Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прилики и разлики между Ford Maverick и Nissan Terrano II

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прилики и разлики между Ford Maverick и Nissan Terrano II

    Здравейте колеги, предстои ми да си купувам джипка, доста изчетох във форума, но неможах да намеря нищо написано относно приликите и разликите между Ford Maverick и Nissan Terrano II. Аз лично съм малко кофти настроен към фордовете които не са сглобявани в USA, но когато гледам Ford Maverick и Nissan Terrano II не откривам никаква разлика между тях, разликата е само в цената на пръв поглед, така че съм готов да си затворя очите, че е форд. Ще използвам джипката за всекидневен автомобил основно. Ако можете моля помогнете ми. Интересува ме кое в джипа е форд и кое е нисан. Благодаря предварително.

  • #2
    До: Прилики и разлики между Ford Maverick и Nissan Terrano II

    Нямам разлика. Всичко е Нисан.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: Прилики и разлики между Ford Maverick и Nissan Terrano II

      Няма никаква разлика, даже като отидеш да си купуваш оригинални части на Маверика идват със щампа на Нисан

      Коментар


      • #4
        До: Прилики и разлики между Ford Maverick и Nissan Terrano II

        Първоначално публикуван от kalin_peev Преглед на мнение
        Здравейте колеги, предстои ми да си купувам джипка, доста изчетох във форума, но неможах да намеря нищо написано относно приликите и разликите между Ford Maverick и Nissan Terrano II. Аз лично съм малко кофти настроен към фордовете които не са сглобявани в USA, но когато гледам Ford Maverick и Nissan Terrano II не откривам никаква разлика между тях, разликата е само в цената на пръв поглед, така че съм готов да си затворя очите, че е форд. Ще използвам джипката за всекидневен автомобил основно. Ако можете моля помогнете ми. Интересува ме кое в джипа е форд и кое е нисан. Благодаря предварително.
        Едното е правено в Испания,а другото в Испания.
        Избягване на допълнителни оскъпявания при внос в ЕС.Имперска производствена политика,от която се облагодетелствува собственика на база цена.Нисан си е и при двете табели на решетката.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X