Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хюндай Галопер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хюндай Галопер

    здравейте приятели скоро си купих галопер , искам да попитам може ли да му се сложат хъбове

  • #2
    До: хюндай галопер

    Със здраве да си го караш. Ама той хъбове си има от фабриката. Автоматични.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: хюндай галопер

      благодаря и ти да си жив и здрав, но неразбирам и да те питам пак , виждал съм на други джипове като сме по лов ръчни и отварях капачките единден, автоматично ли се включват като превърти

      Коментар


      • #4
        До: хюндай галопер

        Първоначално публикуван от kokolino Преглед на мнение
        здравейте приятели скоро си купих галопер , искам да попитам може ли да му се сложат хъбове
        Вариантите са два или да пишеш -"хъбове" в търсачката и да четеш или да направиш връзка със съгражданин и да ти обясни на по биричка да кажем. Със здраве да си го караш и да не се чупи!
        "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

        Коментар


        • #5
          До: хюндай галопер

          Първоначално публикуван от kokolino Преглед на мнение
          благодаря и ти да си жив и здрав, но неразбирам и да те питам пак , виждал съм на други джипове като сме по лов ръчни и отварях капачките единден, автоматично ли се включват като превърти
          Ако пише на тях Automatic - автоматични са. Ако някой не ги е сменял, най-вероятно си с такива. Включват се, като от 2H включиш 4H/4L и минеш 1-2 м. Изключват се, като върнеш на 2H и минеш на заден ход 1-2 м. Като включат и зацепят, може в движение да минаваш 4H-2H и обратно. Имай предвид обаче, че от обратни завои, движение назад, пребоксувания и др. може да са се отключили хъбовете, въпреки че си ги оставил заключени, та ако превключваш в движение го прави бавно и с едно наум

          Не ги включвай, като боксуваш, щото се включват с удар и може да заминат. Хубаво е да ги включваш преди да се завреш някъде. Не е добре да "лашкаш" колата с включени хъбове, че се чудят накъде да хванат, щото не могат ти хванат посоката

          На суха и твърда настилка не е добре да караш 4х4, поради ред причини, като например, че мостовете изминават различно разстояние в завой и някое колело ще трябва да приплъзва, а като е сухо и твърдо под него ще му е трудно. Ако караш на суха/хлъзгава настилка, включи хъбовете, след това само с лоста сменяй от 4H на 2Н в движение, в зависимост от настилката. И пак имай предвид, че може да са се изключили от нещо и не го прави рязко.

          Общо-взето синтезирано за хъбовете, поне каквото се сетих от това, което съм изчел последните 6 месеца Ако някъде съм объркал нещо, колегите ще ме поправят.

          P.S.
          Информацията по-горе не означава, че не трябва да почерпиш съгражданина с биричка
          Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X