Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СПЕШНО моля за съвет за VistaC

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СПЕШНО моля за съвет за VistaC

    Предлагат ми един такъв ГПС втора употреба. Какви са ви мненията за него? Колко пари да дам? Струва ли си въобще да се купува? ПОМОЩ!

  • #2
    Айде бре! Никой ли не знае нищо за тва чудо?

    Коментар


    • #3
      Предишния ми беше такъв.Много гаснеше на мотора ама това май не е проблем само на тоя модел.
      На мен ми гръмна дисплея и от гармин ми казаха че цената е над 50%
      от цената на целия апарат.
      Виста СХ цветен е около 600лв.но пък модел С май имаше някаква екстра повече. Ако го вземеш ще имаш резервни части от мене без дисплея.
      Освен че го водят стар модел .Иначе за това което го ползвах аз пи вършеше чудесна работа-е аз не го ползувам да ме води до милиметар.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от markan
        Виста СХ цветен е около 600лв.но пък модел С май имаше някаква екстра повече.
        Точно обратното е. Модел Сх е по-нов и с повече възможности от С (повече памет - Сх е с 64 МВ карта срещу 24 МВ вътрешна памет на С)

        http://www.geotrade.bg/productslist.php?Brand=18
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          Re: Моля за съвет за Vista C

          с брат ми имаме etrex legend и съм много доволен, с вистата са от една серия и битрябвало да са на едно ниво качество, само че има повече екстри. Относно цената... от онлайн магазин можеш да си купиш гпс на много добра цена.
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            Дайте линк за тоз онлайн магазин

            Коментар


            • #7
              Отново е актуална темата за Етрекса. Подскажете ми какви пари да дам за него?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X