Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камера за задно виждане - откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камера за задно виждане - откъде?

    Колеги дайте някакви координати в София къде мога да закупя камера за задно виждане /само камерата, без дисплей/! Онлайн много предложеня, ама трябва да се чака!
    יעבור
    «И това ще мине»

  • #2
    До: Камера за задно виждане - откъде?

    Щайнбергер - CONRAD, на бул. Прага, мисля че беше на номер 11. Там продават всякакви техно-чудесии германски от китай, но работят, поне това което съм пробвал от там. И са на прилични цени.

    Коментар


    • #3
      До: Камера за задно виждане - откъде?

      Първоначално публикуван от tseroo Преглед на мнение
      Щайнбергер - CONRAD, на бул. Прага, мисля че беше на номер 11. Там продават всякакви техно-чудесии германски от китай, но работят, поне това което съм пробвал от там. И са на прилични цени.
      Хъм, странно! Днес бях там, питах! Казаха, че имат всякакави камери, ама не и за автомобил! Или момчето не е било в час?!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        До: Камера за задно виждане - откъде?

        Преди година и половина мой приятел ми показваше камери и твърдеше че са от "Илиянци" (около 45лв.) влагозащитен Размер колкото палец с две ушички за закрепване, ако ми звъннеш утре да ми напомниш, ще го питам от къде и ще ти се обадя
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Камера за задно виждане - откъде?

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Преди година и половина мой приятел ми показваше камери и твърдеше че са от "Илиянци" (около 45лв.) влагозащитен Размер колкото палец с две ушички за закрепване, ако ми звъннеш утре да ми напомниш, ще го питам от къде и ще ти се обадя
          Дедо дай тел. на ЛС, ще ти звънна! Че жената и с парктроника отнесе ъгъла на гаража!!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #6
            До: Камера за задно виждане - откъде?

            Цифричките в подписа ми съвсем определено не са модела кола която карам.... ....
            Ама не си първия който ме пита за това
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #7
              До: Камера за задно виждане - откъде?

              0888 699 950 - Миро

              Кажи му, че Антон с Нисана ти е дал тел(не че е толкова важно).

              Почти съм сигурен че може да измисли нещо налично. Не пиша фирмата, в която работи, за да не се изтълкува като реклама, но са много добри!
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #8
                До: Камера за задно виждане - откъде?

                http://www.topspeed.bg/catalog.php?cid=182

                Коментар


                • #9
                  До: Камера за задно виждане - откъде?

                  иБей прелива от такива неща

                  тъй като в паджерото дисплей няма, а нужда от такова оченце има, си харесах една такава играчка, чийто дисплей е самото огледало за заден ход - даваш на R, и огледалото ти става на дисплей - според мен - идеално като удобство..

                  Обаче - има екстра - това чудо трябва да си го монтираш сам.
                  Удоволствието е страхотно - с огромен кеф ще я свърша тая работа..
                  ама кога?
                  тези дни ще си я поръчам играчката, и оттам насетне започват терзанията със свободното време

                  Коментар


                  • #10
                    До: Камера за задно виждане - откъде?

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    иБей прелива от такива неща

                    тъй като в паджерото дисплей няма, а нужда от такова оченце има, си харесах една такава играчка, чийто дисплей е самото огледало за заден ход - даваш на R, и огледалото ти става на дисплей - според мен - идеално като удобство..

                    Обаче - има екстра - това чудо трябва да си го монтираш сам.
                    Удоволствието е страхотно - с огромен кеф ще я свърша тая работа..
                    ама кога?
                    тези дни ще си я поръчам играчката, и оттам насетне започват терзанията със свободното време
                    Давай снимки На мен ми предстои същото мероприятие на L200, но още не съм измислил как да стане.
                    Имай пред вид, че камерата е хубаво да се върти и когато не си на задна да бъде скрита в кожухче - така е на новите Фолксвагени. На новото Паджеро, камерата е просто една фиксирана леща над задния номер и като караш по опясъчените пътища и пристигнеш някъде - на дисплея нищо не се вижда....
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #11
                      До: Камера за задно виждане - откъде?

                      "Скорпионе", щеше да се обаждаш да ми напомняш да се обадя.....ама си изпих снощи "ценеразина" и сам се сетих......според колегата който е купувал на "Илиянци" от централния вход, предпоследния магазин в ляво (каквото и да значи това), а другия малко по-скъп, но с гаранция и консултация бил в "Изток" ул.Атанас Далчев срещу японското посолство някъде (т.е. м/у някаква пицария и общината) ....и сподели какво си направил
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        До: Камера за задно виждане - откъде?

                        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                        Давай снимки На мен ми предстои същото мероприятие на L200, но още не съм измислил как да стане.
                        Имай пред вид, че камерата е хубаво да се върти и когато не си на задна да бъде скрита в кожухче - така е на новите Фолксвагени. На новото Паджеро, камерата е просто една фиксирана леща над задния номер и като караш по опясъчените пътища и пристигнеш някъде - на дисплея нищо не се вижда....
                        не се бъзикай със снимките - още не ми е узряла идеята

                        а това е много интересно - какво да разбирам под "кожухче"?

                        това е нещо като клепач ( очен ), който се вдига?
                        или е някаква друга идеята?

                        казвай, казвай, че онова чувство почва да се събужда и да чегърта по нощите...

                        мерака е голяма сила, брей

                        PS аз технологично имам възможност за монтаж вътре в купето - под допълнителния - трети - стоп.
                        Доколкото прочетох, единствения минус на това решение е необходимостта от разтониране около камерата...
                        ама при Л200 - не става...

                        брех , ще го мислим нощеска..

                        апропо, как се почистват камерите на автомобилите от Ф1 ?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Камера за задно виждане - откъде?

                          Ето каква е камерата на Голф 5, супер хитро и винаги би трябвало да е чиста.
                          Зима иде

                          Коментар


                          • #14
                            До: Камера за задно виждане - откъде?

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            "Скорпионе", щеше да се обаждаш да ми напомняш да се обадя.....ама си изпих снощи "ценеразина" и сам се сетих......според колегата който е купувал на "Илиянци" от централния вход, предпоследния магазин в ляво (каквото и да значи това), а другия малко по-скъп, но с гаранция и консултация бил в "Изток" ул.Атанас Далчев срещу японското посолство някъде (т.е. м/у някаква пицария и общината) ....и сподели какво си направил
                            Ха, виде ли сега - ако ти се бях обадил нямаше да ти се активизира "антисклерозата"!
                            А за "Илиенци" разбрах - главната алея!
                            Като я "уредя" работата ще докладвам!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #15
                              До: Камера за задно виждане - откъде?

                              Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                              Ето каква е камерата на Голф 5, супер хитро и винаги би трябвало да е чиста.
                              е да, ама като видя тия букви VW, и получавам уртикария....

                              може да е хитро, ама аз не се съгласявам директно

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X