Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич за опел фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглич за опел фронтера

    Търси се теглич за опел фронтера 2,0i-спорт, производство 92год.-2 врати.
    Купих от ЕМ-комплект теглич, който не мога да монтирам. Въпреки, че в описанието пише, че е за опел фронтера 2/4 врати. За модели от 91год. до 98год.
    Моля дайте някакво инфо!!!!!

  • #2
    До: Теглич за опел фронтера

    Първоначално публикуван от dunav-carp Преглед на мнение
    Търси се теглич за опел фронтера 2,0i-спорт, производство 92год.-2 врати.
    Купих от ЕМ-комплект теглич, който не мога да монтирам. Въпреки, че в описанието пише, че е за опел фронтера 2/4 врати. За модели от 91год. до 98год.
    Моля дайте някакво инфо!!!!!
    Ами колега защо не попиташ в някои от сервизите на ЕМ комплект да ти го сложат!Аз съвет за купен немога да ти дам защото моиа е правен!Но ако искаш мога да го снимам да видиш как е при мен ако ти върши работа!
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • #3
      До: Теглич за опел фронтера

      Защо не направиш оглед на монтиран вече теглич за да се ориентираш за точките на захващане и монтаж. Ако не се лъжа, трябва да има и подведен сноп кабелен фабрично, трябва да го потърсиш зад бронята, преди да си побързал да пускаш нови кабели.
      Каква е цента на теглича от ЕМ-комплект?
      "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

      Коментар


      • #4
        До: Теглич за опел фронтера

        Опитахме да го сложим, но той просто няма как да се захване. Имам чувство, че не е за моя модел или се различава по годината на производство.

        Коментар


        • #5
          До: Теглич за опел фронтера

          цената на теглича не е никак малка -360лв.

          Коментар


          • #6
            До: Теглич за опел фронтера

            Първоначално публикуван от dunav-carp Преглед на мнение
            цената на теглича не е никак малка -360лв.
            Извинявам се колега, но за тази цена, ако не става и се налага преправяне по-добре е да го върнеш и да потърсиш втора употреба, които са значително по-евтини и няма начин да не става.
            "Когато Господ раздавал земя на народите, българите закъсняли и земята вече била свършила. Затова Бог им дал къстче от своята земя."

            Коментар


            • #7
              До: Теглич за опел фронтера

              Първоначално публикуван от dunav-carp Преглед на мнение
              цената на теглича не е никак малка -360лв.

              Ето малко снимки от захващането на моя!На последната се виждат
              и кабелите за светлините каде са! Дано да съм ти помогнал с нещо!
              Прикачени файлове
              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
              LZ1NES

              Коментар


              • #8
                До: Теглич за опел фронтера

                Проблема, че е купен по онлайн магазина и то в началото на зимата. Просто сега се опитахме да го монтираме. Не съм си представял, че няма да стане. Явно съм много наивен. За това става въпрос http://www.emk-33.com/shop/product_i...ducts_id=12775

                Коментар


                • #9
                  До: Теглич за опел фронтера

                  Благодаря за поясняващите снимки. Моят теглич изобщо не се захваща така.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Теглич за опел фронтера

                    Няма начин да не стане. Отиваш при някой който има телоподаващо и флекс и ти го монтира. Намираш си подходящо място на рамата и го заварявате за нея, като гледаш да е максимално прибран нагоре и навътре. Нищо сложно няма.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      До: Теглич за опел фронтера

                      Ето ти един
                      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=53567
                      ако искаш мога да го снимам по обстойно.
                      оргинален за фронтера
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • #12
                        До: Теглич за опел фронтера

                        Както казва и колегата завариго на рамата!По принцип и моя е заваряван въпреки болтовете!Даже се вижда и къде!
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • #13
                          До: Теглич за опел фронтера

                          Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                          Както казва и колегата завариго на рамата!По принцип и моя е заваряван въпреки болтовете !
                          Ами ако се наложи да го сваля,то с електрожена всеки знае
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • #14
                            До: Теглич за опел фронтера

                            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                            Няма начин да не стане. Отиваш при някой който има телоподаващо и флекс и ти го монтира. Намираш си подходящо място на рамата и го заварявате за нея, като гледаш да е максимално прибран нагоре и навътре. Нищо сложно няма.
                            Май така ще стане накрая!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Теглич за опел фронтера

                              Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                              Ами ако се наложи да го сваля,то с електрожена всеки знае
                              Ами за 3 години на мен ме ми се е налагало да свалям теглича!Но...... всеки си знае!
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X