Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за Rexton

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    За санг йонг е показателно и мобилето: коли на по 4-5 години и никви километри се продават за по 10к и пак никой не ги копува. А гордите собственици са броили по над 50к само преди няколко години. На нашия като му гръмна и главата накрая и от сервиза дойде оферта за 10 000 без ддс аз с 2 ръце убеждавах шефа да го разкараме. Ама после се оказа че и за 5 лева никой го неще.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #17
      До: Съвет за Rexton

      Аз имам Рекстън 2005 г. , но моя е 2.7XDI със оригинален чип и е 198 коня и върви доста добре!Автоматик-тип троник.Всички екстри най - скъпия вариант и до сега никакви проблеми и вози добре офф роад съм го карал 2 пъти и се справи добре!Зимата също не се предаде в снеговете и ледовете!Аз съм много доволен от него!Поддържан е само в Ратола в Пловдив и съм много довелен от тях!

      Коментар


      • #18
        До: Съвет за Rexton

        Браво колега.... Явно за 2 години нещата са се оправили.

        (все пак темата е от 2006г.)

        Коментар


        • #19
          До: Съвет за Rexton

          2.9 вече не се произвежда. Тук-там се намира втора употреба. Тромав е наистина, но пък е евтин и е "вечният двигател" - има си своите приложения, зависи какво търсиш. 2.7 е супер, особено високата мощност върви като чук без дръжка!

          Коментар


          • #20
            До: Съвет за Rexton

            Първоначално публикуван от apache Преглед на мнение
            2.9 вече не се произвежда. Тук-там се намира втора употреба. Тромав е наистина, но пък е евтин и е "вечният двигател" - има си своите приложения, зависи какво търсиш. 2.7 е супер, особено високата мощност върви като чук без дръжка!

            карах го ония ден , майтап няма върви яко момчето което ми го показваше скочи в някаква нива на илиенци ( ако бях аз нямаше и да си помисля ...) тва животно реве мучи бучи и не спира, незнам бях много възхитен!!! а за асфалт да не говорим , казаха че е около 200 коня , единствената ми мисъл беше че няма да може да спре с тая скорост , а то взе че спря ... според мен не е лоша машинката, а и не е много пари.

            старите сам ги виждал - нямат нищо общо с рекстон 2-ката не само и в цифрите на двигателя ами и на външен вид.

            Коментар


            • #21
              До: Съвет за Rexton

              Повози се на някой друг джип,покарай и тогава вземай решение че като чета в момента мислиш с емоций не с главата си






              Поздрави

              Коментар


              • #22
                До: Съвет за Rexton

                Тука мога да кажа само, че всички плюят без да са и сядали да се повозят само в Рекстън. А тези дето казват, че са карали... нека не се лъжем. Не знам от какво трябва да слезеш, че да не ти хареса Рекстъна. Нека не се излагаме само щото марката не звучи "МАРКОВО". А за трабант какво ще кажете?

                Коментар


                • #23
                  До: Съвет за Rexton

                  В момента цените на тези джипки Рекстън доста са паднали и вече за около 40к Лв. можеш спокойно да си вземесх нов такъв. Аз лично много се интересувам, особенно много от мненията на хора, които карат ежедневно този модел.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Съвет за Rexton

                    Гледам от 2009 г. няма писано нищо по темата, та реших да задам един, два въпроса за Rexton 2007 г.
                    Изчистени ли са старите проблеми или има нови проблеми които не са споменати в темата до тук?
                    И най-важното според мен, скъпа ли му е поддръжката сравнение с другите "маркови" возила и до какви граници?
                    Последно време по улиците често срещам джипове от тази марка.!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Съвет за Rexton

                      Първоначално публикуван от pilo Преглед на мнение
                      Гледам от 2009 г. няма писано нищо по темата, та реших да задам един, два въпроса за Rexton 2007 г.
                      Изчистени ли са старите проблеми или има нови проблеми които не са споменати в темата до тук?
                      И най-важното според мен, скъпа ли му е поддръжката сравнение с другите "маркови" возила и до какви граници?
                      Последно време по улиците често срещам джипове от тази марка.!!!
                      Руснаците и украинците ги карат доста, при тях има реклама, има сервизи, а и резервни части произвежда Тагаз. Колкото до поддръжката, попитай в Колос или малък пример - биалетка 22 лв., 43 лв. накладки. Тампоните са от 5-20 лв, има 10 тампона. Редовна смяна на маслото на кутията и двигателя, добра нафта и каране до 3500 оборота.
                      Георги Кулишев
                      Ямбол
                      0889 42 00 74

                      Коментар


                      • #26
                        От: Съвет за Rexton

                        Благодаря ти много за информацията.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Съвет за Rexton

