващи.

                            Така например миналата година на теста в австрийските Алпи БМВ Х5 направо накъса ританките на Митсубиши Паджеро - колкото и да не ви се вярва.

                            Оки, днес следобед ще подготвя пидиефчето.
                            Aaaaaa, не така! Аз не само си го купих, ами и реклама тук ви направих

                            Ами ти я кажи, защо в АутоБилд каквото и да сравняват Фолксваген (Хеле пък ГОЛФ) ПЕЧЕЛИ???

                            Коментар


                            • #15
                              До: Кой кои на сняг.

                              И аз си го платих чинно.Нещо такова са правили:
                              http://www.youtube.com/watch?v=8zfKRdgoRo4

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X