Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Македония от Камчатка до Атлантика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Македония от Камчатка до Атлантика

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Баси, Болен ми чете сураттефтерските постове
    Хи-хи - има напредък! Макар и малък
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #47
      От: Македония от Камчатка до Атлантика

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      ...
      ... Всякакви други трактувания, представляват евентуални реверанси, в съответни посоки - и демонстративен (умишлен и целенасочен) "чомпек" нам!
      Е те това за демонстративното е логично.
      А истината си я пишат и при тях - https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Кириллица
      Но ако Путин я беше казал, щеше да се коментира "топло" отношение, когато действително отношението им е "чомпек нам".
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #48
        От: Македония от Камчатка до Атлантика

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        А истината си я пишат и при тях - https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Кириллица
        И това е истината!
        Амдесетнайсет азбуки ("аз знам десет езика на цигански"), славяни, старославянски (език и азбука), църковнославянски (език и азбука) и други все така? Ми до-обре...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #49
          От: Македония от Камчатка до Атлантика

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          И това е истината!
          Амдесетнайсет азбуки ("аз знам десет езика на цигански"), славяни, старославянски (език и азбука), църковнославянски (език и азбука) и други все така? Ми до-обре...
          То цялата истина и за езиците е дискусионен въпрос.
          Но основното е, че за азбуката пишат че е от България.
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #50
            От: Македония от Камчатка до Атлантика

            Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
            ...за азбуката пишат че е от България.
            Пише там такова нещо, ама единствено ако си предразположен това да прочетеш!
            Вземи го прочети още веднъж, без никаква тенденция (доколкото можеш) - и пак ще си говорим.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • #51
              От: Македония от Камчатка до Атлантика

              Абе ясно си го пише, даже на няколко места и по различен начин.

              Ноо...пак се оказаха компоти...А и аз коментирах, преди да знам фактите.
              http://www.mediapool.bg/moskva-utoch...ews264278.html

              Той го казал от учтивост едва ли не, пред президента на Македония, който почти си го изпросил.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #52
                От: Македония от Камчатка до Атлантика

                Не са компоти. Това е отпосле (въпросната реакция!).
                И пак е в "мажорен лад" (назидателен тон), от позиция на опекун и с едно настоятелно, бащинско снизхождение.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #53
                  От: Македония от Камчатка до Атлантика

                  Е тоа джудист , да си свети на името си как му е кеф , много ме успокои.Василий не е бил българоубиец , значи.Щом царят е със седалище в Охрид (по аналогия с Климент Охридски) - тоз Василий е бил македоноубиец. По-горе някой спомена , че всички достижения на територията на римската империя са римски.Това с азбуката е на българска територия...Не е толкова велик , че да преименува имперски проекти!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Македония от Камчатка до Атлантика

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Абе ясно си го пише, даже на няколко места и по различен начин.

                    Ноо...пак се оказаха компоти...А и аз коментирах, преди да знам фактите.
                    http://www.mediapool.bg/moskva-utoch...ews264278.html

                    Той го казал от учтивост едва ли не, пред президента на Македония, който почти си го изпросил.
                    ...

                    ..,,.Москва нахока"..
                    Дали не го е казал след това. Посланикът им тук трае след срещата, според твоя източник оня ока по нас. Може да пишат и на китайски ако ще.
                    http://m.24chasa.bg/novini/article/6241859
                    Последно редактирано от veskov; 26-05-17, 04:40.
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X