Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за DR 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпроси за DR 350

    Интересуваме актуална информация за ето това на снимката на мястото където изписват кубиците има някакъв номер кубици непише възможно ли е да е кит комплект мотора е Др 350 мод 1997г като вървене няма нищо общо с нормалния модел
    Прикачени файлове
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

  • #2
    До: Въпроси за DR 350

    Това си е спортната версия на 350ката. Той по принцип си върви повече от S и SHC моделите... Доста разлики имат... Сух го дават 112кг
    Иначе kit за този модел съм срещал само на 380сс... Чул съм, че има и на 400 и нещо, но ми се струва вече доста пресилена работата.
    Надписът нищо не ми говори.

    п.п. Ради DR 350 има такъв 99г, последната версия Х, ако прочете това нека види неговия с какъв надпис е.

    Коментар


    • #3
      До: Въпроси за DR 350

      Изброеното описание го знам но знаете когато ви налегне любопитство неви дава мира ще ми се да науча какво значи този надпис 47D0 Жоро благодаря за отделеното внимание
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар


      • #4
        До: Въпроси за DR 350

        Първоначално публикуван от bastuna Преглед на мнение
        Изброеното описание го знам но знаете когато ви налегне любопитство неви дава мира ще ми се да науча какво значи този надпис 47D0 Жоро благодаря за отделеното внимание
        Надписа е серия за оригинални резервни части- 11210-47D00-OFO.
        Тава ти е парт номера за цилиндъра по SUZUKI OEM PARTS. В случая за твоя мотор- ДР350.
        [SIZE=5][FONT=Garamond][B][COLOR=red][COLOR=blue][/COLOR][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

        Коментар


        • #5
          До: Въпроси за DR 350

          На моя DR цифри на цилиндара няма,незнам въобще дали е имало или са се изтрили има върху цилиндара букви и цифри - ако се интересуваш да отида да ги запиша и да ти ги пратя.А последната снимка,която си пуснал,там кадето е на рамата е 1към1 със моята еднакви са.Пак казвам ако искаш цифрите и буквите върху цулиндара да отида и да ги запиша и ше ти ги пусна.
          Поздрави!
          [I]Радослав Димчовски[/I]

          Коментар


          • #6
            До: Въпроси за DR 350

            Виж какво има написано и го напиши в темата още по добре ще е и фото но разбирасе което ти е по удобно
            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X