Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най после и аэ се сдобих с нова лада нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най после и аэ се сдобих с нова лада нива

    От много време мечтаех да се включа между вас най скоро щте кача снимки
    Нямам време да се държа прилично !

  • #2
    Аха. А сега ще мечтаеш да се отървеш, да седнеш в нормален Голф като нормален човек и да забравиш тоя изврат. Обаче никога няма да успееш))
    Честито!

    Коментар


    • #3
      от каде мога да я снабдя с нови гуми эа почвест и каменист път трябват ми ролбар сеник и джанти15'
      Нямам време да се държа прилично !

      Коментар


      • #4
        здравейте
        чистито макар че някой може да каже че не е за чистетене откъде я взе и колко струва ако е чисто нова питам защото баща ми мисли и той да си взима някъкъв и джип и се е замислил за такъв
        Благодаря
        ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

        Коментар


        • #5
          ЧЕЕЕСТИТОООО!!!

          Голям кеф е, нали!
          Nissan NP 300 '10, Honda Transalp '94, а сега и TLC 90 '97

          Коментар


          • #6
            По изказванията съдя че на Нивите нещо им е паднал рейтинга. Вече не им се носи славата като едно време.
            Важното е на теб да ти харесва и да имаш много приятни моменти с нея.
            С здраве да я караш.

            Коментар


            • #7
              Честито и от мен и дано да си извадил късмет и да си взел произведена в сряда
              4x4=16

              Коментар


              • #8
                Виж, щатната ВЛИ-5 си е напълно нормална гума.
                15 дюймовите джанти са с еднакви дупки за Нивата, УАЗа, Витарата.
                5х5,5х108, това е означението. Значи 5 дупки през 5,5 инча (мери се разстоянието не между две съседни, ами през една) с централен отвор 108 мм.

                Коментар


                • #9
                  Re: Най после и аэ се сдобих с нова лада нива

                  Честито! Със здраве да я караш, това е правилния избор. Един перфектен автомобил за България.
                  Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                  Коментар


                  • #10
                    Отворил съм ви тема,малко по-надолу.Предлагам да се преместим там,та да не заключат модераторите темата на човека.М/у другото ЧЕСТИТО КОЛЕГА ЗА НИВАТА.СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ Я КАРАШ ПО БЕЗПЪТИЦИТЕ И ДА НЯМАШ НУЖДА ОТ ПОДРЪЖКА
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #11
                      А, ама тя за кво е тая тема, някой си е купил Нива?
                      Аз с мойта нива съм се качвал на бъбрека в Рила безпроблемно. Много яка джипка. Със здраве да си я караш.
                      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                      Коментар


                      • #12
                        благодаря на вси4ки които ме подкрепиха купихме от нар хасково 3 ниви по 12 000 са
                        Нямам време да се държа прилично !

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от ergo
                          благодаря на вси4ки които ме подкрепиха купихме от нар хасково 3 ниви по 12 000 са
                          Спазил си ЛуАЗ-вския принцип Винаги има повече от един, та докато той седи в сервиза, да караш другия И щом имаш толкова бройки на разположение - НЕ ИМ ПРОЩАВАЙ
                          RB Patrol Team

                          Коментар


                          • #14
                            Така ще можете да се убедите, че всички лади страдат от еднакви болежки в началото.Например маркуча (въздухоотвода) от резервоара много често е прещипан и не може да се зарежда бензин с голям дебит.И редица други малки болежки, но след като ги отстраните ще видите че лада нива не е чак толкова лош автомобил .
                            4x4=16

                            Коментар


                            • #15
                              ми аз сам много доволен от нивата няма забележки и мн ми прави кеф като я карам по полето и гората не сам я оборудвал но скоро ше стане и това
                              Нямам време да се държа прилично !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X