Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е то акумулатор и с какво се яде?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Една от морските фирми у нас в момента продава морски акумулатори на ПОЛОВИН цена!!!!!
    Ама, верно половин.
    Не правя реклама на никой.

    Ако някой го интересува .... Гугъла .. знае ..
    Дай гЪ на лично, мани ти гугъла.

    Коментар


    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Дай гЪ на лично, мани ти гугъла.
      Започваме разпродажба на някой артикули пострадали от наводнението.
      Тези артикули можете да купите само директно от нас а не през дилърската ни мрежа.
      Цената е валидна само до изчерпване на пострадалите артикули.
      Всички артикули от тази разпродажба са нови, но без гаранция и са с не добър търговски вид.
      За поръчка пишете във форума на лични.

      Първите артикули са акумулатори от следните видове:
      24М4 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 70 Ah 440 CCA - стара цена 240 лв. цена на разпродажба 120 лв. - 14 бр. налични
      24М5 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 90 Ah 550 CCA - стара цена 270 лв. цена на разпродажба 135 лв. - 16 бр. налични
      24М6 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 110 Ah 650 CCA - стара цена 290 лв. цена на разпродажба 145 лв. - 9 бр. налични
      24М7 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 125 Ah 875 CCA - стара цена 320 лв. цена на разпродажба 160 лв. - 12 бр. налични

      Акумулаторите са морско изпълнение и са ударо издръжливи и капсоловани защото се предполага че лодките понякога се пълнят с вода, но все пак са били за около 1 час под вода.
      27М6 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 182 Ah 750 CCA - стара цена 390 лв. цена на разпродажба 195 лв. - 11 бр. налични
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

        Абе като като си говорим за амкулатори има ли някой ползващ от повечко време на МПС от тези модерните, LiIon или LiFEPO4?
        Ама говорим за фабричните такива, като Ballistic EVO или Shorai?
        Гледам в клипчета че въртят и коли с тях.
        Доста привликателна перспектива като се има предвид обема и теглото.
        Аз си признавам че купих от първите преди наколко месеца въпреки че си оставам скептик за живота на подобен тип аку предвид начина по който се зарежда от стоков алтернатор.
        Засега работи, върти върти също като истински ама както казах е само на няколко месеца и резервите остават.
        Босе, не се ли чува нещо за тех зад големият гьол?
        Че и двете най-извистни марки за тези хуйни са хамерикански...
        Враг усраине

        Коментар


        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

          Имаме тук един ентусиаст, върлува с един черен врангел из Форума.

          Коментар


          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
            Започваме разпродажба на някой артикули пострадали от наводнението.
            Тези артикули можете да купите само директно от нас а не през дилърската ни мрежа.
            Цената е валидна само до изчерпване на пострадалите артикули.
            Всички артикули от тази разпродажба са нови, но без гаранция и са с не добър търговски вид.
            За поръчка пишете във форума на лични.

            Първите артикули са акумулатори от следните видове:
            24М4 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 70 Ah 440 CCA - стара цена 240 лв. цена на разпродажба 120 лв. - 14 бр. налични
            24М5 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 90 Ah 550 CCA - стара цена 270 лв. цена на разпродажба 135 лв. - 16 бр. налични
            24М6 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 110 Ah 650 CCA - стара цена 290 лв. цена на разпродажба 145 лв. - 9 бр. налични
            24М7 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 125 Ah 875 CCA - стара цена 320 лв. цена на разпродажба 160 лв. - 12 бр. налични

            Акумулаторите са морско изпълнение и са ударо издръжливи и капсоловани защото се предполага че лодките понякога се пълнят с вода, но все пак са били за около 1 час под вода.
            27М6 - СТАРТОВ АКУМУЛАТОР СЕРИЯ MARINE MASTER 12V 182 Ah 750 CCA - стара цена 390 лв. цена на разпродажба 195 лв. - 11 бр. налични
            Хъ, нищо не ми излиза с Гого
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

              Слабо търсиш. Писах ти.

              Коментар


              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                Да нема изненади, къде тчно са тия акумулатори? Там по пътя за Приморско, в дясно?
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                  Направете така, че и ние да разберем. То правила, правила, ама презумпцията на форума е да се споделя, да го еа!
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                    Споко, не е чак такава интрига. В риболовния форум са го пуснали.

                    Коментар


                    • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                      Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                      Абе като като си говорим за амкулатори има ли някой ползващ от повечко време на МПС от тези модерните, LiIon или LiFEPO4?
                      Ама говорим за фабричните такива, като Ballistic EVO или Shorai?
                      Гледам в клипчета че въртят и коли с тях.
                      Доста привликателна перспектива като се има предвид обема и теглото.
                      Аз си признавам че купих от първите преди наколко месеца въпреки че си оставам скептик за живота на подобен тип аку предвид начина по който се зарежда от стоков алтернатор.
                      Засега работи, върти върти също като истински ама както казах е само на няколко месеца и резервите остават.
                      Босе, не се ли чува нещо за тех зад големият гьол?
                      Че и двете най-извистни марки за тези хуйни са хамерикански...

                      Не се сещам тия да съм ги срещал пък и да съм не съм ги запомнил с нищо било то добро или лошо.Знам много добрите кои са или кои имат яка гаранция или кои сме тормозили на велико и държат.Тия не ми навяват никакви спомени.

                      При нас е и тормоз голям,това не е стартови на кола или лебедка на джип с работещ мотор,тук мога 6-7 пъти днес да го сваля на 50% и да са вързани 8-10 броя заедно та един като клекне да набие шамарите на всички други.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        .......... .Знам много добрите кои са или кои имат яка гаранция или кои сме тормозили на велико и държат............. ......... .
                        За DEKA какво ти е мнението?
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                          Най-ниското стъпало като тръгваш да катериш към върха на батериите,за стотина долара става,но аз на колата съм сложил двойно на парите на тая.С 2 думи ако съм в Мексико примерно и трябва да избирам батерия и имат от тия ще си взема една от зор еле ако е гел да речем или АГМ.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                            Двугодишен акумулатор, онзи ден замерен при температура -10 градуса даде че е на 67% стартов ток. Това нормално ли е? Волтажа е добре.
                            „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                            Коментар


                            • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                              Умрем да разберем как си измерил стартовия ток. Тия проценти нищо не ми говорят, явно е нещо специфично за методиката на измерването.

                              Иначе "стартов ток" се измерва при -18 градуса.

                              Коментар


                              • От: Що е то акумулатор и с какво се яде?

                                Не умри, че си ценен. Не аз, в сервиз за акумулатори. Закачат една машинация и тя мисли и после светка дисплея. Първо волтове, после и проценти. Така ми каза маСтора. Волтаж ок, стартов ток 67%.
                                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X