                          Здравейте колеги. Да тук не е писано кой знае какво за Рекстон. Доста хора казват че това е боклук и не става нищо..даже и за вторични.
                          Не знам какви са вашите впечатления , и колко сте ги карали , и къде сте ги карали.Не се въдя за голям карач или разбирач , тък таме съм се качвал по трасета , е ..случвало се и на подиума да се кача, но нека си кажа и аз моето мнение.
                          Притежавам Рекстон 2,9 производство 2005г., вече 1 година. Сега колата е на 300К и малко отгоре километра. За цялото време през целия му живот, досега има само смяна на сондата за горивото, демек горивомера. Обадиха се и кормилните накрайници, но си мисля че за БГ пътища , такъв ремонт , за автомобил на 300К и малко отгоре километри е съвсем нормално. Като само за 1 лято сме му навъртяли около 100-тина хиляди. Нито глави е пукал, Нито шумове в скоростната кутия , нито по окачването...Не знам на какви други коне сте се качвали , но мога да кажа че аз съм изключително доволен. Да..това не е Порше Каен , нито е Ваген Туарег нито е Ламбо ЛМ , да тромав е ... Но пък доколкото знам , всичките даже с автомобили по 150 коня и нагоре , даже хората с кинти пак намалят на камерите или радарите , защото и те с 1 чифт камбани нали?.. за кво говорим... колко време подържате 200 на магистралата ?
                          Разхода на гориво при 100 км в час го засякох няколко пъти Бургас-София - 7,5 нафта...колко харчат вашите ? а защо на сняг или на лед пак карате с 50 или 70... излиза май пак същото.И в режим 4х4 си върви даже много добре...дали на лед или на сняг,, и си изпреварвам другите скъпи СУВ-ове, пък голям праз дали тойота или нисан.. и тях сме ги виждали какво могати какво не...
                          Сужалявам ако съм засегнал някой..не е нарочно, но давайте обективни мнение а не от рода на " Еди кой си кво имал и кво казал"...защото излиза така това е автобил който е набеден, че като е корейски . хайде сега да кажем че и КИА не бива като автопроизводител или Хюндай или какво и да е там...Все пак Рекстон не е като Мейд ин Ловеч...но все пак уважавам собствениците дето са си купили...това е личното тяхно мнение за какво са си похарчили парите... Аз пък като имам и черок от 2007 година пък големия праз...Гранде Чероки Гранде проблеми
                          Последно редактирано от lcr; 06-02-13, 18:22.
                          понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                          ********************************
                          JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                          Honda Shadow VLX 600 - 1999
                          FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                          0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                          Влади

                          Коментар


                          • #28
                            От: Съвет за Rexton

                            Добър вечер на всички притежател съм на въпросната кола от доста време имам първия рекстън 2,9 мотора на 120 000 километра не съм правил нищо освен стандартните неща каран имало е офроуд сега имам рекстън 2 и съм доволен а мнения на хората във БГ са о това е кочина ще се разглоби драги ми приятели във русия хората си ги купуват сигурно щото са тъпи и нищо не разбират имат си клубове и форуми всяка марка си има проблеми но не пишете глупости това ще се счупи или щото сте се возили един път. Също за не разбралите марката фалира през 2010 и сега е на индийци и върви напред имат си от всичко по малко чакам новия рекстън W пък нека си е същия боклук също малко се информирайте пройзводителя прави и charmaran w който изглежда много добре и цената му е добра от тая година ще се продава във русия има си постояно задвижване на 4 колела харман кардън лоджик 7 доста удобни седалки бях във моска когато имаше авто изложение говорих си със дилъра от Фаворит моторс и ми каза доста интересни цени на който ще стартира около 120 000 лв със 250 коня мотор седем степенен автоматик от мерцедес таван от алкантара и един камион екстри. също обслужването във колс е на доста добра цена смяна на масло със всички филтри плюс смяна на накладки предни за 2,9 е 340лв но така е то корейския шкаф

                            Коментар


                            • #29
                              От: Съвет за Rexton

                              КОЛЕГИ, НЕ СРАВНЯВАЙТЕ МУССО С РЕКСТЪН2.7 НЯМА НИЩО ОБЩО КАРАМ ГО ВЕЧЕ ЕДНА ГОДИНА И НЯМАМ ПРОБЛЕМИ ЗА КАКЪВТО И ДА Е ТЕРЕН

                              Коментар


                              • #30
                                От: Съвет за Rexton

                                Здравейте , от няколко месеца аз също притежава Рекстън 2,9 2003г. автомат и съм много доволен. Поддръжката му е доста евтина върви много прилично и като изключим ,че харчи 14-15 градско и не по-малко от 10 извън градско всичко друго си е много добре за парите му.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X