Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е то акумулатор и с какво се яде?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

    Несравнимо! Телефонът ти е пред очите и консумацията постоянна. Не винаги, но достатъчно.
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

      Аааа, така не е честно. Ясен вдигна летвата на ниво добри морски продукти. Ама $200.00...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

        Аз като прост потребител... По съвременните камиони съм виждал опцията да ми показва на дисплея графично и с цифри в проценти, колко са ми изтощени акумулаторите. И дори си има настроена граница, под която се включва аларма. При включване на алармата, паленето наистина е с мудно завъртане. Като опция има, тази(и не само) информация да се предава на преносима джаджа с дисплей, която го играе и дистанционно-ключ за камиона.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

          Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
          Аз като прост потребител... По съвременните камиони съм виждал опцията да ми показва на дисплея графично и с цифри в проценти, колко са ми изтощени акумулаторите. И дори си има настроена граница, под която се включва аларма. При включване на алармата, паленето наистина е с мудно завъртане. Като опция има, тази(и не само) информация да се предава на преносима джаджа с дисплей, която го играе и дистанционно-ключ за камиона.
          При съвременните камиони (и даже при някои леки коли) задачата е решена точно както в телефоните и в устройството което написах по-горе. Прецизен токов шунт, прецизен волтметър, софтуерен интегратор-кулометър и читав математически модел на батерията, в софтуера.

          Коментар


          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

            Е на Ясен е същото, ама без дистанционното. Ама кажете за какви $ говорим.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
              Е на Ясен е същото, ама без дистанционното. Ама кажете за какви $ говорим.
              Аз се опитвам да им кажа че задачата не е принципно решима под тази цена.

              Коментар


              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                Абе аз ако съм, за тия пари- втори акумулатор в багажника и зарядна на каскаден режим. Шото да си мъчиш щатния акумулатор цяло лято така, означава всеки Ноември да си търсиш нов акумулатор.
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                  Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                  Абе аз ако съм, за тия пари- втори акумулатор в багажника и зарядна на каскаден режим. Шото да си мъчиш щатния акумулатор цяло лято така, означава всеки Ноември да си търсиш нов акумулатор.
                  Не е цяло лято бе, НИКСДДМЕБМКТ. Ако ходех всяка седмица в гората, решението е генератор.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                    Евтино такова няма,има такова ма не е евтино пък и 2 пъти като я изтървеш тая батерия и аз не бих разчитал на нея кола да пали.

                    Ключ маса и втора батерия към първата,после аларма на телефона през 3 часа по 30 минутки палене.

                    Тормоз на стартова батерия ползвана като тягови мммммм ми не
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                      Пак да се допитам до знаещите.Поръчал съм два такива вентилатора: A99, аксиален, 70x70x15mm, 12VDC, 0.047A, сачмен лагерВентилатор тип аксиален ME70151V3-000U-A99 направен по технологията MagLev, при която няма триене между оста и окачването за по-добър баланс и стабилност, което води до значително намаляване на шума, по-ниски температури и предотвратява проникване на прах. Това го прави подходящ за хоризонтален и вертикален монтаж без това, да променя шума му.
                      Идеята е да ги монтирам на газовия хладилник да го обдухват отзад в големите жеги.Практиката ще покаже дали единия ще е достатъчен или ще работят и двата.Та въпроса ми е,с акумулатор 7.2 ач (от сонара) колко време ще могат да работят двата вентилатора.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                        48ч при дълбок разряд на акумулатора.
                        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                        Drag Grand Canyon Daily
                        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                        LZ1JYM

                        Коментар


                        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                          0.1 amp няма да се усетят ,2 денонощия 5 ампера или под 10% от капацитета на батерията.

                          отговора е седмица и горница ма това много грубо
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            48ч при дълбок разряд на акумулатора.

                            Я ми кажи как го смяташ това,че пишем заедно и ме изнЕнадА



                            опа моя грешка,батерията не е 72 ми 7.2 та 2 денонощия е правилната сметка........кафето май е без кофеин пък и сателитния нет ми играе сечено на точките.
                            Последно редактирано от BENZBOSS; 09-07-17, 15:44.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                              Предполагам ще се налага да ги включвам за не повече от 10 часа на денонощие.Та значи ще стане моята работа така както съм я замислил.Благодаря.
                              А дали по някакъв начин ще мога да зареждам тоя акумулатор от колата?
                              Последно редактирано от kameno karp; 09-07-17, 15:52.
                              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                              Коментар


                              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                                Всичко може, но 7,2 ач моторджийски/алармаджийски е малък. Помисли за един 10-20 вт слънчев панел и 10а контролер, не е задължително от най- марковите. Тогава ще дозареждаш всико, вкл. ще ползваш контролера и за зарядно на малкия от колата. Има го разисквано някъде, колегата Явор също беше писал.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X